Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Buziek , co się z Lechią dzieje ?

Jakieś tarcia w szatni , czy trener na wylocie ?
    Mają w składzie Sławomira i Sebastiana, to wystarczy
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Ja myślę że to co i z nami, potrafią dobrze napompować balonik, jakiego to składu nie mają, tylko z grą gorzej. Rok temu było przecież to samo, przed sezonem huczne zapowiedzi o tym, że puchary to muszą być, a i że o mistrza powalczą, a potem walka do ostatniej kolejki o bycie w górnej 8.
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

Trener już poleciał. Następca nie jest na razie znany.

Gdzieś widziałem, że po tej kolejce zwolnili też Pawłowskiego a jego następca został gościu skazany przy okazji akcji z "Fryzjerem" Kowalski czy coś takiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

Gdzieś widziałem, że po tej kolejce zwolnili też Pawłowskiego a jego następca został gościu skazany przy okazji akcji z "Fryzjerem" Kowalski czy coś takiego.
          Trochę inaczej:

Grzegorz Kowalski poprowadzi Śląsk do końca roku
          2015-12-02 19:45:005
          W związku z sytuacją rodzinną trenera Tadeusza Pawłowskiego, Zarząd Klubu udzielił szkoleniowcowi urlopu.
          - Proszę o uszanowanie tej nagłej decyzji, która wyniknęła z przyczyn rodzinnych. Cały czas jestem z drużyną i wierzę w moich zawodników – powiedział Tadeusz Pawłowski.

W ostatnich tegorocznych meczach zespół Śląska poprowadzi drugi trener Grzegorz Kowalski.

slaskwroclaw.pl

Komentarz

• Mój błąd, nie doczytałem o powodach, bardziej skupiłem się w tekście na osobie p. Kowalskiego.

Komentarz

• Kapustka dostał w ryło na imprezie.
              http://www.przegladsportowy.pl/pilka...49,1,1059.html

Komentarz

• No to dziś 3 punkty jadą do Zabrza

Komentarz

• coś Ty taki wrogi Jadze
                  LEGIA TO MY
                  Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                    Kapustka dostał w ryło na imprezie.
                    http://www.przegladsportowy.pl/pilka...49,1,1059.html
                    Jak widać zbiera nie tylko same pochwały .

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
                      No to dziś 3 punkty jadą do Zabrza
                      Mecz z kategorii 1x2 , więc żaden wynik nie dziwił.

Może obstawiłeś , ileś wygrał ?

Swoją drogą bardzo ciekawie będzie wyglądała walka o uniknięcie spadku z ligi. Póki co murowanego kandydata nie ma , bo Górnik się odradza , tym bardziej z Ojrzyńskim na ławie będą gryźć trawę.

We Wrocławiu podejrzewam w końcu zmienią trenera , więc od dna się odbiją i zaczną zbierać punkty , bo umówmy się skład mają chociaż na środek tabeli. Jedynie Nieciecza i Podbeskidzie mogą mieć kłopot z utrzymaniem , i na te zespoły bym stawiał w kategorii zjazdu do niższej klasy rozgrywkowej.

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm
                        Ustawiana liga w formie Fantastyczne, zachowanie obrońców Jagiellonii.

Zaraz Ojrzynskiego uznają za cudotworce
                        Jest znany z tego , że potrafi fajnie zmotywować zespół i mimo , że ma do dyspozycji kiepski skład potrafi zespół doprowadzić do środka tabeli.

Nie odpowiedziałeś na wcześniejsze pytanie

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
                          coś Ty taki wrogi Jadze

Edit
                          Obojętnie jaki kupon bym nie wstawił to do każdego meczu ktoś napisze, że mecz typu 1x2

Alek - kupon z dzisiejszym Górnikiem żyje, choć żałuję, że mam go w AKO, a nie jako singiel (sorry, alko na oglądanie wkładów grających w Legii kosztuje)

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta

Edit
                            Obojętnie jaki kupon bym nie wstawił to do każdego meczu ktoś napisze, że mecz typu 1x2

Alek - kupon z dzisiejszym Górnikiem żyje, choć żałuję, że mam go w AKO, a nie jako singiel (sorry, alko na oglądanie wkładów grających w Legii kosztuje)
                            Taki urok tej ligi , tym bardziej kiedy grają dwa w miarę równe sobie zespoły. Jagiellonie została ogołocona z najlepszych zawodników, więc jakimś mega faworytem w tym meczu nie była.

Górnik powoli coraz lepiej sobie radzi pod wodzą Leszka.

Poza tym nasze zespoły nie są przyzwyczajone do gry co 3 dni , może z wyjątkiem Legii czy Lecha z wiadomych powodów. Zawodnicy są przemęczeni i nie dziwne , że taka Jagiellonia wygra w Lubinie , a potem przegra u siebie z Górnikiem.

Taka jest nasza kartoflanka , że mecze są wyrównane i takie wyniki mnie osobiście nie dziwią , ale widzę że jesteś fanem teorii spiskowych stąd takie posty piszesz.

Komentarz

We Wrocławiu podejrzewam w końcu zmienią trenera , więc od dna się odbiją i zaczną zbierać punkty , bo umówmy się skład mają chociaż na środek tabeli.
                              Oficjalnie zmiany nie było, ale pamiętajmy, że Pawłowski został "urlopowany", więc tylko czekać, aż ogłoszą nazwisko nowego szkoleniowca.

Komentarz

• Lech wraca na właściwy tor
                                "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
                                PamiętaMY !

Komentarz

Pracuję...
                                X