Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
  Byłoby szkoda, bo faktycznie są strasznie daremni, a kolejny mecz z nami. Wiadomo nowy trener to się będą spinać...
  Co racja, to racja , ale nie sądzę, aby włodarze Śląska dłużej wytrzymali i go zostawili.

  P. S. Może Skorża jeszcze nie do końca dogadany z Omonią, to obejmie kolejny polski wielki klub .
  Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  Komentarz


  • Zaczyna mie juz wkurwiac ten Piast.

   Komentarz


   • A nie powinien. Powinna Cię wkurwiać Legia, która miała już kilka okazji, by do Piasta doskoczyć, wywrzeć na nich presję, i za każdym razem kopacze dawali ciała. Gliwiczanie grają sobie bez oddechu rywali na plecach i ewidentnie dobrze im to wychodzi. Ja wiem, że fajnie by było dostać mistrza na tacy, ale jak widać nawet w polskiej lidze to tak nie działa.

    Komentarz


    • Zawodnicy Piasta pokazują, kto do zawodu podchodzi profesjonalnie, a kto na całkowitej wyjebce

     Komentarz


     • Ekstraklasa jest przedziwna. Podolinski trenując Cracovię wyniki miał fatalne. Cracovię objął Zieliński i z tymi samymi zawodnikami grają świetną piłkę. Podolinski natomiast, obejmuje Podbeskidzie i mając moim zdaniem gorszych zawodników do dyspozycji nie przegrał jeszcze meczu. To je Ekstraklasa, tego nie zrozumiesz...
      "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

      Komentarz


      • Zaraz przyjdzie dwumiesięczna przerwa zimowa, po której forma zespołów znowu będzie wielką niewiadomą. W zasadzie to trudno o czymś takim mówić w kontekście polskiego klubu. Dodatkowo zacznie się sprzedaż wyróżniających się zawodników, część grajków połapie kontuzje, a później dzielimy punkty na pół i zaczynamy zabawę od początku.
       A Melanż Trwa...

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Zohan Zobacz posta
        Ekstraklasa jest przedziwna. Podolinski trenując Cracovię wyniki miał fatalne. Cracovię objął Zieliński i z tymi samymi zawodnikami grają świetną piłkę. Podolinski natomiast, obejmuje Podbeskidzie i mając moim zdaniem gorszych zawodników do dyspozycji nie przegrał jeszcze meczu. To je Ekstraklasa, tego nie zrozumiesz...
        nie tak do końca. Nie jest tajemnicą, że piłkarze nie lubili Podolińskiego. A jak "gwiazdeczki" strzelają fochy to wyników nigdy nie będzie.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez beka Zobacz posta
         nie tak do końca. Nie jest tajemnicą, że piłkarze nie lubili Podolińskiego. A jak "gwiazdeczki" strzelają fochy to wyników nigdy nie będzie.

         To akurat argument potwierdzający moją tezę, że Ekstraklasa to przedziwna liga
         "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

         Komentarz


         • Przedziwna w tym sensie, że kopaczom z drużyn "potentatów" nie chce sie pracować, a teoretycznie słabszym wręcz przeciwnie. Na przykładzie Legii to widać bardzo dobrze. Niby najlepsi piłkarze, bardzo silny skład, a niewiele rzeczy potrafią zrobić dobrze, bo im się zwyczajnie nie chce. Taka mentalność opierdalacza.

          Komentarz


          • Nie chce mi się wierzyć, że ten koleżka z Piasta chciał strzelać na bramkę a nie zagrywać wzdłuż niej. I ciągle nie wierzę, że oni mogą być Mistrzami Polski, ale z każdym zwycięstwem są coraz bliżej.

           Komentarz


           • Mnie również ten Piast jednak zaczyna wkurwiać. Szkoda, że gramy z nimi rewanż jeszcze w grudniu, zamiast już na wiosnę.
            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

            Komentarz


            • Ja tam jestem spokojny o nich. Spuchną niedługo Chyba, że się okażą Zagłębiem Lubin, który zdobył parę lat temu mistrza.

             Komentarz


             • Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
              Nie chce mi się wierzyć, że ten koleżka z Piasta chciał strzelać na bramkę a nie zagrywać wzdłuż niej. I ciągle nie wierzę, że oni mogą być Mistrzami Polski, ale z każdym zwycięstwem są coraz bliżej.
              Wystarczy przypomnieć sobie wyścig Lubina z Bełchatowem w sezonie 2006/2007.
              A Melanż Trwa...

              Komentarz


              • Dlaczego mieliby spuchnąć? Są lepsi po prostu. Raz na jakiś czas jest taki mistrz.

               Komentarz


               • Mnie to wkurwiają nasi kopacze, którzy są zdobyli o 11 punktów, albo o 1/3 możliwych punktów do zdobycia mniej niż kopacze Piasta, którzy zdobywają bramki na farcie. Ekstraklasę wygrywa się ambicją, nie są potrzebne żadne umiejętności.

                Komentarz

                Pracuję...
                X