Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Fallen Zobacz posta
    jedyne, co może uratować Wisłę przed spadkiem to Rafał Wolski.
    Jedyne co może uratować Wisłę i Górnik przed spadkiem to ten kretyński podział punktów.

Komentarz

• Jaga przeważała, przeważała i w końcu prowadzi w Poznaniu. Piast jeden mecz na siedem ostatnich wygrał, Cracovia jeden na sześć ostatnich, Lech już może dzisiaj mieć 18 punktów straty, wygrać parę meczów pod rząd i tutaj naprawdę nie widzę drużyny, która mogłaby się z nami ścigać o te mistrzostwo.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Lech chyba zorientował się, że nie zajmie 4. miejsca więc muszą zająć siódme lub ósme, żeby grać z nami u siebie (zakładając nasze 1.). Jeszcze trochę i wypadną z górnej połowy tabeli

Komentarz

• Pogoń w ostatniej minucie traci gola z Termaliką, co oznacza że mamy praktycznie 4 pkt przewagi (po podziale) nad 3 zespołem w tabeli

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
            Pogoń w ostatniej minucie traci gola z Termaliką, co oznacza że mamy praktycznie 4 pkt przewagi (po podziale) nad 3 zespołem w tabeli
            To już wygraliśmy z Ruchem ?
            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• A to ten podział już po tej kolejce jest?
              q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                To już wygraliśmy z Ruchem ?
                Cytując klasyka "kiełbasy w górę..."

Komentarz

• Dziwię się, że na forum nikt nie docenia tytanicznej pracy nie piłkarzy Legii, a Morta.
                  Karny z dupy dla Jagi w meczu z Leszkami, my strzelamy w końcu regularnie ze spalonych, chyba nie trzeba przypominać czyja to zasługa, że już jesteśmy liderem.
                  Brawo Mort, brawo sędziowie. ^^

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
                    Dziwię się, że na forum nikt nie docenia tytanicznej pracy nie piłkarzy Legii, a Morta.
                    Karny z dupy dla Jagi w meczu z Leszkami, my strzelamy w końcu regularnie ze spalonych, chyba nie trzeba przypominać czyja to zasługa, że już jesteśmy liderem.
                    Brawo Mort, brawo sędziowie. ^^
                    Nie jestem przekonany, ale cos kojarze, ze mort sie wszystkiego wyparl
                    Jedno Miasto
                    I Jeden Klub
                    Legia Warszawa
                    Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                      Pogoń w ostatniej minucie traci gola z Termaliką, co oznacza że mamy praktycznie 4 pkt przewagi (po podziale) nad 3 zespołem w tabeli
                      Weźmy pod uwagę, że jest jeszcze 6 kolejek fazy zasadniczej oraz to, że gramy bezpośrednie mecze z wszystkimi drużynami realnie liczącymi się w walce o Mistrzostwo Polski, prócz Piasta (którego, przy obecnej formie Gliwiczan, nawet nie wiem czy do tej grupy zaliczać). Tym samym, równie dobrze możemy odskoczyć na tyle, że runda finałowa będzie formalnością, jak i - w przypadku jakiejś katastrofy - "walka zacznie się od początku". Oczywiście tej drugiej opcji nie przewidujemy

Komentarz

• Zamieszczone przez Seba.Kolos Zobacz posta
                        Nie jestem przekonany, ale cos kojarze, ze mort sie wszystkiego wyparl
                        Ooo coś mnie ominęło?
                        To pewnie taka zagrywka medialna żeby nie przypisywać mu wszystkich zasług. ;p

Komentarz

• W środę czas oddać to co się dostało w tamtym sezonie za free - mowa o Lechu oczywiście ;-)
                          Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Wisła Kraków SA
                            @WislaKrakowSA
                            Piotr Dunin-Suligostowski: Tadeusz Pawłowski został urlopowany. W meczu z @Korona_Kielce zespół poprowadzi Marcin Broniszewsk

Komentarz

• Górnik powinien podtrzymać tradycję i zagrać trampkarzami z Lechem.
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz_os Zobacz posta
                                Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

Pracuję...
                                X