Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli jutro np wygra Podbeskidzie to 4 drużyny beda miały 35 punktów i w ostatniej kolejce wystarczy im wygrać z Termalica i liczyć na remisy w meczu Lechii i Wisły

Komentarz

• Przecież ten Lipski to będzie musiał zmienić zawód jeżeli Ruch spadnie
      A co do ostatniej kolejki to ja mam taki scenariusz... Jaga jutro max 1 pkt a potem porażka z Piastem. Wisła remis z Zagłębiem, Lechia remis z Ruchem i na 8 awansuje Korona wygrywając z Górnikiem Dla nas najlepsze rozwiązanie
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Przecież ten Lipski to będzie musiał zmienić zawód jeżeli Ruch spadnie
        A co do ostatniej kolejki to ja mam taki scenariusz... Jaga jutro max 1 pkt a potem porażka z Piastem. Wisła remis z Zagłębiem, Lechia remis z Ruchem i na 8 awansuje Korona wygrywając z Górnikiem Dla nas najlepsze rozwiązanie
        Spokojnie - taki Lipski zapewnił Niebieskim 3 punkty w Szczecinie, zatem widzisz - czasem się wyrównuje

Nawet jak Ruch będzie w spadkowej grupie - dla mnie nie spadną.
        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
          Spokojnie - taki Lipski zapewnił Niebieskim 3 punkty w Szczecinie, zatem widzisz - czasem się wyrównuje

Nawet jak Ruch będzie w spadkowej grupie - dla mnie nie spadną.
          Ale chłopak będzie raczej pamiętać spierdzielony karny w 90 min, który dawał spokój aniżeli wygrana w Szczecinie Oczywiście też jestem zdania że kto inny poleci (Termalica, Górnik).
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Przecież ten Lipski to będzie musiał zmienić zawód jeżeli Ruch spadnie
            A to małolacik musiał strzelać tak ważnego karnego w 90 minucie? Starszym kolegom brakło jaj?

Komentarz

• [QUOTE=Finiks;1431206]Co nie zmienia faktu, że ta zje..na reforma najbardziej uderza w Legię.
              To jest ciągnięcie słabszych za uszy.
              QUOTE]

Też zawsze byłem przeciwny wszelkim dzieleniom punktów, ale myślę że w tym sezonie reforma najmocniej uderzy w Piasta. Widać że ostro puchną i może im nie starczyć sił, żeby dowieźć historyczny sukces, który w normalnych okolicznościach mieliby pewny.

Swoją drogą odkądwprowadzili tę reformę, wreszcie powinna być bardzo emocjonująca ostatnia kolejka, jeśli chodzi o wejście do ósemki, no chyba że Jaga dziś wygra, a potem będzie prowadzić w Gliwicach.
              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Po transferze Wolskiego do Wisły pisałem że jedyne co możne ich uratować przed spadkiem to jego gra. Jeśli nie awansują do 8 to wygrają grupę spadkową w celach, choć życzę im spadku, jak co sezon.
                DUMA I SŁAWA

Komentarz

• Tosik w formie. Oczywiście kartki brak.

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Jak by co to:

Ekstraklasa SA oraz Telewizja Polska SA podpisały umowę o rozszerzeniu długofalowej współpracy, w ramach której TVP nada w bezpłatnym paśmie jeden z meczów 37. kolejki.

Mecze ostatniej serii spotkań Ekstraklasy odbędą się 14 i 15 maja.
                    Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Czy ktoś może wrzucić wyniki ankiety NC+ "Piłkarze o Lidze"?
                      dzięki

Komentarz

• Jagiellonia po dwóch swojakach 0:2 z Podbeskidziem pod koniec 1 połowy. Czyżby jednak bramkostrzelna Wisła w ósemce? A byłem przekonany, że zabraknie im tej jednej kolejki i będą na koniec na 9-10 miejscu.
                        Ostatnio edytowany przez Tom Kruz; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                          Jagiellonia po dwóch swojakach 0:2 z Podbeskidziem pod koniec 1 połowy.
                          Można prowadzić 2:0 nie oddając ani jednego strzału

Komentarz

• Ależ ta Jagiellonia gra ujnię, a Ręcznik jaki bilans.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Wygląda na to, że ''moralny Mistrz Polski'' nie obroni tytułu .
                              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Jak dobrze pójdzie to w przyszłym sezonie będzie moralnie w Ekstraklasie

W sumie życzyłem im dziś zwycięstwa licząc że będzie wyjazd do Białegostoku, ale przejebanie w takim stylu też cieszy.
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X