Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    W zeszłotygodniowej Lidze + Extra stwierdził, że Marciniak się pomylił, przy okazji faulu na Brożku ( którego nie odgwizdał).
    Powiedział też, że słusznie odgwizdał karny w meczu z Wisła-Piast
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Powiedział też, że słusznie odgwizdał karny w meczu z Wisła-Piast
      Czyli tu go bronił, ale wczesniej zakwestionował jego decyzję.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
        Czyli tu go bronił, ale wczesniej zakwestionował jego decyzję.
        Moje odczucia są takie, że Marciniak zwg na swoją renomę jest przez pana Sławka traktowany inaczej. Mimo, że robi czasami takie błędy, że aż wstyd.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

Komentarz

• Stempniewski generalnie stara się sędziów nie krytykować i trudno się dziwić zważywszy na to kim jest. Tylko czasem te jego interpretacje są z dupy wyssane. No jak można dwie identyczne sytuacje oceniać raz tak a raz zupełnie odwrotnie?
          Ja rozumiem, że Marciniak jak każdy sędzia ma sekundę na ocenę sytuacji, że nie ma powtórek, że czasem jest źle ustawiony i po prostu czegoś nie widzi i podejmuje złą decyzję. Proste jak kij. Nie podoba mi się tylko wmawianie, że wszystko było cacy tylko z tego powodu, że sprawa dotyczy arbitra międzynarodowego, do tego jedzie na euro więc nie wolno go krytykować bo nie daj Boże jeszcze się UEFA rozmyśli.
          Marciniak sędziował ostatnio mecz Real - Roma w lidze mistrzów i mówiąc oględnie to jego występ dupy nie urywał. Puścił kilka takich ewidentnych fauli, że aż mi szczena opadała.

Komentarz

• Nieoficjalnie Marciniak ma sędziować w Poznaniu w sobotę o 20.30.
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
              Nieoficjalnie Marciniak ma sędziować w Poznaniu w sobotę o 20.30.
              Najgorszy z możliwych dla nas wyborów. Raz , że Marciniak jeśli sędziuje mecze Lecha to dziwnym trafem większość jego decyzji jest korzystna dla kartofli co było aż nadto widać w Chorzowie w sobotę. Druga sprawa że sędziując nam większość jego decyzji jest dla nas niekorzystana . Facet chyba się boi , żeby go nie posądzili że sprzyja Legii ( jako że należy do mazowieckiego ZPN). Nie pamiętam, żeby zagwizdał jakieś kluczowe, stykowe sytuacje dla nas. Zawsze jest przeciwko nam. Nie pamiętam też jego meczu na Ł3 w którym Żyleta nie ,, doceniła'' jego pracy.
              Z drugiej strony wątpię żeby ten sam sędzia gwizdał Lechowi drugi mecz pod rząd.

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                Nieoficjalnie Marciniak ma sędziować w Poznaniu w sobotę o 20.30.
                Ja tam liczę na Gila
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Ja tam liczę na Gila
                  Nie ma szans, Gil chyba trafi na L4
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Wdowiec przejął Wisłę i obszczymur na początku strzelił.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Jak to jest, jak przyjeżdża Legia to wszyscy się spinają i grają na 110%, aby Warszawa nie wygrała... przyjeżdża taka Wisła i Nieciecza sama sobie strzela dwa gole (w sensie obrona padaka). Żenada.

EDIT: Pisząc posta Nieciecza strzela na 1:2

Komentarz

• Ekstraklasa jest przecudowna. Termalica ogrywa vicemistrza 3:0. Następnie przegrywa z broniącą się przed spadkiem Wisłą 0:2. Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce.

Komentarz

• Pie,rdolenie o szopenie jakby w innych ligach nie dochodziło do niespodzianek.

Tym bardziej kiedy zespoły grają co 3-4 dni częściej zdarzają się niespodzianki , więc dla mnie fakt że jeden zespół wygrywa z drugim a dzielą ich 2-3 punkty nie jest żadną anomalią.

Ps: poza tym Niecieczę ogółem też można zaliczyć do ekip które się bronią przed degradacją

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
                            Takie rzeczy to chyba tylko w Polsce.
                            I w grze o tron. Khaleesi raz za pomocą smoków pali pół miasta, by innym razem spierdalac w podskokach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                              Ps: poza tym Niecieczę ogółem też można zaliczyć do ekip które się bronią przed degradacją
                              Jak najbardziej, chociaż dobrze by było, aby nie spadli i można było poprawić niekorzystny bilans z nimi w przyszłym sezonie. A najlepiej, jakby weszli do ósemki, to można byłoby zacząć już od bieżącego .

Wisła w Niecieczy szaleje prawie jak na jesieni w Bielsku Białej . I kto strzela: Małecki, Brożek, Boguski. Klasyka!
                              Jak tak dalej pójdzie 9-10 miejsce na koniec sezonu murowane!
                              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                                Jak najbardziej, chociaż dobrze by było, aby nie spadli i można było poprawić niekorzystny bilans z nimi w przyszłym sezonie. A najlepiej, jakby weszli do ósemki, to można byłoby zacząć już od bieżącego .

Wisła w Niecieczy szaleje prawie jak na jesieni w Bielsku Białej . I kto strzela: Małecki, Brożek, Boguski. Klasyka!
                                Jak tak dalej pójdzie 9-10 miejsce na koniec sezonu murowane!
                                I jeszcze Wolski

Komentarz

Pracuję...
                                X