Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• za danie dupska Lechowi niech lecą jak najniżej. Niech skończą jak ich tęczowe koleżanki z Katowic, przynajmniej 10 lat grania po pastwiskach.

e; jebło mi sie, już poprawiem.
    Ostatnio edytowany przez shaggy; [ARG:4 UNDEFINED].
    "Nie po to podpisaliśmy z nimi (z Rybusem i Borysiukiem - przyp. red.) nowe kontrakty i daliśmy od stycznia podwyżkę, żeby ich sprzedawać (...). Nie jesteśmy klubem nastawionym na sprzedaż - powiedział dyrektor sportowy Leszek Miklas w listopadzie w rozmowie z gównem wybiórczym"

Komentarz

• Zamieszczone przez shaggy Zobacz posta
      za danie dupska Lechowi niech lecą jak najniżej. Niech skończą jak ich tęczowe koleżanki z Katowic, przynajmniej 10 lat grania po pastwiskach.

e; jebło mi sie, już poprawiem.
      mnie się wydaje, że to nasze piłkarzyny dały dupy i przepieprzyły Mistrza niż Lech je wygrał. A z tego co kojarzę to w roku 85 raczej Widzew dał dupy Górnikowi niż odwrotnie. Żaboli nie bronię - wiadomo jakie do nich mamy nastawienie. Ale zdania swojego bronię. Atrakcyjna piłka potrzebuje ośrodków z klubami i kibolami, a nie wioseczek z kaprysem sponsora jak Nieciecze czy kiedyś drzymałowy Groclin

Komentarz

• Zamieszczone przez FCB Zobacz posta
        mnie się wydaje, że to nasze piłkarzyny dały dupy i przepieprzyły Mistrza niż Lech je wygrał. A z tego co kojarzę to w roku 85 raczej Widzew dał dupy Górnikowi niż odwrotnie. Żaboli nie bronię - wiadomo jakie do nich mamy nastawienie. Ale zdania swojego bronię. Atrakcyjna piłka potrzebuje ośrodków z klubami i kibolami, a nie wioseczek z kaprysem sponsora jak Nieciecze czy kiedyś drzymałowy Groclin
        Taki czyścieć w 1 lidze dobrze im zrobi
        Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• I gra gitara
          A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Elegancko. Karma wraca.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Sprawiedliwości stało się zadość!!! Zabrze WON!!!!!

Komentarz

• HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA HAHHAHAHAHAHAHA.
                Chociaż z drugiej strony będzie brakować tego "W Zabrzu takie są zwyczaje..."

Komentarz

• Komentarz

• Bienvenidos a la Segunda Division .

Komentarz

• piękna kara za dawanie dupska

Komentarz

• Piękne wyniki w grupie spadkowej.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Dosłownie "what a day to be alive"

Komentarz

• Mistrzem Polski 2015 nie zostaliśmy przez Górnika. Ok.
                            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                              Mistrzem Polski 2015 nie zostaliśmy przez Górnika. Ok.
                              A co to zmienia w ocenie faktu, że dali dupska?

Komentarz

• Górnik Zabrze w I lidze, Lech Poznań bez pucharów, PP dla Legii. Jeszcze tylko jedna rzecz i piękny sezon na stulecie...

edit: przepraszam, dwie rzeczy

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Komentarz

Pracuję...
                                X