Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
    "Ta liga jest czysta"

Podpisano: Chmielo, Alek, Ivan Drugi
    Nie widziałem na tym forum aby ktoś tak twierdził bo wiadomo że zgniłe jajko może się znaleźć wszędzie . Natomiast według twoich teorii Piłkarski Poker to pikuś przy dzisiejszych rozgrywkach ligowych i nie ma tu ani jednego uczciwego meczu a szczegółowy scenariusz jest już rozpisany przed rozpoczęciem rozgrywek .

Komentarz

• Zamieszczone przez Zohan Zobacz posta
      Z tt Godlewskiego z Pilki Noznej: "Dawno nikt tak nie zepsuł ligi jak PZPN,konkretnie Komisja Licencyjna.ESA próbuje ratować sytuację-mimo że wyrok TA już jutro,najpóźniejwe wtorek,już dziś może być decyzja o barażu PBB-Ruch (w środę).To byłoby uczciwe rozwiązanie.Dla wszystkich Również dla PBB". Wychodzi na to, ze dodatkowy mecz nie jest takim mało prawdopodobnym rozwiązaniem. Myślę, że to najsensowniejsze rozwiązanie żeby rozstrzygnąć to na boisku, tylko czy przepisy dopuszczają takie rozwiązanie?
      I gdzie niby ten mecz by rozegrali? Nie chce mi się wierzyć w to co pisze Godlewski, gada bzdury.

Komentarz

• Zamieszczone przez AdiPRG Zobacz posta
        Ktoś traktuje jeszcze posty tego osobnika w tym temacie poważnie?

Komentarz

• Komentarz

• Interia :
            Menedżer Liverpoolu Juergen Klopp jest zainteresowany sprowadzeniem Dawida Kownackiego z Lecha Poznań. Słynny trener polecił swoim skautom, aby ci przyjrzeli się zawodnikowi - pisze angielski tabloid "Sunday People".

Komentarz

• Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
              Czy ja wiem? Mimo wszystko zakwalifikowanie i gra w pucharach to dla niektórych spory sukces sportowy. Np. taki Kapustka czy Starzyński mogliby na tym skorzystać pokazując sie z dobrej strony w meczach z lepszymi rywalami niż (z całym szacunkiem) Łęczne czy inne Podbeskidzia. Mogliby na tym tylko zyskać. No a poza tym wiadomo że za grą w Europie idą także dobre pieniążki dla klubów. Także ja bym tego nie nazywał wrzodem na dupie
              Trzy ostatnie lata do pucharów oprócz Legii i Lecha weszli Piast, Śląsk, Ruch, Zawisza, Śląsk, Jagielonia. Nikomu z tych zespołów pomimo wielkiego sukcesu rok wcześniej w następnym sezonie nie udało się awansować nawet do ósemki. Każdy z nich beznadziejnie wchodził w sezon, a Zawisza nawet z hukiem spadła.

Znamy narzekania Probierza i Pawłowskiego z tego sezonu, którzy po ograniu najgorszej drużyny litewskiej ligi i Słoweńców potem wyraznie odpadli z Omonią i AIK tłumaczyli się zmęczeniem pucharami, ale coś w tym jest, że jak te kluby mają do rozegrania na początku sezonu cztery mecze więcej to potem dochodzą do siebie całą rundę.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
                I gdzie niby ten mecz by rozegrali? Nie chce mi się wierzyć w to co pisze Godlewski, gada bzdury.
                Na Narodowym, podobno bilety w sprzedaży już na kupbilet.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
                  Na Narodowym, podobno bilety w sprzedaży już na kupbilet.pl
                  Podoba mi się ta myśli
                  A kiedy informacja czy wchodzi Ruch czy Podbeskidzie?

Komentarz

• Szydel, powinieneś zmienić na SzydeR

P.S. Antares, Zawisza spadŁ! Sory, ale tak mam
                    Bo śnieg...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ljubo-jad Zobacz posta
                      Wielkie brawa dla tych co wymyślili ten popie.rdolony podział. Naprawdę świetnie się ogląda i czyta ten cały burdel jaki powstał po wczorajszej kolejce. Tak jak napisał chmielo kpina i parodia w jednym.
                      Teraz sobie wyobraźmy, że na miejscu Lechii jest Legia i to nam się zawiesza/oddaje czy chyj wie co jeszcze jakieś punkty. Wyobrażacie sobie co by się działo? Połowa Polski dostała by sraczki i histerii jednocześnie. Możliwe, że sprawa weszła by pod obrady Sejmu .

W necie hejt byłby taki, że popaliły by się serwery.
                      A tak to co? Trochę ktoś postęka, ktoś coś tam napisze i sprawa rozejdzie się po kościach. Za chwilę nikt już nie będzie o tym pamiętał.

Ech...

Komentarz

• Swoją drogą wiedzieliście, że prezesem tego całego trybunały jest Ćwiąkalski Skąd on się tam kurna wziął ??
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez AdiPRG Zobacz posta
                          Napisałem przecież że marginalna szansa(chyba przyznasz że nie jest bardzo prawdopodobne że: Lechia wygrywa z Ruchem, Podbeskidzie wygrywa z Termalicą, bilans bramek w obu spotkaniach wyrównuje stan bramkowy, a pozostałe zainteresowane zespoły nie wygrywają) jest by miało to znaczenie, skąd więc te emotki?

Zamieszczone przez mundurowy Zobacz posta
                          A dla mnie sprawa jest jasna. Skoro Lechia wg oświadczenia PZPN nie wystąpiła o zgody na odwołanie wyżej, skoro tym odwołaniem można tyłek podetrzeć to nie oddawać tego punktu i jest jak powinno być. .
                          PZPN może sobie conajwyżej popierdolić ustami panów Bońka i Sawickiego, z faktycznym stanem prawnym ma to tyle wspólnego co przejrzystość w dystrybucji biletów na finał PP.

Zamieszczone przez mundurowy
                          Lechii odjęto punkt bo były podstawy i tego niech się trzymają a nie w ostatniej kolejce zielone stoliki. A jeśli Lechia ma mieć już koniecznie wrócony ten punkt to niech zacznie nowy sezon od stanu + 1.
                          Śmiechłem

Zamieszczone przez Antares
                          Jak zabierają to niech zabierają wszystkim, a jak oddają to też niech oddają wszystkim (Ruch też dostał -1).
                          Ruch nie odwołał się od decyzji KL, przyjął więc że decyzja jest zgodna z prawem i uczciwa.

Zamieszczone przez Zohan Zobacz posta
                          Tylko, że ta klasyfikacja fair Play przypomina bardzo klasyfikację wrażeń artystycznych wg subiektywnej oceny delegatów
                          Gdyby była tam tylko liczba kartek to ok, ale tam są kryteria takie jak "zachowanie kibiców" czy "zachowanie ławki rezerwowych" więc typowo wrażenia artystyczne.
                          Głównie rozbija się o kartki i faule.

Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                          Takie jest też chyba stanowisko kiboli Ruchu z tego co patrzyłem po ich forach, zresztą w obu przypadkach dla nich korzystne rozwiązanie. Jeśli egzekwować prawo dla klubów karane tym samym przwinieniem to po równo i analogicznie na odwrót
                          A kto twierdzi że przewinienie jest to samo?
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                            Napisałem przecież że marginalna szansa(chyba przyznasz że nie jest bardzo prawdopodobne że: Lechia wygrywa z Ruchem, Podbeskidzie wygrywa z Termalicą, bilans bramek w obu spotkaniach wyrównuje stan bramkowy, a pozostałe zainteresowane zespoły nie wygrywają) jest by miało to znaczenie, skąd więc te emotki?
                            To zadam proste pytanie. Czy to jedyny scenariusz, w którym ten punkt jednak ma znaczenie w kontekście awansu jakichś zespołów do "8"?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              To zadam proste pytanie. Czy to jedyny scenariusz, w którym ten punkt jednak ma znaczenie w kontekście awansu jakichś zespołów do "8"?
                              Drugi to wygrana Ruchu i przegrane pozostałych + wygrana Korony

Przy czym i tak nie ma to znaczenia, bo TA ds Sportu nie miał innego wyjścia
                              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• https://www.laczynaspilka.pl/federac...lubowych-pzpn1

Lechia wycofuje swoją skargę a co za tym idzie Ruch Chorzów w czołowej ósemce. Koniec całego zamieszania.

Komentarz

Pracuję...
                                X