Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dla nas chyba najlepsza byłaby para Jagiellonia i Ruch w pierwszej ósemce... Najgorzej chyba Wisła i Lechia. Patrząc po układzie gier Ruchowi wystarczy tylko, a może aż remis w Gdańsku. Wisła z Zagłębiem będzie miała również ciężką przeprawę... oj będzie ciekawie w tej 30 kolejce.
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
      Dla nas chyba najlepsza byłaby para Jagiellonia i Ruch w pierwszej ósemce... Najgorzej chyba Wisła i Lechia. Patrząc po układzie gier Ruchowi wystarczy tylko, a może aż remis w Gdańsku. Wisła z Zagłębiem będzie miała również ciężką przeprawę... oj będzie ciekawie w tej 30 kolejce.
      Bardzo prawdopodobne że po 30 kolejce Ruch, Lechia, Wisła, Jagiellonia i Podbeskidzie będą miały po 38 pkt. Wtedy pewnie jakaś mała tabela będzie decydowała o miejscach w tabeli?

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
        Bardzo prawdopodobne że po 30 kolejce Ruch, Lechia, Wisła, Jagiellonia i Podbeskidzie będą miały po 38 pkt. Wtedy pewnie jakaś mała tabela będzie decydowała o miejscach w tabeli?
        Wtedy wchodzi Lechia(7) i Wisła( 8 ), remis dla Ruchu to 100% wypad poza "ósemkę"
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• ''Wyrocznia'' w sprawach statystyk ligowych Paweł Mogielnicki podał właśnie na twitterze:

''Po dzisiejszym meczu szanse na ósemkę: Ruch 78%, Lechia 63%, Wisła 35%, Podbeskidzie 15%, Korona 5%, Jagiellonia 3%, Termalica 1%''.

Dziwne, że akcje Ruchu stoją tak wysoko w obliczu wielce prawdopodobnej przegranej w Gdańsku.
          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
            remis dla Ruchu to 100% wypad poza "ósemkę"
            A jak Ty żeś to wyliczył?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• -Ruchowi remis daje awans
              -Lechii zwycięstwo daje awans
              -Wiśle zwycięstwo daje awans
              -Podbeskidzie zwycięstwo + brak wygranej Wisły daje awans

Reszta musi liczyć na cud.

Jak się mylę niech ktoś poprawi.
              Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                A jak Ty żeś to wyliczył?
                Mój błąd, myślami gdzie indziej byłem

@Tom
                wyliczenia 90minut nie biorą pod uwagę formy drużyn, a rozpatrują wszystkie możliwe wyniki
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                  -Ruchowi remis daje awans
                  -Lechii zwycięstwo daje awans
                  -Wiśle zwycięstwo daje awans

Jaga, Podbeskidzie i Korona muszą liczyć na cud.

Jak się mylę, niech ktoś poprawi.
                  Pewny awans, doprecyzujmy. Może być tak że 4 drużyny będą miały po 36 pkt, wtedy i Lechia awansuje

Komentarz

• Zamieszczone przez technik
                    Probierz po meczu z Podbeskidziem

Ten człowiek nie ma hamulców. Totalny oszołom. Drągowska też tam z mordą chciała iść

Komentarz

• Ja Wam mowie ze 8 miejsce zajmie Podbeskidzie albo Korona Ruch nie przegra a Wisła nie wygra I takie rozwiązanie byłoby dla nas najlepsze
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• No to jeszcze doprecyzujmy. Są trzy drużyny w komfortowej sytuacji - Ruch, Lechia i Wisła. One nie muszą się oglądać na innych, a wszystko mają w swoich nogach. W niezłej sytuacji jest też Podbeskidzie - musi wygrać i liczyć na brak zwycięstwa Wisły. Korona, Jaga i Termalica w bardzo trudnej sytuacji - oprócz swoich zwycięstw muszą liczyć na korzystne wyniki w innych meczach (nie chce mi się liczyć, jak dla mnie szanse tylko matematyczne).

Ekstraklasa to trochę wróżenie z fusów, ale jak miałbym obstawiać, to 7. będzie Lechia, a 8. Podbeskidzie.

ps. to takie moje obliczenia na szybko - jak się jeblem niech ktoś poprawi

Komentarz

• Nie ma to jak wkurwiony Probierz. Jka ja tego chvja nie znoszę
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• W sumie Jagiellonia i Korona też nie są w fatalnym położeniu. Ich nie intere mecz Lechia-Ruch, bo z tej dwójki ktoś na 100% wchodzi.

Jaga - musi wygrać+brak wygranej Wisły i Podb

Korona- musi wygrać+brak wygranej Wisły, Podb i Jagi

Termalica - cud

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                              Nie ma to jak wkurwiony Probierz. Jka ja tego chvja nie znoszę
                              Walnie sobie łiskacza,to mu przejdzie.
                              Ale łapie ciśnienie po mistrzowsku.
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Czyli w meczu w Szczecinie nie ma znaczenia remis ? jak wygramy 31 jak przegramy czy zremisujemy 30 ...

Komentarz

Pracuję...
                                X