Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawa ta nasza Liga. Piast ma 10 punktów przewagi nad drugą drużyną, ale jeśli przegra ten mecz, to żeby być mistrzem, nie musimy się na nich oglądać - wystarcza wygrać z nimi oba bezpośrednie mecze, a całą resztę zagrać nie gorzej niż oni.

Komentarz

• Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
      Ciekawa ta nasza Liga. Piast ma 10 punktów przewagi nad drugą drużyną, ale jeśli przegra ten mecz, to żeby być mistrzem, nie musimy się na nich oglądać - wystarcza wygrać z nimi oba bezpośrednie mecze, a całą resztę zagrać nie gorzej niż oni.
      Pod warunkiem, że jutro wygramy.

Komentarz

• Dla beki polecam obejrzeć co zrobili Kiełb z Paixao na 5 minut przed końcem meczu przy stanie 0-1 chwilę później Termalika wyrównała

Jak można tak spalić akcję sam na sam to chyba we Wrocławiu potrafią, ne ekstraklasa.tv jest skrót - polecam.

Komentarz

Ciekawa ta nasza Liga. Piast ma 10 punktów przewagi nad drugą drużyną, ale jeśli przegra ten mecz, to żeby być mistrzem, nie musimy się na nich oglądać - wystarcza wygrać z nimi oba bezpośrednie mecze, a całą resztę zagrać nie gorzej niż oni.
          Nie pisz tak bo ci Chmielo i LOL3K udowodnią że nie masz racji . A Mario za chwile udowodni że Piast ma najlepszy zespół kadrowo w lidze.
          Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ale to nie spowoduje z kolei, że Twój bełkot nabierze sensu. Moja obserwacja jest czysto matematyczna, i pozostaje w mocy do końcowego gwizdka jutrzejszego meczu.

A Kiełb to zdaje się nie ma szczęścia do stuprocentowych sytuacji

Komentarz

Ale to nie spowoduje z kolei, że Twój bełkot nabierze sensu. Moja obserwacja jest czysto matematyczna, i pozostaje w mocy do końcowego gwizdka jutrzejszego meczu.

A Kiełb to zdaje się nie ma szczęścia do stuprocentowych sytuacji
              Moja analiza tez była czysto matematyczna i była bełkotem, ale rozumiem że wszystko zależy kto głosi tą matematykę . No ale nic, pożyjemy zobaczymy .
              Piast będzie miał mała próbkę gry co 3-4 dni, dzisiaj pierwszy mecz z tego cyklu w sobotę kolejny, będzie miał próbkę tego co Legia ma na co dzień, zobaczymy co pokażą w sobotę z Cracovia. Dzisiaj miał przewagę jednego dnia więcej odpoczynku, w sobotę tez będzie miał przewagę jednego dnia odpoczynku, dzisiaj ten jeden dzień im nie pomógł. Ostatnie pół godziny Piast był cieniem samego siebie, zobaczymy jaką formę pokażą w sobotę, gdy ponownie nie ma 6-7 dni odpoczynku między meczami.
              Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kiełb Kiełbem wcześniej bądź co bądź karnego strzelił. Co do wspomnianej przeze mnie sytuacji to ja by raczej Paixao obwiniał bo powinien sam kończyć albo ogarnąć, że kolega na spalonym.

Mecz Piasta był raczej z tych śmiesznych, Gergel strzelając na 3-2 tak naprawdę się wy****dolił a podobno swojak Słodowego stadiony świata?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                  Dla beki polecam obejrzeć co zrobili Kiełb z Paixao na 5 minut przed końcem meczu przy stanie 0-1 chwilę później Termalika wyrównała

Jak można tak spalić akcję sam na sam to chyba we Wrocławiu potrafią, ne ekstraklasa.tv jest skrót - polecam.
                  Potwierdzam. Kabaret
                  Legia to życie

Komentarz

• Ta nasza kochana liga mecz największe rozczarowania z największą rewelacją jedni wygrali jedno spotkanie na 17, drudzy 13 na 17 i oczywiście czerwona latarnia rozbija lidera.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Ale to nie spowoduje z kolei, że Twój bełkot nabierze sensu.

Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
                      Moja analiza tez była czysto matematyczna i była bełkotem, ale rozumiem że wszystko zależy kto głosi tą matematykę . No ale nic, pożyjemy zobaczymy .
                      Piast będzie miał mała próbkę gry co 3-4 dni, dzisiaj pierwszy mecz z tego cyklu w sobotę kolejny, będzie miał próbkę tego co Legia ma na co dzień, zobaczymy co pokażą w sobotę z Cracovia. Dzisiaj miał przewagę jednego dnia więcej odpoczynku, w sobotę tez będzie miał przewagę jednego dnia odpoczynku, dzisiaj ten jeden dzień im nie pomógł. Ostatnie pół godziny Piast był cieniem samego siebie, zobaczymy jaką formę pokażą w sobotę, gdy ponownie nie ma 6-7 dni odpoczynku między meczami.
                      Piast wtopił jeden mecz i wielki powrót poznańskiego andżeja i jego teorii
                      Długo to rozpisywałeś na kartce, o tych dniach wolnych ?
                      q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                        Dla beki polecam obejrzeć co zrobili Kiełb z Paixao na 5 minut przed końcem meczu przy stanie 0-1 chwilę później Termalika wyrównała

Przypomina mi się podobna akcja w meczu na Konwiktorskiej, gdzie chyba Magiera podawał do Czereszewskiego.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Hehe miałem identyczne skojarzenie, tylko miałem przed oczami Czeresia (pewniak) i Adama Majewskiego

Komentarz

• Cracovia nie odpuszcza podium. Tym razem spokojnie prowadzą grę z Podbeskidziem.

Komentarz

• Komisja Ligi zadecydowała o dyskwalifikacji Kristiána Kolèáka na trzy mecze Ekstraklasy. 25-letni słowacki obrońca w niedzielę w meczu przeciwko Legii Warszawa został ukarany czerwoną kartką.
                              szybkie orzeczenie .
                              ------------------------------------------------
                              Hey man, you know I'm really OK
                              The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Buziek , co się z Lechią dzieje ?

Jakieś tarcia w szatni , czy trener na wylocie ?

Komentarz

Pracuję...
                                X