Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Trochę logiki, to, że Kozak strzelił 4 bramki w 6 meczach w rezerwach AV, nie preferuje go do roli kandydata do gry na Euro.
    Niech pogra trochę w seniorach po kontuzji, a tam w przeciągu 2 lat nie rozegrał żadnego meczu ligowego.
    Kozak to jeden z ulubieńców Vrby. Ten bardzo mocno chciał go sprowadzić do Viktorii, ale Kozak zdecydował się na wyjazd za granicę. A warto nadmienić, że Czesi nie mogą się pochwalić bogactwem wśród napastników. Pół roku do Euro, cała runda do rozegrania, Ekstraklasa jest sto lat za mudżynami, z Kozak na pewno nie zapomniał, jak się gra w piłkę. Tu jest kwestia przygotowania fizycznego i regularnej gry. Piast mu to oferuje. Nie skreślałbym żadnej ze stron.

E: Chmielo, Amica ma 17 punktów straty do Piasta, odchodzi Hamalainen, nie wiadomo co z Douglasem. Tylko my tak na dobrą sprawę możemy zagrozić Piastowi. Cracovia (o ile się wzmocni) pozostanie na trzecim miejscu.

Księciuniu - Vrba wprowadził Viktorię do Ligi Mistrzów, generalnie wie co robi. Przynajmniej taką ma opinię.
    Ostatnio edytowany przez Mario; 24837.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta

Księciuniu - Vrba wprowadził Viktorię do Ligi Mistrzów, generalnie wie co robi. Przynajmniej taką ma opinię.
      O, to tak jak Paweł Janas. A jego powołania na mundial...

Dobra, z mojej strony koniec przekomarzania.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mario do końca rundy zasadniczej zostało 9 spotkań. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że po zimie forma poszczególnych zespołów będzie wielką niewiadomą. Ponadto dwa miesiące i cały dorobek trzeba będzie podzielić. Z 17 punktów straty nagle może zrobić się 5 i w perspektywie 7 nieprzewidywalnych kolejek. Zauważ, że z taką padaką jesteśmy na drugim miejscu, tracąc raptem 5 punktów do lidera, dlatego niczego nie można wykluczyć. Spójrz na ubiegłoroczny bilans kuchenek - 13 remisów, 5 porażek i tytuł Mistrza Polski.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Pewnie. Ale podoba mi się konsekwencja w działaniu Latala. Zespół chce wzmocnić, nie osiada na laurach tylko ciągnie wózek dalej do przodu. Zobaczymy, co się będzie działo dalej.
          imo każdy trener w polskiej lidze chce wzmacniać. Niestety włodarze nie są w tym pomocni

Ten cały Kozak całe 8 miesięcy w poprzednim sezonie leczył kontuzje i nie zagrał tym samym w żadnym spotkaniu ligowym.
          W tym sezonie gra w rezerwach ( 5 spotkań wow) i zaliczył 48 minut w meczu z Notts County w Carling Cup.
          To, że gość gra figuruje na liście płac zespołu z Premiership o niczym nie świadczy. Ostatnie w miarę regularne występy zaliczył w sezonie 2013/14.
          to jest Ekstraklasa. Może być albo mega wpadka albo może błyszczeć. Przypomnę tylko, że gwiazdą był tutaj Stilic, który nawet w Karpatach Lwów czy teraz na Cyprze nie jest w stanie regularnie grać

Latal wyjechał z czymś świeżym - prostotą, która u nas sprawdza się idealnie, ale przy całej ujowości naszej ligi zauważ, że nie wszyscy pracujący tu trenerzy to debile i na pewno zdążyli się nauczyć pewnych schematów, które gra zespół z Gliwic. To, że w tym roku natrzaskali punktów nie oznacza, że teraz będą punktować równie regularnie.
          jeśli od sierpnia do grudnia nie ogarnęli, to chyba jednak mają problemy z rozgryzieniem

E: Chmielo, Amica ma 17 punktów straty do Piasta, odchodzi Hamalainen, nie wiadomo co z Douglasem. Tylko my tak na dobrą sprawę możemy zagrozić Piastowi. Cracovia (o ile się wzmocni) pozostanie na trzecim miejscu.
          u nas odchodzi taki Nikolic i jesteśmy w dupie
          tak jak Lech może stracić Hamalainena,ale tak samo mogą wreszcie znaleźć kogoś, kto będzie trafiać do bramki przeciwnika

- my i Leszki przestajemy grać co 3 dni i skupiamy się w 100% na lidze,
          zdaje sie, że argument o skupieniu się na lidze był na topie z rok temu. Skończyło się przejebaniem MP

Komentarz

• Właśnie czytam, że jest prawdopodobieństwo powrotu Rudnevsa...
            Bo śnieg...

Komentarz

• Artjoms Rudnevs jest już nawet nie o krok, ale malutki kroczek od powrotu do Lecha Poznań. Musiałoby się wydarzyć coś naprawdę niespodziewanego, by łotewski napastnik zimą nie zameldował się na Bułgarskiej.
              http://weszlo.com/2015/12/23/rudnevs...-lecha-poznan/

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                zdaje sie, że argument o skupieniu się na lidze był na topie z rok temu. Skończyło się przejebaniem MP
                Ale wtedy mieliśmy Łysego sabotażystę na ławce, Vrdoljaka i Saganowskiego w ataku. Myślę, że Stasiek takiego numeru nam nie wywinie.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Kozak w Piaście? Chyba Miłosz

Chyba, że przyleci Leśny

Ponawiam prośbę o tego napastnika w Legii:
                  https://twitter.com/Krzywy86

Komentarz

• 29-letni fiński pomocnik Kasper Hämäläinen odchodzi z Lecha Poznań. Wraz z końcem roku zawodnikowi skończy się umowa z poznańskim klubem, której nie przedłuży.

Hämäläinen w Lechu występował przez trzy lata. W tym czasie wystąpił w 101 meczach w ekstraklasie, w których zdobył trzydzieści trzy bramki. Z poznańskim klubem zdobył mistrzostwo oraz Superpuchar Polski.
                    oficjalnie z 90minut.pl

Komentarz

• U nas przedłużone trzy kontrakty: Kudła, Murawski i Zwolak.

Ten ostatni po podpisaniu powiedział: (skojarzyło mi się z Żiru )
                      "Nie było żadnych problemów. Klub przedstawił ofertę, ja przedstawiłem swoją i szybko doszliśmy do porozumienia. Wiele zawdzięczam Pogoni. Gram tu od wieku juniora. Pamiętam jak przeżywałem bramki i zwycięstwa z Pogonią nie tylko na poziomie ekstraklasy, a już od najmłodszych lat.
                      Ostatnio pomyślałem sobie, że mam okazję być jedynym lub jednym z niewielu wychowanków, który strzelił ostatnio przynajmniej kilka goli dla swojego klubu w Ekstraklasie. Sprawia mi to megaradość, bo wiem, że w którą stronę trybun nie pobiegnę, to siedzą tam moi znajomi oraz kibice, z którymi mijam się codziennie na ulicach Szczecina. Widzę ich radość i uśmiech na twarzy. To uczucie nie do opisania. Gdzie indziej też strzela się dla kibiców, ale nigdy nie zna się ich tak dobrze jak u siebie. Dla mnie to bardzo ważne, że mam taką możliwość i to też było jedno z moich marzeń, które się spełnia. Nie po to byłem na drugim końcu Polski, w Łęcznej, żeby teraz tego nie doceniać..
                      (...)To też taki mały pstryczek w nos dla tych, którzy już mnie pakowali do Turcji i mówili, że chciałem jedynie zarabiać kupę kasy i na siłę tam jechać. Powtórzę: dla mnie najważniejsza jest obecnie gra i rozwój. Wiem, że mogę być lepszym piłkarzem niż jestem. Wtedy pojawią się dobre oferty dla klubu i dla mnie. Nigdy nie chciałem łapać pierwszej lepszej propozycji.

Co do transferów - u nas podobno na badaniach pojawić ma się węgier: albo Lovrencics albo ...Gyurcso(zobaczymy czy w ogóle prawdziwe przewidywania)
                      Dodatkowo o krok od podpisania Drygas - od lipca u nas(chciałbym zobaczyć minę Pinokia jak odrzucił od nas ofertę na 300 k euro bodajże).
                      Małecki out, a na tapecie też Gino van Kessel z FK Trencin.
                      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Bugi, skąd w Pogoni taki przypływ gotówki?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                          Bugi, skąd w Pogoni taki przypływ gotówki?
                          Nie ma u nas frutu jak u niektórych, jednakże np. niektóre transfery finansowane są przez Azoty: np. Robak to była ich sprawka.

Od dłuższego czasu Azoty sondują wejście do Pogoni: robili audyt finansowy u nas. Są strategicznym sponsorem i gdybyśmy mieli nowy stadion jestem więcej niż pewien, że by weszli. Chodzą też ploty, że mogą np. sfinansować w jakiejś części postawienie nowego stadionu, ale byłbym ostrożny z takimi rewelacjami.

Z Azotami o tyle ciekawie, że w dobrym momencie zaczęliśmy współpracę z Zakładami Chemicznymi "Police" i dosłownie pół roku po tym Azoty wciągnęły Police do siebie.
                          Azoty sponsorują siatkarki Chemika Police, gdzie w PL zdominowały rozgrywki, a w LM grały w Final Four i co ciekawe w Szczecinie był finałowy turniej rozgrywany w Azoty Arena.

Ps. Drygas już oficjalnie od lipca u nas.
                          Ostatnio edytowany przez Bugi B.; 9812.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                            Chodzą też ploty, że mogą np. sfinansować w jakiejś części postawienie nowego stadionu, ale byłbym ostrożny z takimi rewelacjami.
                            Ludzie z Azotów brali udział w rozmowach klub-miasto dotyczących stadionu i prawdopodobnie brano pod uwagę taki wariant, niestety prezydent Szczecina uporczywie trzyma się koncepcji modernizacji.

Co do wejścia Azotów to ciekawe czy klub przejęłaby sponsorująca obecnie spółka córka z Polic czy też całą Grupa Azoty. No i pytanie co się stanie jeżeli wymiecie obecny zarząd (głównym akcjonariuszem jest Skarb Państwa, 33%) - czy nowi prezesi będą również zainteresowani wejściem do klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                              [/I][/I]Co do transferów - u nas podobno na badaniach pojawić ma się węgier: albo Lovrencics albo ...Gyurcso(zobaczymy czy w ogóle prawdziwe przewidywania)
                              Dodatkowo o krok od podpisania Drygas - od lipca u nas(chciałbym zobaczyć minę Pinokia jak odrzucił od nas ofertę na 300 k euro bodajże).
                              Małecki out, a na tapecie też Gino van Kessel z FK Trencin.
                              Ale, że podobno Obraniaka chca podpisać?
                              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                                Ale, że podobno Obraniaka chca podpisać?

Podobno temat istnieje... Sobota nam odmówił.

Komentarz

Pracuję...
                                X