Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Stawiam orzechy przeciwko kamieniom że ani Lechia, ani Podbeskidzie nie znajdą się w dolnej ósemce. Najgorszy terminarz z drużyn "przełomu" mają Ruch i Jagiellonia.

Dodatkowo jeśli Lechia wygra w Zabrzu to tylko brak wygranej z Ruchem w Gdańsku mógłby nas wypchnąć poza "ósemkę"
    Realistycznie patrząc na ostatnie cztery kolejki:
    Lech: 6-12 punktów *9
    Zagłębie: 3-9 punktów *4
    Ruch: 3-6 punktów *3
    Lechia: 8-12 punktów *9
    Termalica: 3-8 punktów *3
    Jagiellonia: 3-6 punktów *3
    Podbeskidzie: 8-12 punktów *9

Za gwiazdką "moje typy"

Pozwolę sobie wrócić do tego posta po 30 kolejce
    Tylko Ruch ma już dość konkretną przewagę i musiałby strasznie dawać ciała, a ze 2 drużyny z miejsc 8 i niżej złapać jakąś super serię, o ile w przypadku Lechii jestem w stanie w to uwierzyć, o tyle w przypadku Podbeskidzia totalnie nie. Ale tak jak napisałeś później, zobaczymy co będzie po 30 kolejce, osobiście uważam, że 7 pierwszych drużyn skońćzy w ósemce i dołączy do nich Lechia.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
      Oczywiście nic nie znaczy i wszystko się może kompletnie odwróić, ale chociaż troszkę obrazuje formę, w jakiej znajdują się aktualnie ekipy e-klasy.

Zagłębie, Podbeskidzie punktowały najlepiej.
      później Lechia i Lech na tym samym poziomie.
      i najsłabszy z tego grona Ruch, który jednak wcale mocno nie odstaje i, przypominam, gra jeszcze z Wisłą i Śląskiem będącymi na dnie.
      Odejmij od 7 punktów kuriozum ze Szczecina(dwa karne z serii "jeśli to nie było kupione to straszne z nich debile") i już masz przedostatnie miejsce w 2016 roku - no ale pożyjemy zobaczymy
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Nie wiem na jakiej podstawie jesteście tak pewni tej Lechii? Tzn Buziek to wiadomo

Ta drużyna obecnie wygrywa tylko na własnym stadionie. Biorąc pod uwagę, że czeka ja ciężki wyjazd do Zabrza i do nas nie jestem pewien czy dadzą rade. Różnica w miejscach 8-13 jest tak mała, że tam się wszystko może zdarzyć. Nie zdziwię się jak w ostatniej kolejce wygrany meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała-Termalica Bruk-Bet Nieciecza będzie się cieszył z awansu na 8 miejsce.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Nie wiem na jakiej podstawie jesteście tak pewni tej Lechii? Tzn Buziek to wiadomo

Ta drużyna obecnie wygrywa tylko na własnym stadionie. Biorąc pod uwagę, że czeka ja ciężki wyjazd do Zabrza i do nas nie jestem pewien czy dadzą rade. Różnica w miejscach 8-13 jest tak mała, że tam się wszystko może zdarzyć. Nie zdziwię się jak w ostatniej kolejce wygrany meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała-Termalica Bruk-Bet Nieciecza będzie się cieszył z awansu na 8 miejsce.
          Ja na takiej, że mają mecz z ogórami z Zabrza i poza tym dwa u siebie, a jak zauważyłeś na własnym stadionie wygrywają. Moim zdaniem ogarną z 7 oczek do końca i to wystarczy na ósemkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
            Ja na takiej, że mają mecz z ogórami z Zabrza i poza tym dwa u siebie, a jak zauważyłeś na własnym stadionie wygrywają. Moim zdaniem ogarną z 7 oczek do końca i to wystarczy na ósemkę.
            Z ogórami którzy walczą o życie U siebie grają z Termalicą, która jest nieobliczalna i ostatnia kolejka z Ruchem, który jak mu nie będzie szło też będzie grał o wszystko Jak nic będzie ciekawie
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Walczą od pierwszego meczu w tym roku, a żeby nie kanciasty łeb Japończyka ze Śląska to mieliby z tej walki 0 oczek. Oczywiście to tylko nasza liga, nagle Górnik może ograć Lechię 3-0, ale tak czysto na papierze to terminarz Lechii mi wygląda na te 7 punktów o których wspomniałem, a biorąc pod uwagę, że jakieś super serie w naszej lidze rzadko się zdarzają to myślę, że tyle wystarczy aby wejść do ósemki, zwłaszcza że z Jagą i Podbeskidziem mają lepsze mecze bezpośrednie.

Komentarz

Nie wiem na jakiej podstawie jesteście tak pewni tej Lechii? Tzn Buziek to wiadomo

Nigdzie nie napisałem, że jestem "pewien" Lechii.
                Wręcz przeciwnie - wydaje mi sie, że Lechia będzie bić się z Podbeskidziem o 8 i wcale nie powiedziane, że wyjdzie z tego starcia zwycięsko.
                Byc może nie doceniam Słoników, ale to chyba podswiadomość - nie chciałbym na nich znów tafić. Nie w tym sezonie.
                Jagiellonia wydaje się obecnie najsłabsza z tego grona.

Tak więc, jak dla mnie, Lechia, Podbeskidzie i po namyśle jeszcze Termalica walczą o 8 miejsce.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                  Nigdzie nie napisałem, że jestem "pewien" Lechii.
                  Wręcz przeciwnie - wydaje mi sie, że Lechia będzie bić się z Podbeskidziem o 8 i wcale nie powiedziane, że wyjdzie z tego starcia zwycięsko.
                  Byc może nie doceniam Słoników, ale to chyba podswiadomość - nie chciałbym na nich znów tafić. Nie w tym sezonie.
                  Jagiellonia wydaje się obecnie najsłabsza z tego grona.

Tak więc, jak dla mnie, Lechia, Podbeskidzie i po namyśle jeszcze Termalica walczą o 8 miejsce.
                  Nie skreślalbym Korony. 3 mecze mają u siebie a w ich przypadku to duży plus!
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                    Coś mie się wydaje, że jakby Wisła miała zlecieć w tym roku, to przy aktualnym zarządzaniu tam możemy ich długo z powrotem nie zobaczyć.
                    Choć osobiście nie wierzę żeby mieli zlecieć. Dotychczasowe sezony po podziale pokazują, że zawsze pojawiają się jacyś "rycerze grupy spadkowej" co mają na koniec więcej punktów niż drużyny z miejsc 6-8. To może być w tym roku Wisła, bo potencjał na pewno mają.
                    Wisła ma chyba zbyt duże problemy finansowe, żeby uruchomić walizki i zostać rycerzem końcówki sezonu. Zresztą, póki co nie idzie im za specjalnie z drużynami z miejsc 9-16, więc ciężko wierzyć, że nagle im się odmieni, tym bardziej, że jeszcze pewnie ze 2 razy zmienią trenera w tym sezonie.
                    Za to w pełni się zgadzam, że jest takie pewne, że Wisła szybko wróciłaby do Ekstraklasy. Kosmiczny burdel organizacyjny (i brak perspektyw na poprawę) oraz spore szanse, że Cupiałowi się wreszcie to znudzi albo sytuacja finansowa go zmusi do opchnięcia klubu

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                      Za to w pełni się zgadzam, że jest takie pewne, że Wisła szybko wróciłaby do Ekstraklasy. Kosmiczny burdel organizacyjny (i brak perspektyw na poprawę) oraz spore szanse, że Cupiałowi się wreszcie to znudzi albo sytuacja finansowa go zmusi do opchnięcia klubu
                      Nie wiem na ile temat jest aktualny, ale Wojciechowski chciał tam zrobić wjazd ze swoimi buciorami i przejąć ten interes od Bogusia C.

Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                      A ja wręcz przeciwnie.Jeżeli nasza gra nie spie*doli się jakoś katastrofalnie jak za czasów Berga, to jestem pewien, że Stasiu odpowiednio nastawiłby ich na rewanż i byłoby solidne zwycięstwo, albo i lanie.

Komentarz

Ciekawa teoria, ale tylko w teorii
                        W praktyce Korona ma najgorszy bilans meczów na swoim stadionie w całej lidze (fakt, że mając jeden mecz u siebie rozegrany mniej niż reszta), a trzeci wynik w lidze jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe (fakt, że mając jeden rozegrany mecz wyjazdowy więcej). Albo patrząc inaczej: u siebie zdobywali średnio 0,75 pkt na mecz, a na wyjeździe 1.43 pkt/mecz.

c.b.d.o.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Tak faktycznie taki duży plus, że to najgorzej grająca drużyna u siebie w całej ekstraklasie.

http://www.betexplorer.com/soccer/po...am_id=pp78XcbA
                          Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Pierwszy!
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jasne, że statystyki mówią same za siebie ale...w tym roku zagrali dwa mecze z Wisła i Lechią (4 pkt) a ich mecze z Pogonią i Górnikiem Łęczna moim zdaniem świadczą, że grać tam ktoś potrafi ale nie przez pełne 90 minut

Ja tam uważam, że będą się liczyć o te 8 miejsce i pewnie dziś to udowodnią albo i nie

A tu ciekawe zestawienie. Jeden pechowy mecz i taki Piast może w następnym grać bez połowy pierwszego składu.

Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Kuriozalna bramka Hołoty dla Śląska Nie mają szczęścia w Kielcach do tej murawy

Komentarz

Pracuję...
                                X