Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Byłoby szkoda, bo faktycznie są strasznie daremni, a kolejny mecz z nami. Wiadomo nowy trener to się będą spinać...
    Co racja, to racja , ale nie sądzę, aby włodarze Śląska dłużej wytrzymali i go zostawili.

P. S. Może Skorża jeszcze nie do końca dogadany z Omonią, to obejmie kolejny polski wielki klub .
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zaczyna mie juz wkurwiac ten Piast.

Komentarz

• A nie powinien. Powinna Cię wkurwiać Legia, która miała już kilka okazji, by do Piasta doskoczyć, wywrzeć na nich presję, i za każdym razem kopacze dawali ciała. Gliwiczanie grają sobie bez oddechu rywali na plecach i ewidentnie dobrze im to wychodzi. Ja wiem, że fajnie by było dostać mistrza na tacy, ale jak widać nawet w polskiej lidze to tak nie działa.

Komentarz

• Zawodnicy Piasta pokazują, kto do zawodu podchodzi profesjonalnie, a kto na całkowitej wyjebce

Komentarz

• Ekstraklasa jest przedziwna. Podolinski trenując Cracovię wyniki miał fatalne. Cracovię objął Zieliński i z tymi samymi zawodnikami grają świetną piłkę. Podolinski natomiast, obejmuje Podbeskidzie i mając moim zdaniem gorszych zawodników do dyspozycji nie przegrał jeszcze meczu. To je Ekstraklasa, tego nie zrozumiesz...
            "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Zaraz przyjdzie dwumiesięczna przerwa zimowa, po której forma zespołów znowu będzie wielką niewiadomą. W zasadzie to trudno o czymś takim mówić w kontekście polskiego klubu. Dodatkowo zacznie się sprzedaż wyróżniających się zawodników, część grajków połapie kontuzje, a później dzielimy punkty na pół i zaczynamy zabawę od początku.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Zohan Zobacz posta
                Ekstraklasa jest przedziwna. Podolinski trenując Cracovię wyniki miał fatalne. Cracovię objął Zieliński i z tymi samymi zawodnikami grają świetną piłkę. Podolinski natomiast, obejmuje Podbeskidzie i mając moim zdaniem gorszych zawodników do dyspozycji nie przegrał jeszcze meczu. To je Ekstraklasa, tego nie zrozumiesz...
                nie tak do końca. Nie jest tajemnicą, że piłkarze nie lubili Podolińskiego. A jak "gwiazdeczki" strzelają fochy to wyników nigdy nie będzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                  nie tak do końca. Nie jest tajemnicą, że piłkarze nie lubili Podolińskiego. A jak "gwiazdeczki" strzelają fochy to wyników nigdy nie będzie.

To akurat argument potwierdzający moją tezę, że Ekstraklasa to przedziwna liga
                  "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Przedziwna w tym sensie, że kopaczom z drużyn "potentatów" nie chce sie pracować, a teoretycznie słabszym wręcz przeciwnie. Na przykładzie Legii to widać bardzo dobrze. Niby najlepsi piłkarze, bardzo silny skład, a niewiele rzeczy potrafią zrobić dobrze, bo im się zwyczajnie nie chce. Taka mentalność opierdalacza.

Komentarz

• Nie chce mi się wierzyć, że ten koleżka z Piasta chciał strzelać na bramkę a nie zagrywać wzdłuż niej. I ciągle nie wierzę, że oni mogą być Mistrzami Polski, ale z każdym zwycięstwem są coraz bliżej.

Komentarz

• Mnie również ten Piast jednak zaczyna wkurwiać. Szkoda, że gramy z nimi rewanż jeszcze w grudniu, zamiast już na wiosnę.
                        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Ja tam jestem spokojny o nich. Spuchną niedługo Chyba, że się okażą Zagłębiem Lubin, który zdobył parę lat temu mistrza.

Komentarz

• Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
                            Nie chce mi się wierzyć, że ten koleżka z Piasta chciał strzelać na bramkę a nie zagrywać wzdłuż niej. I ciągle nie wierzę, że oni mogą być Mistrzami Polski, ale z każdym zwycięstwem są coraz bliżej.
                            Wystarczy przypomnieć sobie wyścig Lubina z Bełchatowem w sezonie 2006/2007.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Dlaczego mieliby spuchnąć? Są lepsi po prostu. Raz na jakiś czas jest taki mistrz.

Komentarz

• Mnie to wkurwiają nasi kopacze, którzy są zdobyli o 11 punktów, albo o 1/3 możliwych punktów do zdobycia mniej niż kopacze Piasta, którzy zdobywają bramki na farcie. Ekstraklasę wygrywa się ambicją, nie są potrzebne żadne umiejętności.

Komentarz

Pracuję...
                                X