Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dariusz Wdowczyk nowym trenerem Wisły Kraków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
      Jeśli Legia wygra MP i PP to też? Bo w takim przypadku zawsze grał w pucharach finalista pucharu.
      Też. W tamtym roku była u nas na forum taka debata i o ile wiem, to przepisy się nie zmieniły.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
        Też. W tamtym roku była u nas na forum taka debata i o ile wiem, to przepisy się nie zmieniły.
        Zgadza się. UEFA od zeszłego sezonu bodajże, narzuciła odgórnie dla całej Europy, że w przypadku gdy mistrz i zdobywca pucharu to ta sama drużyna to w LE gra następna drużyna z ligi a nie finalista.

Komentarz

• Ciekawa sytuacja w ostatniej akcji w Lubinie gdzie sędzia nie uznaje prawidłowego gola dla Zagłębia w meczu z Pogonią. Oglądam kilka razy powtórki i za wuja nie wiem co ten sędzia tam wymyślił. Gdyby to w naszym meczu odwalił taki numer to pół Polski by miało mieszankę sraczki z histerią

Komentarz

• W następnej kolejce szykuje się arcyciekawe spotkanie w Gdańsku, zwłaszcza jeśli Termalica pokona jutro u siebie Wisłę. Lechia w takim wypadku z nożem na gardle, bo ewentualna porażka praktycznie przekreśla ich szanse na awans do grupy mistrzowskiej. Co oni odwalili w Zabrzu, to ja nie mam pytań W każdym razie, przy tych różnicach punktowych, walka o pierwszą ósemkę zapowiada się niezwykle ciekawie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
              Stawiam orzechy przeciwko kamieniom że ani Lechia, ani Podbeskidzie nie znajdą się w dolnej ósemce. Najgorszy terminarz z drużyn "przełomu" mają Ruch i Jagiellonia.

Dodatkowo jeśli Lechia wygra w Zabrzu to tylko brak wygranej z Ruchem w Gdańsku mógłby nas wypchnąć poza "ósemkę"
              Realistycznie patrząc na ostatnie cztery kolejki:
              Lech: 6-12 punktów *9
              Zagłębie: 3-9 punktów *4
              Ruch: 3-6 punktów *3
              Lechia: 8-12 punktów *9
              Termalica: 3-8 punktów *3
              Jagiellonia: 3-6 punktów *3
              Podbeskidzie: 8-12 punktów *9

Za gwiazdką "moje typy"

Pozwolę sobie wrócić do tego posta po 30 kolejce
              Komplikuje się wam powoli sytuacja

Może wy będziecie w górnej ósemce, ale Podbeskidzie, wątpię.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                Ciekawa sytuacja w ostatniej akcji w Lubinie gdzie sędzia nie uznaje prawidłowego gola dla Zagłębia w meczu z Pogonią. Oglądam kilka razy powtórki i za wuja nie wiem co ten sędzia tam wymyślił. Gdyby to w naszym meczu odwalił taki numer to pół Polski by miało mieszankę sraczki z histerią
                Wcześniej Guldan znokautował jednego z Portowców łokietkiem, więc po tym akcja się powinna zakończyć
                q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                  Wcześniej Guldan znokautował jednego z Portowców łokietkiem, więc po tym akcja się powinna zakończyć
                  Fakt, powinien odgwizdać faul, do tego czerwona za cios łokciem. Tylko, że on tego nie widział, chociaż był prawidłowo ustawiony. I trudno się dziwić, w takim tłoku? Pozostaje jednak pytanie co on odgwizdał bo gol zdobyty prawidłowo.

Tak na marginesie tej sytuacji dodam, że ogólnie wkvrwia mnie ten cały Stempniewski w roli sędziowskiego cenzora. Kręci tymi swoimi interpretacjami jak pies flakiem. W tej sytuacji też pierdolił od rzeczy, coś w stylu że przy golu faulu nie było ale ogólnie sprawiedliwości stało się zadość. Noż kierwa, co to za wykładnia przepisów???

Podobnie ocena akcji po której powinien być karny dla Ruchu w meczu z pyrami.
                  "Popchnięcie było i książkowo powinien być karny ale mnie ten faul do końca nie przekonuje", coś w ten deseń. Rozumie ktoś coś z tego, co ten bałwan czasami wygaduje?

Komentarz

• Lechia wczoraj dokonała niemożliwego remisując z beznadziejnym Górnikiem . Patrząc na grę Zabrzan pomyślałem że Socios Górnika powinni się już szykować do gry w Segunda Division .

Komentarz

• Zamieszczone przez TreLu$ ' Zobacz posta
                      Dariusz Wdowczyk nowym trenerem Wisły Kraków.
                      Darek, why?

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
                        Właśnie brakuję nam takiego typa który by sieknął za pola karnego.
                        Strzał z dystansu - chyba Vranjes sobie u nas z tym najlepiej radzi.
                        Ale my generalnie próbujemy piłke wepchnąć do siatki. Wogóle mało mamy takich prób.
                        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                          Fakt, powinien odgwizdać faul, do tego czerwona za cios łokciem. Tylko, że on tego nie widział, chociaż był prawidłowo ustawiony. I trudno się dziwić, w takim tłoku? Pozostaje jednak pytanie co on odgwizdał bo gol zdobyty prawidłowo.

Tak na marginesie tej sytuacji dodam, że ogólnie wkvrwia mnie ten cały Stempniewski w roli sędziowskiego cenzora. Kręci tymi swoimi interpretacjami jak pies flakiem. W tej sytuacji też pierdolił od rzeczy, coś w stylu że przy golu faulu nie było ale ogólnie sprawiedliwości stało się zadość. Noż kierwa, co to za wykładnia przepisów???

Podobnie ocena akcji po której powinien być karny dla Ruchu w meczu z pyrami.
                          "Popchnięcie było i książkowo powinien być karny ale mnie ten faul do końca nie przekonuje", coś w ten deseń. Rozumie ktoś coś z tego, co ten bałwan czasami wygaduje?
                          A najbardziej się koleś kompromituje jak ocenia naszą gwiazdeczkę Marciniaka. Cokolwiek by nie zrobił to na pewno sędzia Marciniak się nie myli
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A jak został oceniony rozjemca z Krakowa Frankowski?

Komentarz

• Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
                              A jak został oceniony rozjemca z Krakowa Frankowski?
                              Dobre zawody jedynie Hlousek powinien dostać żółtą kartkę .

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                                A najbardziej się koleś kompromituje jak ocenia naszą gwiazdeczkę Marciniaka. Cokolwiek by nie zrobił to na pewno sędzia Marciniak się nie myli
                                W zeszłotygodniowej Lidze + Extra stwierdził, że Marciniak się pomylił, przy okazji faulu na Brożku ( którego nie odgwizdał).
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X