Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja pie,rdolę ale chu.jnia w tym Poznaniu. W pięciu ostatnich meczach strzelili aż dwa gole i zebrali 17-stą porażkę w tym sezonie. Siódma lokata to m.in skutek odejścia Fina , ale żeby tak mierne wyniki mieć nawet bez niego to mnie zadziwia.

Komentarz

• Dziwnie się czyta komentowanie Lecha po naszym dzisiejszym meczu
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Nie porównuj gówna do czekolady , biorąc pod uwagę formę obu drużyn , aktualną pozycję , a przede wszystkim bezpośrednie rezultaty podczas kilku ostatnich konfrontacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
          Dla Ruchu ten sezon skończył się w 32 kolejce, teraz łatwo odda każdemu po 3 punkty.
          A nie mówiłem? Drugi Górnik z tamtego roku i żeby przypadkiem nie skończyli tak samo.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Dobrze, że Pogoń o nic już nie walczy.

Ta reforma jednak daje emocje, bo:
            - Lechia z Cracovia zagra o puchary
            - nie wiadomo kto spadnie: Górnik Łęczna, Kurnik zabrze czy.... Termalica, bo chyba Jagiellonia już nie ma szans spaść?
            - no i Nasza walka o mistrza

Komentarz

• Mimo sporej niechęci, trzeba przyznać, że Lechia gra fajną piłkę i patrząc przez pryzmat całości zasługują na puchary w tym roku. Życzę im tego.
              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
                - nie wiadomo kto spadnie: Górnik Łęczna, Kurnik zabrze czy.... Termalica, bo chyba Jagiellonia już nie ma szans spaść?
                Termalica też już się utrzymała jedno jest pewne w następnym sezonie będzie jednego Górnika mniej

Komentarz

Termalica, bo chyba Jagiellonia już nie ma szans spaść?
                  Ani Termalica ani Jagiellonia nie mają szansy spaść
                  Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Dobrze, że Pogoń o nic już nie walczy.

Ta reforma jednak daje emocje, bo:
                    - Lechia z Cracovia zagra o puchary
                    Można ich nie lubić , ale pisz na poziomie.

Komentarz

• Posłowie zabrali się za temat ujemnych pkt i biednego Podbeskidzia :0

http://katowickisport.pl/pilka-nozna...8,1,12449.html
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                        Mimo sporej niechęci, trzeba przyznać, że Lechia gra fajną piłkę i patrząc przez pryzmat całości zasługują na puchary w tym roku. Życzę im tego.
                        Mocna kadra, a pewnie jeszcze sporo kasy do wydania. Za rok możemy się z Nimi męczyć jeszcze bardziej.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                          Mocna kadra, a pewnie jeszcze sporo kasy do wydania. Za rok możemy się z Nimi męczyć jeszcze bardziej.
                          Kiedyś Wisła, ostatnio Lech teraz przyjdzie pewnie czas Lechii, która będzie się strać podjąć rywalizację na dłużej
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                            Mimo sporej niechęci, trzeba przyznać, że Lechia gra fajną piłkę i patrząc przez pryzmat całości zasługują na puchary w tym roku. Życzę im tego.
                            Pytanie kogo byś z tych pucharów wyrzucił? Bo Cracovia w przekroju całego sezonu ma póki co o 4 oczka zdobyte więcej niż Lechia, a warto też pamiętać o kabarecie jaki Lechia odstawiła w Zabrzu czy u siebie z Niecieczą, gdy straciła punkty, które wydawały się nie do stracenia. Owszem potrafią fajnie zagrać, ale zwłaszcza na wyjazdach często miewają koszmarne mecze, a żeby wejść do pucharów muszą Cracovię ograć na jej boisku.
                            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Krawczol, tymi wpadkami są podobni do nas. Myślę, że jak ta drużyna się jeszcze bardziej zgra to będę naprawdę dużą mocą w eklapie.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                                Krawczol, tymi wpadkami są podobni do nas. Myślę, że jak ta drużyna się jeszcze bardziej zgra to będę naprawdę dużą mocą w eklapie.
                                Tylko porównaj liczbę tych wpadek. My jesteśmy liderem przed ostatnią kolejką, oni dzięki reformie grają jeszcze o puchary. Ja nie mówię że to jest zła drużyna, jak się zepną to potrafią dobrze grać w piłkę. Po prostu dorobek punktowy mówi, że w tym sezonie aż tak na te puchary wcale nie zasłużyli.
                                -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                                -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

Pracuję...
                                X