Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak w sumie gadamy na te ruchy, cracovie i inne, ale przecież to wszystko zależy od nas. Wygrywamy to nie oglądamy się za siebie. A to, że Ruch wczoraj odpuści Cracovii to było pewne. Z takim zaangażowaniem to grają tylko oni z Legią. Poza tym, przez tą jeb... reformę utrzyma się Górnik i nie obchodzić nas powinno to, że lepiej byłoby gdyby spadły drużyny "gorsze" kibicowsko. Za to co Górnik zagrał rok temu to należy im się spadek.

Komentarz

• Czy tylko ja czuję się zażenowany? Płaczecie, że Ruch odpuścił Craxie, a Pogoń nie powalczy z Piastem....A my co gramy? Powinniśmy zawsze liczyć tylko na siebie. Do tej pory piszecie o Górniku, że się podłożył Lechowi. Ale to my przegraliśmy mistrza w bezpośrednich meczach z Lechem. Sarkazm gen. Lee do was nie dotarł?

Komentarz

• W końcu normalny post. Piłkarze Legii odpuścili mecz w Lubinie, płakusianie na temat innych jest żenujące.
        Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
          Tak w sumie gadamy na te ruchy, cracovie i inne, ale przecież to wszystko zależy od nas. Wygrywamy to nie oglądamy się za siebie.
          Jakie to proste, prawda? Tyle psioczymy na innych, że kompleksy, że wieczne doszukiwanie się spisku z Warszawy, że to, że sramto. A zarazem masa płaczliwych postów, że jedni z drugimi spięli się na nas, a z innymi już im nie poszło tak dobrze. To my mamy wygrywać ligę własną siłą, czy licząc na pomoc innych?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
            Jakie to proste, prawda? Tyle psioczymy na innych, że kompleksy, że wieczne doszukiwanie się spisku z Warszawy, że to, że sramto. A zarazem masa płaczliwych postów, że jedni z drugimi spięli się na nas, a z innymi już im nie poszło tak dobrze. To my mamy wygrywać ligę własną siłą, czy licząc na pomoc innych?
            No sorry, ale jeśli się frustrujemy, że inni się na Nas mobilizują to powinniśmy się nazywać co najwyżej Legia, ale Chełmża (pozdro dla Legionistów ) - przypadkowo wybrana drużyna, nie mam nic do niej. Pomyśl, czy w innych krajach, np. Niemcy - Bayern, Hiszpania - Real, Barcelona itd. drużyny gorsze się nie spinają na nich?

A dlatego przegrywamy, bo nie umiemy tworzyć ataku pozycyjnego, tylko kontra. Nie mamy piłkarzy na takie umiejętności, niestety.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
              Pomyśl, czy w innych krajach, np. Niemcy - Bayern, Hiszpania - Real, Barcelona itd. drużyny gorsze się nie spinają na nich?
              Nie wiem czy dobrze odczytuję kontekst, ale ja w poprzednim poście przyznałem Ci rację, bo mam takie samo zdanie odnośnie spinki innych drużyn Może się mylę, ale z powyższego odniosłem wrażenie, jakbyś odczytał to inaczej

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
                Nie wiem czy dobrze odczytuję kontekst, ale ja w poprzednim poście przyznałem Ci rację, bo mam takie samo zdanie odnośnie spinki innych drużyn Może się mylę, ale z powyższego odniosłem wrażenie, jakbyś odczytał to inaczej
                Ok spoko Bo ja zrozumiałem Twój post jako sarkazm

Komentarz

• Wszystko idzie ku dobremu czyli spadku pączkowej zgody
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Podbeskidzie może pokazać bezsensowność tej reformy. Nie dość, że przez dzień czy dwa byli w górnej ósemce to teraz może się okazać, że spadną kosztem takiego Górnika, czyli w trakcie sezonu zdecydowanie najsłabszego klubu. Gdyby liga się dzisiaj miała zakończyć to Bielsko spadłoby pomimo tego, że w trakcie rozgrywek zdobyli 6 punktów więcej. Do tej pory nie było za bardzo nikogo pokrzywdzonego, bo mistrzostwo, puchary czy spadek pokrywało się z punktami i bez podziału.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Wisła pod którą tasują się eksperci C+ 2 w plecy od Korony

Komentarz

• Patrząc na terminarz to stawiam ze Podbeskidzie spadnie na pewno, Górnik Łęczna się utrzyma a W ostatniej kolejce w meczu Termalica -Górnik wyłoniony zostanie drugi spadkowicz.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• I po meczu Korony z Wisłą gdzie Ci wszyscy co chcieli Wolskiego?

Komentarz

• Nie będzie chyba innego wyjścia niż z Piastem u siebie wygrać, a potem z Pogonią. Piast trafił z formą na tę rundę mistrzowską i wątpię, żeby Pogoń, Ruch albo Zagłębie im punkty urwało.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Gruzin!
                              Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Łysy z Piasta na 2:1
                                Ogólnie rzecz ujmując Piast zagra w sposób najgorszy dla nas, laga za plecy i na pełnej do piłki...

Komentarz

Pracuję...
                                X