Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
    No i zawsze trzeba pamiętać o "starych", czyli Polonii, Widzewie czy ŁKS. .
    A przepraszam bardzo niby dlaczego trzeba pamiętać o tych klubach?

Niech gniją jak najniżej i jak najdłużej!
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

No i zawsze trzeba pamiętać o "starych", czyli Polonii
      Nie ma już marvinów, ale za ten bełkot miałbys szansę na zwycięstwo w 2 kategoriach.

Komentarz

No i zawsze trzeba pamiętać o "starych", czyli Polonii, Widzewie czy ŁKS.
        No *****

Komentarz

• Arka, Zawisza (nie osuchowa) nie mowiac o Motorze czy Stali to sa ciekawe ale tylko z kibolskiego punktu widzenia. czyli dla tych 3 tys na naszym stadionie.

Argument ze Polska jest za duza na 16 zespolow ma sie jak to ze jest za biedna na 18.

Komentarz

No i zawsze trzeba pamiętać o "starych", czyli Polonii, Widzewie czy ŁKS. 18 drużyn w ekstraklasie to idealne rozwiązanie.
            Królowo zmiłuj się .

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
              Co Ty chcesz zwiększać, jak nawet 16 sensownych trudno zebrać? Jakie byś te dwie dodatkowe widział? Wisłę Płock, czy Dolcan Ząbki?
              System z podziałem jest ogólnie chujowy, ale w obecnych warunkach nic lepszego wymyślić się nie da. A więcej meczów to więcej kasy (mimo wszystko - nie wyobrażam sobie że przy frekwencji nawet 3000 jakiś klub nie zarabia).
              Jak to ktoś dobrze napisał - a teraz mamy 16 zespołów w Ekstraklasie posiadających odpowiednie kadry na tyle spotkań? Bo ja jakoś wątpię. Jest parę drużyn w 1 lidze, które spokojnie mogłyby grać w Ekstraklasie, dla mnie 18 zespołowa liga to optymalny pomysł.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Przy 18 zespołach, na wiosnę dwie drużyny będą grać o mistrza, 4-5 o utrzymanie i reszta to będzie szeroko rozumiany środek tabeli. Wolę obecny system, bo mniej meczów o pietruszkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                  Przy 18 zespołach, na wiosnę dwie drużyny będą grać o mistrza, 4-5 o utrzymanie i reszta to będzie szeroko rozumiany środek tabeli. Wolę obecny system, bo mniej meczów o pietruszkę.
                  No to teraz masz 30 kolejek o połowę pietruszki. Co za idiotyczny argument...
                  Może zróbmy z Ekstraklasy drugie nba z playoffami, wtedy dopiero nie będziesz miał spotkań o nic...
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                    Królowo zmiłuj się .
                    Jasne, lepiej jeździć po Niecieczach. Tak, z chęcią wolę, aby w ekstraklasie były takie zespoły jak ŁKS, Widzew czy Polonia, bo przynajmniej 1) mecze są ciekawe 2) kibicowsko jest ciekawie 3) derby to zawsze derby.

Komentarz

• Kibicowsko wiadomo, że lepiej sobie pojeździć w różne miejsca. Z piłkarskiego punktu widzenia lepsze byłoby jednak 12 zespołów w lidze i więcej meczów z czołówką kosztem Niecieczy, Bełchatowa itp.

Komentarz

• De bil
                        I plan to live forever or die trying

Komentarz

• Zamieszczone przez Sphinxxx Zobacz posta
                          Z piłkarskiego punktu widzenia lepsze byłoby jednak 12 zespołów w lidze i więcej meczów z czołówką kosztem Niecieczy, Bełchatowa itp.
                          Można jaśniej z "piłkarskiego punktu widzenia"?
                          http://www.90minut.pl/liga/0/liga8069.html

Komentarz

• Granie z zespołami wyraźnie słabszymi nie niesie żadnych profitów w kontekście dorównywania do gry na europejskim poziomie, dlatego wg mnie Legia powinna mieć maksymalnie wymagających przeciwników i mniej liczna liga dawałaby taką możliwość.

Komentarz

• Koledze chodziło o to, że ta Nieciecza, którą dałeś za przykład, zajmuje obecnie 10 miejsce w lidze, więc mieści się w 12 zespołowej lidze. Dodatkowo, chciałbym przypomnieć, że nie potrafiliśmy z nią wygrać.

Nie wiem, czy granie 4x w sezonie z tymi samymi klubami sprawiłoby, że nasi kopacze będą podchodzić do meczów zmotywowani i tym samym lepiej będą grać, co wpłynie na ich rozwój. Bardziej przychylam się do stwierdzenia, że będą znudzeni i będą grać jeszcze bardziej na odpie**ol.

Komentarz

• Oczywiście, wiadomo że to pozycja w tabeli determinuje najmocniejsze zespoły - jeśli Nieciecza byłaby na tyle mocna by się w takiej lidze utrzymać, to byłaby tak samo dobrym rywalem jak reszta zespołów w stawce.
                                Ostatecznie poziom takiej mniejszej ekstraklasy by rósł. Co więcej walka o awans wzmocniłaby także pierwszą ligę, nie tylko piłkarsko, ale także medialnie, w końcu stale grałoby tam parę zespołów z nowymi, dużymi stadionami przyciągającymi tysiące fanów, a co za tym idzie - również i sponsorów.

Komentarz

Pracuję...
                                X