Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Nie mówię, że głupio. Ale też co roku taki skład nie będzie awansował do E-klasy. Dziś wejdą w/w ekipy a za rok kto wie, może Chojniczanka albo Bytovia. Uważam po prostu, że miejsce starych, zasłużonych klubów jest tuż za naszymi plecami - ale w Ekstraklasie.

P.S. Chmielo - zajebista logika
    Miejsce drużyn, które dają dupy jest w IV lidze
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

P.S. Chmielo - zajebista logika
      Nienawiść przesłania mi oczy.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Miejsce drużyn, które dają dupy jest w IV lidze
        dupy to daliśmy przede wszystkim my przegrywając mistrzostwo, w tym sezonie może nie będziemy musieli się martwić o wyniki i układanki innych.

Komentarz

• Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
          dupy to daliśmy przede wszystkim my przegrywając mistrzostwo, w tym sezonie może nie będziemy musieli się martwić o wyniki i układanki innych.
          Ja tam nikomu nic nie dawałem
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• zie(L)ak ma dużo racji, przegraliśmy mistrzostwo na własne życzenie a nie przez rzekome podłożenie się Górnika. Gdyby Nieciecza miała szanse na spadek to bym im "kibicował" a tak to jako "mistrz świata i okolic" mocno trzymam kciuki za Śląsk i najlepiej jeszcze jakby spadli po jakimś przekręci sędziego z Warszawy, wtedy z przyjemnością bym Romka poczytał

Komentarz

• Trzymam kciuki za Wisłę i Śląsk. Pawłowski miałby wtedy trzy dobre uczynki w ciągu jednego roku, gdyż nie dość, że spuściłby dwa kluby o poziom w dół, to jeszcze przyłożyłby rękę do transferu Cierzniaka do Legii

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
                zie(L)ak ma dużo racji, przegraliśmy mistrzostwo na własne życzenie a nie przez rzekome podłożenie się Górnika. Gdyby Nieciecza miała szanse na spadek to bym im "kibicował" a tak to jako "mistrz świata i okolic" mocno trzymam kciuki za Śląsk i najlepiej jeszcze jakby spadli po jakimś przekręci sędziego z Warszawy, wtedy z przyjemnością bym Romka poczytał
                A kiedy nie przegraliśmy mistrzostwa na własne życzenie? Przecież najgroźniejszym przeciwnikiem Legii jest sama Legia. A tak poza tym, niech ten Górnik się spier... z hukiem do ligi niżej. W pamiętnym meczu mogli chociaż wykazać, że walczą, a nie się rozkładać jak panienki na Markach.

Komentarz

• Rumak wraca do Ekstraklasy, a konkretnie do Wrocławia.Od dziś trener Śląska.
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
                    w nosie mam dzis aspekt kibicowski.

Spadek Gornika bedzie pieknym zwienczeniem zeszlosezonowwgo wypiecia sie Lechowi. Skoro Torcida otwarcie apelowala do swoich pilkarzy o przegranie meczu, to rozumiem, ze teraz spadek beda swietowac?

a yo czy spadnie Wisla czy Slask to jak wybor przed zjedzeniem hamburgera albo pizzy. Oba scenariusze piekne

BuziekLG - patrzyles na wyniki Wisly z ogonem ligi, czy palnales, ot tak? Bo jesli patrzyles i przekalkulowales , to zdajesz sobie sparwe ze utrzymanie tej tendencji da Wisle 8-9 punktow w rundzie finalowej? Na Gornik moze i starczy, ale na nic wiecej. Czego Tobie i sobie zycze. Pomijajac fakt, ze Wisla Broniszewskiegompunktuje jeszcze gorzej niz Wisla Moskala.

Ogolnie piekny scenariusz moze sie wydarzyc na 100lecie Legii - mistrzostwo dla Legii, Puchar Polski dla Legii, Lech poza picharami, spadek Gornika i Wisly/Slaska.
                    Jeszcze jakby tak Polonia spadla do Iv lig... a nie, czekaj. To juz mamy
                    Ogólnie ze wszystkim się zgodzę. Dodałbym tylko od siebie, że najpiękniejszy z możliwych scenariuszy byłby taki, że ostatni mecz, będąc już pewnym mistrzostwa, gramy np. z Termalicą, która walczy z Górnikiem o utrzymanie. Wystawiamy juniorów, przegrywamy i spuszczamy Żaboli

Ale niestety przez ten cały podział taki scenariusz jest niemożliwy.

Rozumiem argumenty, że lepiej grać z Wisłą niż z Termalicą. Ale wyobraźcie sobie jakbyśmy my spadli. W Poznaniu, Krakowie czy na Śląsku szampany strzelałyby przez miesiąc a nasz spadek bardziej by świętowali niż swoje mistrzostwo Dlatego zero sentymentów, niech giną wszyscy.

Komentarz

Mnie tam milej będzie się oglądać wpierdole zbierane przez w/w kluby od Legii, niż ich tułaczkę po niższych ligach. Bo to drugie oznaczać będzie dla nas więcej spotkań z drużynami pokroju Podbeskidzia czy Niecieczy. A ja tego nie chcę. Już poleciał jakiś czas temu Widzew, poleciał ŁKS - IMHO wystarczy.
                      Mam podobne zdanie co Majkisek, jednak jeden sezon mógłby taki być . Ja tam trzymam kciuki za spadek Górnika (wiadomo dlaczego) no i Wisły właśnie. Niech teraz spadną, a za rok powrócą do Ekstraklasy. Często czytam sobie strony/fora czy to Wisły czy Lecha i nie ukrywam, że fajnie by było poczytać komentarze Wiślaków po ich spadku . Mimo wszystko, o ile na spadek Górnika mógłbym postawić jakieś pieniądze, tak w spadek Wisły jakoś nie wierzę.

Komentarz

• A kiedy nie przegraliśmy mistrzostwa na własne życzenie? Przecież najgroźniejszym przeciwnikiem Legii jest sama Legia. A tak poza tym, niech ten Górnik się spier... z hukiem do ligi niżej. W pamiętnym meczu mogli chociaż wykazać, że walczą, a nie się rozkładać jak panienki na Markach.
                        nie tak dawno temu Legia (jak i reszta polskiej ligi) niewiele miały do powiedzenia przy Wiśle

Ogólnie ze wszystkim się zgodzę. Dodałbym tylko od siebie, że najpiękniejszy z możliwych scenariuszy byłby taki, że ostatni mecz, będąc już pewnym mistrzostwa, gramy np. z Termalicą, która walczy z Górnikiem o utrzymanie. Wystawiamy juniorów, przegrywamy i spuszczamy Żaboli
                        absolutnie nie wyobrażam sobie satysfakcji z powodu odpuszczenia meczu przez piłkarzy, niezależnie czy na życzenie kibiców czy nie. W jaki sposób wtedy byśmy się różnili od Górnika?

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                          absolutnie nie wyobrażam sobie satysfakcji z powodu odpuszczenia meczu przez piłkarzy, niezależnie czy na życzenie kibiców czy nie. W jaki sposób wtedy byśmy się różnili od Górnika?
                          Odpuszczenie przez nich meczu Lechowi, tylko po to by uniemożliwić nam zdobycie mistrzostwa, to było czyste skurwysyństwo. Tym bardziej, że nic ich z Leszkami nie łączy. Ja tam czułbym ogromną satysfakcję gdybyśmy mieli okazję im się "zrewanżować"

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                            Odpuszczenie przez nich meczu Lechowi, tylko po to by uniemożliwić nam zdobycie mistrzostwa, to było czyste skurwysyństwo. Tym bardziej, że nic ich z Leszkami nie łączy. Ja tam czułbym ogromną satysfakcję gdybyśmy mieli okazję im się "zrewanżować"
                            I to ma być powód do stania się takimi samymi skurwysynami? Jak ktoś Cię, nie daj Boże, podpierdoli na policję to mam nadzieję, że nie odwdzięczasz się mu tym samym...
                            Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• No to ja Ci na szybko dam inny przykład:ktoś w robocie bez powodu kopie pod Tobą dołki i chce Cię ujebać i przez to tracisz szansę np. na podwyżkę czy awans. Po jakimś czasie jednak awansujesz i od Ciebie zależy czy tego typa zdegradujesz to pozycji ciecia czy zostawisz w spokoju. Ja wybieram opcję nr 1.

Ale rozumiem, że Ty czy beka gracie fair i go zostawiacie. No i spoko

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                                nie trzeba juniorów

Komentarz

Pracuję...
                                X