Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
    Dlatego uspokoje Cię jeszcze raz: będziemy mistrzem, możesz już budować Kacapowi pomnik póki jeszcze pracuje w klubie
    A co z PP , oddamy Lechowi za ligę ? Kto oprócz nas zajmie miejsce na podium ? Kto poleci z ekstraklasy ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
      dlaczego?
      Może dlatego, że na boisku Ruch i Lechia zdobyły o jeden punkt więcej niż Podbeskidzie więc tabela wygląda tak jak powinna.
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Nie śledziłem za bardzo afery z zabranym/dodanym punktem Lechii - czy ktoś uczynny mógłby streścić mi w dwóch zdaniach, jak ostateczne rozstrzygnięcia w tej szopce sprawiły, że po wycofaniu skargi Lechii Ruch zamienił się miejscem z Podbeskidziem? Jakie tam niuanse regulaminowe zagrały?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
          Nie śledziłem za bardzo afery z zabranym/dodanym punktem Lechii - czy ktoś uczynny mógłby streścić mi w dwóch zdaniach, jak ostateczne rozstrzygnięcia w tej szopce sprawiły, że po wycofaniu skargi Lechii Ruch zamienił się miejscem z Podbeskidziem? Jakie tam niuanse regulaminowe zagrały?
          Jeżeli Ruch, Lechia I Podbeskidzie mają tyle samo punktów to decyduje mała tabela między nimi. I w niej Podbeskidzie jest najsłabsze .
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Mała tabela:
            Ostatnio edytowany przez Łysol; [ARG:4 UNDEFINED].
            Od Hallera my rycerze, Sławy nikt nam nie odbierze.
            Lance do boju, szable w dłoń ...
            "Szósty" Strzelców w Żółkwi siedzi i nad dolą swą się biedzi.
            Z Francji swój początek bierze, a wśród strzelców jest na przedzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Jeżeli Ruch, Lechia I Podbeskidzie mają tyle samo punktów to decyduje mała tabela między nimi. I w niej Podbeskidzie jest najsłabsze .
              Nie wgłębiając się, wydaje się to trochę głupie. Czemu przy równej liczbie punktów PBB i Ruchu wyżej w tabeli jest PBB, ale jak do tego grona dochodzi Lechia, to już wyżej jest Ruch niż PBB. Czyli w zależności od tego, co sie weźmie za podstawę obliczeń, można mieć różne miejsce w tabeli

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
                Nie wgłębiając się, wydaje się to trochę głupie. Czemu przy równej liczbie punktów PBB i Ruchu wyżej w tabeli jest PBB, ale jak do tego grona dochodzi Lechia, to już wyżej jest Ruch niż PBB. Czyli w zależności od tego, co sie weźmie za podstawę obliczeń, można mieć różne miejsce w tabeli
                PBB i Ruch mają bilans remisowy (decydowałaby klasyfikacja FP), jeżeli dochodzi Lechia to Ruch ma jedną wygraną i dwa remisy a PBB trzeci remis.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
                  ...
                  Bilans 5-1-1 w rundzie finałowej brałbym w ciemno, bo to w zasadzie daje pewne mistrzostwo. Oczywiście niekoniecznie samo powtórzenie konkretnych wyników, bo czas w końcu wygrać z Lechem u siebie i ograć Piasta. Dajmy na to wygrywamy wszystko do 35 kolejki, świętujemy tytuł, a później na kacu porażka w Gdańsku i remis z Pogonią.

Komentarz

• Czekałem na to, aż ostatecznie Sierotka Marysia z zawiązanymi oczętami wylosuje dwa szczęśliwe kluby, które trafią do górnej ósemki.
                    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                    Up the Anchor!

Komentarz

• Żenująca szopka z udziałem Ruchu i Lechii. Choć tak naprawdę Podbeskidzia to nie powinno być nam szkoda jako kibicom Legii

Terminarz nam się ułożył chyba najlepiej jak mógł.

Komentarz

• Rudy kwiczał, że punkty powinny być zdobywane na boisku, a nie przyznawane przez trybunał arbitrażowy podczas gdy to pzpn przy zielonym stoliku ukradł punkty Lechii i Ruchowi.
                        Skoro nie ma sensu karanie finansowo klubu, który ma problem właśnie finansowy, a punkty zdobyte na boisku powinny być nietykalne to możnaby np. wprowadzić zakaz transferów do klubu przy najbliższym okienku.
                        Może przynajmniej kluby by wtedy bardziej starały się kogoś wychować, a jak młodzi będą słabi to po prostu uczciwie spadną po słabej grze na boisku.

Trybunał w zasadzie chciał dobrze szkoda tylko, że Ruch się też nie odwołał, bo wynikneła sytuacja niezręczna. Moim zdaniem uczciwie Podbeskidzie poza ósemką.

Swoją drogą ciekawe jakie będą stawki w zakładach w meczu Lechii z Ruchem, bo wygrany tego spotkania jest oczywisty

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                          Napisałem przecież że marginalna szansa(chyba przyznasz że nie jest bardzo prawdopodobne że: Lechia wygrywa z Ruchem, Podbeskidzie wygrywa z Termalicą, bilans bramek w obu spotkaniach wyrównuje stan bramkowy, a pozostałe zainteresowane zespoły nie wygrywają) jest by miało to znaczenie, skąd więc te emotki?
                          Te pozostałe zainteresowane zespoły to Jaga jadąca do wicelidera i Wisła grająca z drugim na wiosnę Zagłębiem A zwycięstwa Lechii i PBB były też bardzo prawdopodobne. I przecież nie musiał się zrównać bilans bramkowy pomiędzy PBB a Ruchem - każde wyższe zwycięstwo PBB lub każda wyższa porażka Ruchu i byłoby to samo, czyli zielony stolik. Więc jak dla mnie szansa nie marginalna, a prawdopodobna
                          Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                          Drugi to wygrana Ruchu i przegrane pozostałych + wygrana Korony
                          Scenariuszy było kilka. Wygrana Ruchu + remisy Wisły, PBB, Jagi bądź osobno każdej z tych drużyn. Więc na szybko 6 kolejnych scenariuszy, że ten pkt dla Lechii mógł mieć znaczenie

Ciekawe czy wtedy też Lechia wycofałaby skargę
                          Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Lech na zakończenie fazy zasadniczej miał 17 pkt. straty do Legii. Jeśli dziś wygra, zmniejszy stratę do 5 pkt.
                            Ja wiem, że aktualnie rozgrywki są bardziej atrakcyjne ale to jest trochę mało poważne...
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Szkoda, że te punkty są dzielone, powinni przechodzić, jak w 2002 r., bo tak to jest kuriozum, tak jak wyżej @Benek napisał.

Komentarz

• Ewentualnie powinna być bonifikata punktowa. Za pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej 3 punkty, za 2 miejsce 2 punkty i za 3 miejsce 1 punkt.

Ten obecny system jest chory, bo karą dla najlepszej drużyny po rundzie zasadniczej jest dzielenie punktów i zniwelowanie przewagi jaką drużyna sobie wypracowała w trakcie sezonu.

Że atrakcyjniej? może i tak, ale na pewno niesprawiedliwie.
                                Ostatnio edytowany przez Loko; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                                Wiedźmin

Komentarz

Pracuję...
                                X