Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rozstrzygnięcia powinny zapadać na boisku, a nie w gabinetach, więc w gabinecie podjęli decyzję o wycofaniu skargi i spuszczeniu PBB do grupy spadkowej.

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
      https://www.laczynaspilka.pl/federac...lubowych-pzpn1

Lechia wycofuje swoją skargę a co za tym idzie Ruch Chorzów w czołowej ósemce. Koniec całego zamieszania.
      Straszne skurwysyństwo ze strony PZPNu i Mandziary, skurwysyństwo jakiego już dawno nie widziałem. Czytając odwołanie niemalże pewne było że punkt zostanie nam zwrócony... Ciekawe co Mandziara dostał w zamian,
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Ciekawe co Mandziara dostał w zamian,
        Smagorowicz dopiero co dostał 18 mln od miasta, jest za co sie bawić

Komentarz

• Skurwysyństwo.
          Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Ciekawe czy buki wycofają z oferty mecz pomiędzy Lechią a Ruchem w rundzie mistrzowskiej.

Komentarz

• Łaski nie robią... Ale mimo tego całego burdelu, to od początku wolałem Ruch w 8. Także tego.
              Bo śnieg...

Komentarz

• Co dostali w zamian? No wiecie... Wycofanie skargi, 3 punkty można dostać w ramach "podziękowań". Będzie beka jak Lechii zabraknie tego punktu do pucharów
                http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Ja rozumiem ze można być oburzonym z całej tej szopki ale tak naprawdę awans Ruchu jest najbardziej sprawiedliwy.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamiast motywować do płacenia na czas kluby to teraz tym bardziej będą zwlekać żeby właśnie w takiej chwili punkcik wyjąć sobie przy zielonym stoliku...
                    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Ja rozumiem ze można być oburzonym z całej tej szopki ale tak naprawdę awans Ruchu jest najbardziej sprawiedliwy.
                      dlaczego?
                      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Serio uważacie, że to chodzi tylko o obecanie jakiś "głupich" 3 punktów? Też ale przecież oczywiste, że w tym meczu wydarzy się coś czego się nikt nie spodziewa. Nawet jeśli buki wystawią kursy to na 1 będzie 1.3 i taki będzie z tego zysk, że Lechia po prostu sobie je przypisze ale to tyle. A chodzi jeszcze o to, żeby wszyscy na tym zarobili tak więc można się spodziewać, że Lechia wygra po super dramatycznym meczu 3-2 przegrywając do przerwy 0-2 a potem do 80 minuty 1-2, wszystkie 3 bramki zdobędzie Wawrzyniak a dwa karne obroni Maric. To wszystko byłoby za proste gdyby chodziło tylko o jakieś 3 punkty.

I w pełni się zgadzam z twitem Smokowskiego. Od lata w Lechii Stępiński/Lipski albo obaj. Zawsze to lepsze dla Lechii niż piłkarze Podbeskidzia.
                        Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.
                        "nie wszystko co Ci mówi większość jest mądre"

Komentarz

• http://ekstrastats.pl/forma-druzyn/
                          Dobre - widać, że nam lekko forma uciekła pod koniec, ale i tak to jest sufit dla reszty ligi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                            Nie widziałem na tym forum aby ktoś tak twierdził bo wiadomo że zgniłe jajko może się znaleźć wszędzie . Natomiast według twoich teorii Piłkarski Poker to pikuś przy dzisiejszych rozgrywkach ligowych i nie ma tu ani jednego uczciwego meczu a szczegółowy scenariusz jest już rozpisany przed rozpoczęciem rozgrywek .

Dlatego uspokoje Cię jeszcze raz: będziemy mistrzem, możesz już budować Kacapowi pomnik póki jeszcze pracuje w klubie

Komentarz

• Małe podsumowanie rundy zasadniczej...
                              (o ile mecze na wyjeździe wyglądają ok, tak mecze w domu w przyszłym sezonie trzeba zdecydowanie poprawić)

... oraz małe wróżenie z fusów, czyli jakby wyglądała tabela gdyby powtórzyły się wyniki z rundy zasadniczej:
                              (w naszym przypadku byłoby to: LEG-LPO 0-1, RCH-LEG 1-4, LEG-CRA 3-1, ZAG-LEG 1-2, LEG-PIA 1-1, LGD-LEG 1-3, LEG-POG 1-0)

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
                                dlaczego?
                                Ponieważ minusowy pkt dla Lechii był znany od dawna.

Te ich odwołanie to jakaś szopka i tyle.
                                Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X