Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak to Wam polecam zwrócić uwagę co on robi w sytuacji gdy kogoś skosi i tamten leży na murawie
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• No Sławuś nigdy u nas dobrych notowań nie miał, ale po tych dyrdymałach może stać się kolejnym "ulubieńcem".

W zasadzie to mogę się z nim zgodzić w dwóch zdaniach:
      Moim zdaniem Lechia wcale nie jest słabsza od Legii już teraz. Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać meczu z nimi w Gdańsku.
      Reszte szkoda komentować, bo to ewidentny ból dupy, że lecimy po Mistrza i prawdopodobnie mecz z Lechią będzie już o pietruchę.

Pomijając jego wypociny, to jeśli Lechia utrzyma kurs do przyszłego sezonu to chyba będzie największym konkurentem w walce o tytuł.

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
        No Sławuś nigdy u nas dobrych notowań nie miał, ale po tych dyrdymałach może stać się kolejnym "ulubieńcem".

W zasadzie to mogę się z nim zgodzić w dwóch zdaniach:

Reszte szkoda komentować, bo to ewidentny ból dupy, że lecimy po Mistrza i prawdopodobnie mecz z Lechią będzie już o pietruchę.

Pomijając jego wypociny, to jeśli Lechia utrzyma kurs do przyszłego sezonu to chyba będzie największym konkurentem w walce o tytuł.

A ja mam nadzieje, że w tym meczu (dla nas o pietruszkę) pozbawimy ich szans na LE
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

Komentarz

• Sławek niech spojrzy na tabele bo Legia na ten mecz go Gdańska to wielce prawdopodobne, że pojedzie tam jako Mistrz Polski prosto z melanżu w zasadzie
          Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
            35, a nie 39!
            A i potrzebowali na to koło 25-30 spotkań, a Wolski 8, żeby się niemal z Dudą zrównać.
            z tym miejscem to przyznaję - ciężko powiedzieć. Ekstrastats pokazuje 40-te miejsce po sezonie zasadniczym, ale liczby (2:6) są inne niż na transfermarkt (2:8 ).

Ale w sumie to nieistotne szczegóły - nadal wonderboy z czołowej polskiej drużyny ma liczby po 31 kolejkach takie jak Wolski czy Małecki w tym roku. A oni przyszli do Wisły się odbudować...

Komentarz

• Bayernowi nikt nie dzielił punktów na dwa
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Canal+;
                @lechpoznan to najlepsza drużyna w Polsce i fajny zespół na przyszłość" - mówi D. Dąbrowski.
                Szkoda. Dobrze się chłopak zapowiadał na następcę Jodłowca

Komentarz

• Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta
                  Szkoda. Dobrze się chłopak zapowiadał na następcę Jodłowca
                  A skąd ten cytat??

Dzięki.
                  Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    A skąd ten cytat??
                    Canal plus Face2Face z Dąbrowskim
                    https://youtu.be/X0s5UpFx2Bw

Komentarz

• Powiedział grajek, którego drużyna miała przed chwilą 22 punkty straty do Legii.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ponoć dziś Eurosport2 pokazuje Craxa-Zagłębie ,a później Lechia-Pogoń.Zobaczymy z jakim zaangażowaniem wyjdzie Lech w meczu u siebie z Piastem.
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Górnik jest konsekwentny i tak jak na koniec ubiegłego sezonu ponownie będzie grał rezerwami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                            Górnik jest konsekwentny i tak jak na koniec ubiegłego sezonu ponownie będzie grał rezerwami.
                            Są na najlepszej drodze.
                            Maciej Korzym, Paweł Golański i Łukasz Madej zostali przesunięci do rezerw Górnika Zabrze.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Korzym i Golański, rozumiem. Ale Madej? Za co? Facet sobie flaki wypruwał z Wisłą, a Żurek zdejmując go, dokonał sabotażu na drużynie. Teraz spadek jest raczej przesądzony. Zobaczymy tylko, na którym poziomie będą za 2 lata, bez kasy z NC+.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                                z tym miejscem to przyznaję - ciężko powiedzieć. Ekstrastats pokazuje 40-te miejsce po sezonie zasadniczym, ale liczby (2:6) są inne niż na transfermarkt (2:8 ).
                                Miejsce nie ma znaczenia.
                                Na Ekstrastats zawodnicy od 36-44 mają takie same liczby.
                                A to oznacza, że lepsze ma 35, a mówilismy wszak o tym ilu ma lepsze statsy. Ale to też w sumie żadna różnica, czy 35 czy 45.
                                Duda gra fatalnie. Miałem nadzieję, że się zaczyna ograniać, że nawiąże do świetnych występów z jesieni 2014.
                                A tu kompletna klapa i mam wrażenie, że dalszy zjazd.
                                Jak fatalny musi być Masłowski, skoro przy nie będącym w pełni dyspozycji Finie i tak kiepskim Słowaku Masło nawet na chwilę się na boisku nie pojawia.
                                Może Szwoch coś wniesie...

PS. Mógłby mieć Duda liczby lepsze przynajmniej o 1 kiedy podszedł do karnego. Ale nawet to zyebał.
                                Ostatnio edytowany przez Yevaud; 100.
                                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                                X