Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Turbodebil z tego Maka.Do końca roku sobie nie pogra.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
      Turbodebil z tego Maka.Do końca roku sobie nie pogra.
      Co zrobił?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Co zrobił?

To trochę skomplikowane. Najbardziej obrazowo: high kick w parterze.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          To trochę skomplikowane. Najbardziej obrazowo: high kick w parterze.
          Niecelny high kick dodajmy
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Deleu mocno przyaktorzył, ale sędzia miał podstaw do pokazania czerwonej. Głupota.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Cracovia idzie jak burza. Ciekawe czy utrzymają taką formę w rundzie wiosennej. Jeśli tak, to może być to kolejny mocny kandydat do TOP 3.

Komentarz

• Jestem ciekaw czy dostałby czerwień gdyby Deleu nie udawał jak po knockdownie od Kliczki. Owszem za sam zamiar czerwień się należy, ale takie zachowanie jak Deleu też w mojej opinii powinno być karane przymusowym odpoczynkiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                  Jestem ciekaw czy dostałby czerwień gdyby Deleu nie udawał jak po knockdownie od Kliczki. Owszem za sam zamiar czerwień się należy, ale takie zachowanie jak Deleu też w mojej opinii powinno być karane przymusowym odpoczynkiem.
                  No ta, ale jakby go trafił, to raczej nie byłoby co zbierać To tak samo jak za łokieć jest od razu czerwień.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
                    No ta, ale jakby go trafił, to raczej nie byłoby co zbierać To tak samo jak za łokieć jest od razu czerwień.
                    Napisałem, za sam zamiar czerwień z miejsca dla Maka. Ale takie aktorstwo jest zbędne i też powinno być karane, niestety bardzo rzadko sędziowie do tego tak podchodzą w tej rundzie przypominam sobie może 2-3 kartki za symulki.
                    Oczywiście zaraz ktoś powie, że tu zamiar kopnięcia był i się zgodzę z tym, ale de facto nie został trafiony więc nie powinien turlać się po boisku.

Komentarz

• Jeden i drugi idiota! Jednak dla mnie większym pajacem jest czarny za symulke! ***** a nie piłkarz!
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                        Napisałem, za sam zamiar czerwień z miejsca dla Maka. Ale takie aktorstwo jest zbędne i też powinno być karane, niestety bardzo rzadko sędziowie do tego tak podchodzą w tej rundzie przypominam sobie może 2-3 kartki za symulki.
                        Oczywiście zaraz ktoś powie, że tu zamiar kopnięcia był i się zgodzę z tym, ale de facto nie został trafiony więc nie powinien turlać się po boisku.
                        No to prawda. Az przypomniał mi się Rivaldo z meczu Brazylia Turcja na MŚ 2002

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Jeden i drugi idiota! Jednak dla mnie większym pajacem jest czarny za symulke! ***** a nie piłkarz!
                          No i tu czerwień za chamskie i niesportowe zachowanie zasłużona ale i żółta za symulowanie jak najbardziej być powinna i wtedy obie strony nie powinny mieć pretensji. Było, minęło.

Komentarz

• Trzeci dzień przygotowań do sezonu. W czasie treningu Bartłomiej Konieczny poczuł ból w plecach i opuścił boisko. Wydawało się, że to nic szczególnego. Zwykła dolegliwość, z którą każdy zawodnik wielokrotnie zmagał się podczas kariery. Rzeczywistość okazała się brutalna. – Uraz wykluczył mnie z gry w rundzie jesiennej, a być może również z marzeń o dalszej grze w piłkę – mówi "PS" 34-letni obrońca Podbeskidzia. Obecnie przechodzi rehabilitację, która nie daje żadnych gwarancji powrotu do zawodowego futbolu. Ryzyko jest zbyt wielkie.

Szkoda chłopa..
                            "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
                            PamiętaMY !

Komentarz

• No to w niedzielę w Bielsku znowu mecz o utrzymanie 8 punktów straty.

Komentarz

• 2-0, jebani jak cisną
                                q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X