Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Piast gra z Pogonią,z nami,z Ruchem,na koniec Zagłębie.Vacek wraca na mecz z nami, z Pogonią oraz Ruchem Piast nie powinien mieć problemów.4 kolejki 4 mecze prawdy, w naszym wypadku 5 meczów.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Popatrzyłem na układ gier, zastanawiałem się, jakie wyniki są wg mnie najbardziej prawdopodobne i wyszło mi, że

1. Legia
      2. Piast
      3. Zaglebie
      4. Cracovia

A gdyby miał być koncert życzeń, to widziałbym Lechię na 3 i Lecha na 4 miejscu.
      Niech sobie pojeżdżą w ciekawe miejsca i pozwiedzają Islandie, Azerbejdżan, Gruzję czy Kazachstan.

Z jednej strony fajnie się pośmiać, jak odpadną, z drugiej - im dłużej grają, tym trudniej im będzie w lidze, a punkty do rankingu krajowego też nie byłyby złe.
      Także wcale bym sie nie obraził za puchary dla Lecha i Lechii.

Przeżyłem już czasy, gdy "najgorszym wrogiem" był Górnik, Widzew, Wisła, Lech. Przyzwyczaiłem sie do tego, że wszyscy są wrogami i nie wartościuję, kto bardziej, więc miejsca od 2 w dół niezbyt mnie emocjonują poza innym kątem niż potencjalna korzyśc dla (L).
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
        Popatrzyłem na układ gier, zastanawiałem się, jakie wyniki są wg mnie najbardziej prawdopodobne i wyszło mi, że

1. Legia
        2. Piast
        3. Zagłębie
        4. Cracovia
        Ale właśnie o to mi chodziło Nie o koncert życzeń, tylko o najbardziej realny scenariusz. Jak dla mnie Pogoń - bo mają niezły terminarz i praktycznie nie przegrywają w tym sezonie. A Lechia - ma mocny skład, a poza tym bardzo prawdopodobne, że my tam pojedziemy na mistrzowskim kacu i mogą nas pyknąć

ps. na c+ sport właśnie leci "O krok od pucharu".

Komentarz

Popatrzyłem na układ gier, zastanawiałem się, jakie wyniki są wg mnie najbardziej prawdopodobne i wyszło mi, że

1. Legia
          2. Piast
          3. Zaglebie
          4. Cracovia
          Mi tam wychodzi nieco inaczej. Ale może to koncert życzeń...
          1/2 Legia/Piast
          3. Lechia/Cracovia
          4. Cracovia/Lechia

Kluczowe będą najbliższa i ostatnia kolejka.

Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
          No no, stąd pewnie Wasz "dobry" mecz z Piastem, żeby liga była ciekawsza. Brawo Wy. Żeby to się Wam czkawką nie odbiło.
          Tak wiem, ale nie zapomnij że wszyscy się spinają na Legię także nie ma przeb
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Nie, nikt się na Legię nie spina i nigdzie gdzie gra nie generuje największej frekwencji. I nikt się też tok temu nie cieszył, że po remisie stracił występy w pucharach
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Mają ciśnienie?
              W tej chwili mają 7 punktów przewagi nad zespołami zajmującymi 3i 4 miejsce, tak więc praktycznie zapewnili sobie wicemistrzostwo.
              Byłby to najlepszy wynik w historii klubu!
              Ich największy sukces dotychczas to 4 miejsce i kiedyś tam w innym sezonie finał PP.

Nie lubię powiedzenia, bo brzmi obraźliwie, ale jednak jest nad wyraz prawdziwe - to, co dla nas jest podłogą, dla innych jest sufitem, szczytem marzeń. Oni już ten szyt (prawie) osiągnęli. Dla nas te 2 miejsce byłoby porażką.
              No dobra, ale nie ma co pierdzielić, że już mają wyjebane i odpuszcza. Walczą o pełną pulę, każdy by tak robił. Jak daj Boże Legia awansuje do fazy grupowej LM, to też już będziemy mieli wyjebane na występy w niej? Bo pierwszy taki sukces od kilkudziesięciu lat? Wygrajmy następne trzy mecze i będzie plan zrealizowany.
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Moim zdaniem na miejscach 3-4, skończą dwie z trójki Cracovia/Lechia/Pogoń. Zagłębie ma zdecydowanie najcięższy terminarz i wątpię żeby wspięli się wyżej niż na 5 miejsce. To jak powyższa trójka podzieli miejsca zależy od wielu czynników.

Lechii powinno zależeć na tym, żeby Urban odpuścił jutro mecz z nimi (moim zdaniem zrobi to co ze Śląskiem w 29 kolejce) i żebyśmy my jechali już do nich na kacu. Ruch z wiadomych względów powinien im odpuścić i tym sposobem mają 3 teoretycznie łatwiejsze mecze niż w normalnych okolicznościach.

Pogoń rzadko przegrywa i dla nich też powinno być ważne, aby przyjechali do Legii, która będzie już w szampańskich nastrojach.

Cracovia powinna mocno ściskać kciuki za Lecha 2 maja, nie tylko dlatego ze to zgoda. Nie oszukujmy się, jeśli Kolejorz wyjedzie z pucharem z Warszawy to zapewne nadstawi się im w Krakowie. Do tego mają Lechię u siebie w ostatniej kolejce, a wiadomo że Lechia poza Gdańskiem to poziom dolnej ósemki.
                -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                  No dobra, ale nie ma co pierdzielić, że już mają wyjebane i odpuszcza. Walczą o pełną pulę, każdy by tak robił. Jak daj Boże Legia awansuje do fazy grupowej LM, to też już będziemy mieli wyjebane na występy w niej? Bo pierwszy taki sukces od kilkudziesięciu lat? Wygrajmy następne trzy mecze i będzie plan zrealizowany.
                  Ale zdajesz sobie sprawę, że między "chce/może, chociaż nie musi", a "ma wyebane" jest kolosalna różnica?
                  Nikt nie twierdzi, że Piast się nie będzie spinał. Ale ciśnienie, presja w Legii jest o wiele większa. Legia musi. Piast na pewno się będzie starał, ale "musi"? Nie bardzo.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta

Lechii powinno zależeć na tym, żeby Urban odpuścił jutro mecz z nimi (moim zdaniem zrobi to co ze Śląskiem w 29 kolejce) i żebyśmy my jechali już do nich na kacu..
                    Byłby strasznym głupcem jeżeli pokładałby szansę Lecha na grę w pucharach tylko w tym jednym finałowym meczu. Zwłaszcza, że nic nie wskazuje aby mieli go wygrać
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Byłby strasznym głupcem jeżeli pokładałby szansę Lecha na grę w pucharach tylko w tym jednym finałowym meczu. Zwłaszcza, że nic nie wskazuje aby mieli go wygrać
                      To jedna strona medalu, patrząc z drugiej to jest jedyna szansa na uratowanie sezonu. Chyba nikt nie ma wątpliwości, ze jeśli Lech rzutem na taśmę zajmie w lidze 4 miejsce to w Poznaniu, po wtopie na narodowym, sezon i tak zostanie uznany za stracony. Za to trofeum wywiezione z terenu największego wroga pozwoli go uratować. A skoro Urban wymienił wielu graczy przed rewanżem z Zagłębiem, gdzie jechał do Sosnowca z niezłym wynikiem z pierwszego meczu to teraz na 4 dni przed meczem sezonu zrobi podobnie. No ale to tylko moje zdanie, jak będzie przekonamy się jutro wieczorem.
                      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

Ale zdajesz sobie sprawę, że między "chce/może, chociaż nie musi", a "ma wyebane" jest kolosalna różnica?
                        Nikt nie twierdzi, że Piast się nie będzie spinał. Ale ciśnienie, presja w Legii jest o wiele większa. Legia musi. Piast na pewno się będzie starał, ale "musi"? Nie bardzo.

Przypuśćmy, że niestety tracimy punkty w Lubinie, a oni wygrywają u siebie z Pogonią. Powoduje to to, że wygrywając u nas wyjdą na pozycję lidera. Wtedy ich ciśnienie będzie takie samo jak u nas. Takim samym motywatorem jak u nas jest 100-lecie, u nich będzie "ten pierwszy raz".
                        Mioduski won
                        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Lech jeśli przegra finał PP i zajmie 4-5-6 miejsce w lidze to jako finalista zagra w eu pucharach czy jak to jest? Oczywiście zakładam, że my będziemy grać w el LM

Komentarz

• finalista PP nie gra w LE. W razie zdobycia dubletu przez Legie szczescia w LE probuje czwarta druzyna

Komentarz

• Hipotetycznie , ale w przypadku takiej samej liczby punktów, Legia jest 1,Piast 2.Dlaczego? Ponieważ po 30 kolejkach L była na pierwszym miejscu,Piast kończył na drugim.
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                Jest to jedyna realna szansa Lecha na "puchary" i jako takie uratowanie sezonu, strata 5 punktów będzie trudna do odrobienia gdy w perspektywie ma się wyjazdy na Cracovię i Zagłębie, a tylko jeden stosunkowo łatwy mecz z Ruchem - pomijając zupełnie to że wasz dublet wciąż nie jest żadnym pewnikiem
                                Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X