Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No to w sobotę nie ma wyjścia, tylko zwycięstwo.

Komentarz

• A kupiłeś już bilet trollu poznański?
      q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
        A kupiłeś już bilet trollu poznański?
        Ty naprawdę jesteś dziwny, nie kupiłem bo nie mieszkam w Warszawie, pisałem o tym. Masz problem z logicznym myśleniem ? Mam do Warszawy ok 400 km, mam firmę pracuję bardzo dużo nie mam czasu jechać do Warszawy bo w weekendy często pracuję, urok prowadzenia firmy. Jestem przez to gorszym kibicem ? Ubzdurałeś sobie jakieś głupoty z Poznaniem i powtarzasz je przy każdej okazji geniuszu dedukcji. Poproś kogoś z adminów pewnie mają możliwość sprawdzenia mojego ip inteligencie odpowiedzą ci czy ip jest z Poznania czy jego okolic. Napisz coś mądrego, a przynajmniej chociaż w temacie.

A wracając do tematu póki co wyniki nie po naszej myśli Wisła też prowadzi od 2 minuty.
        Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak dla ciebie bycie kibicem to klepanie pod koseckiego i Żyro oraz siedzenie przed tv/monitorem oglądając meczyk to jesteś większy fanatyk niż Stasiu Sętkowski z Zabrza.
          A teraz zapoznaj się z postem startowca z działu Kibice i się nie kompromituj. Sam się boisz to montujesz ekipę, 400 km to 6h jazdy. I nie możesz poświęcić jednego dnia (14-15h) dla ukochanego klubu raz na miesiąc czy dwa ? Chvj jesteś nie kibic. Oglądacz, troll i pseudo znawca analityk, dla którego kadry żadnej nie powinno być, aby tyko sobie kurva stawu skokowego na kadrze jeden z drugim nie podkręcił. I LE też jebac. Chvj tam, że ukochany klub może zarobić dobry hajs za wygrany/zremisowany mecz, o awansie nie mówiąc (a była szansa nie taka mała przed drugim meczem z Brugią na awans, ale już piałeś, żeby odpuszczać ). Ważne, żeby wirtuoz jeden z drugim się nie przeziębił i był gotowy na mecz z Chojniczanką
          Przyszły 2 mistrze pod rząd to i taki troll się pojawił co stadion to widział tylko w .jpg.
          Ostatnio edytowany przez LOL3K; [ARG:4 UNDEFINED].
          q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
            Ty naprawdę jesteś dziwny, nie kupiłem bo nie mieszkam w Warszawie, pisałem o tym. Masz problem z logicznym myśleniem ? Mam do Warszawy ok 400 km, mam firmę pracuję bardzo dużo nie mam czasu jechać do Warszawy bo w weekendy często pracuję, urok prowadzenia firmy. Jestem przez to gorszym kibicem ? Ubzdurałeś sobie jakieś głupoty z Poznaniem i powtarzasz je przy każdej okazji geniuszu dedukcji. Poproś kogoś z adminów pewnie mają możliwość sprawdzenia mojego ip inteligencie odpowiedzą ci czy ip jest z Poznania czy jego okolic. Napisz coś mądrego, a przynajmniej chociaż w temacie.

A wracając do tematu póki co wyniki nie po naszej myśli Wisła też prowadzi od 2 minuty.
            Andrzeju, może czas jaki poświęcasz na forum zainwestuj w prowadzenie firmy to sobie w weekend odbijesz podróżą do Stolicy co? Sytuacja typu win-win jak mawiają przedsiębiorcy
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Mnie nurtuje jedno: Andrzeju gdzieś Ty kvrwa wcześniej był jak Cie nie było?
              W*ebałeś się na forum jak Filip z kopii, nagle i napie*rdalasz mądrości, że aż strach. Ty nie jesteś z rodziny albo może nim samym tego Boba króla kibiców? Na początku było śmiesznie ale to już jest teraz męczące. Aż się ciśnie na usta staropolskie ...

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                Jak dla ciebie bycie kibicem to klepanie pod koseckiego i Żyro oraz siedzenie przed tv/monitorem oglądając meczyk to jesteś większy fanatyk niż Stasiu Sętkowski z Zabrza.
                A teraz zapoznaj się z postem startowca z działu Kibice i się nie kompromituj. Sam się boisz to montujesz ekipę, 400 km to 6h jazdy. I nie możesz poświęcić jednego dnia (14-15h) dla ukochanego klubu raz na miesiąc czy dwa ? Chvj jesteś nie kibic. Oglądacz, troll i pseudo znawca analityk, dla którego kadry żadnej nie powinno być, aby tyko sobie kurva stawu skokowego na kadrze jeden z drugim nie podkręcił. I LE też jebac. Chvj tam, że ukochany klub może zarobić dobry hajs za wygrany/zremisowany mecz, o awansie nie mówiąc (a była szansa nie taka mała przed drugim meczem z Brugią na awans, ale już piałeś, żeby odpuszczać ). Ważne, żeby wirtuoz jeden z drugim się nie przeziębił i był gotowy na mecz z Chojniczanką
                Przyszły 2 mistrze pod rząd to i taki troll się pojawił co stadion to widział tylko w .jpg.
                Gdy mogłem jeździłem, teraz nie mogę nie jeżdżę i nie Ty będziesz mi mówił czy jestem kibicem oraz uczył kibicowania, każdy niech kibicuje i wspomaga Legie na mare swoich możliwości. Ja robię co mogę, Ty też rób swoje. To tyle w temacie bycia kibicem.

Komentarz

• Zacznijmy od tego, że Legia weekendami gra głównie w niedzielę, także skończ pierdolić o jakieś firmie, bo to już nawet śmieszne nie jest. W tygodniu też masz problem przyjechać raz w miesiącu na mecz w Pucharze Polski lub Lidze Europy? 400 km, to nie jest 24h podróż do Rzymu. Mecz się kończy, 5 godzin i jesteś w domu.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
                    Gdy mogłem jeździłem, teraz nie mogę nie jeżdżę i nie Ty będziesz mi mówił czy jestem kibicem oraz uczył kibicowania, każdy niech kibicuje i wspomaga Legie na mare swoich możliwości. Ja robię co mogę, Ty też rób swoje. To tyle w temacie bycia kibicem.
                    Stary, tak zapytam, nie szkoda Ci czasu na kompromitowanie się na tym forum?? Może w końcu by odpuścić i przenieść się gdzieś indziej?

Komentarz

• Widzisz andżej - nie tylko ja uważam, że jesteś chvj nie kibic
                      q[-_-]p

Komentarz

• "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
                        PamiętaMY !

Komentarz

• Jebac Andrzeja i jego spostrzeżenia. Piast na ten moment nie ma zamiaru przyhamować i czuje ,że do przerwy zimowej będzie trzeba punktować regularnie. Martwi jedynie nasza gra bo te wygrane to takie meczenie buły w naszym wykonaniu. Na dole tabeli grajki z Poznania po wywaleniu Maćka zaczeli coś tam grac zastanawia mnie tylko czy uda im się wskoczyć do górnej tabeli przed podziałem punktów.
                          Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Mają 4 punkty straty do 8 miejsca i 14 kolejek na nadrobienie tego, czyli niemal całą rundę. Powiedziałbym, że większym zdziwieniem byłoby w tym momencie, gdyby jednak się nie załapali. Chociaż kto ich tam wie, jeśli jakoś uda im się awansować z grupy LE, to wiosnę mogą mieć "uroczą". Ale żeby nie wybiegać za daleko w przyszłość, sprawa ma się tak, że w ostatniej kolejce przed zimowaniem mają Piasta u siebie... i wyjątkowo będę im życzył urwania punktów rywalowi.

Komentarz

• Cracovia ma jakiś protest?
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Od dawna przy Kałuży mizerna frekwencja.Zobaczymy w akcji Kapustkę czy z jego główką oki.
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X