Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
    Nie no... bez jaj panowie.
    Przecież oni wygrali na 12 meczów słownie jeden! strzelając bramkę w 93 minucie...
    Każdy inny wynik jak zwycięstwo z tymi dziadami, to będzie wstyd i kompromitacja!
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
      Górnik też wygrał 1 mecz, a pamiętamy jak wyglądało spotkanie w Zabrzu.
      Górnik jednak ma dwa razy więcej remisów niż Leszki
      Od ostatniej ich wygranej w lidze minie równe 3 miechy podczas meczu - po prostu nie wierzę w ich 3 punkty na Łazienkowskiej przy tym co tam się dzieje.
      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
        Nie no... bez jaj panowie.
        Przecież oni wygrali na 12 meczów słownie jeden! strzelając bramkę w 93 minucie...
        Przypominam, że dopiero co jak barany biegali za piłką z Niecieczą na Ł3...
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zdaję sobie sprawę, jednak gdzie Nieciecza, a gdzie Lech obecnie
          Przed 12. kolejką Nieciecza zdobyła 3 razy więcej punktów niż Lech, a w dodatku Lech na wyjeździe ma bilans 0-0-5 ! Strzelili najmniej bramek na wyjeździe z całej Ekstraklasy, jak i najwięcej przyjęli poza domem.

Poza tym - może kolega mmm jeszcze tego nie napisał, ale pewnie będzie oddanie na Superpuchar... ?

Na zakończenie - po frajerskim oddaniu MP, oraz dostaniu po głowie w Superpucharze na Waszym miejscu oczekiwałbym rozj*bania w pył czerwonej latarni ligi (piłkarzyki powinny mieć tego świadomość)- inne wyniki to byłoby srogie rozczarowanie.
          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
            tam piłkę mógł zagrać obrońca, ale za to był karny dla Ruchu po ręce Trałki, nie było faulu Konczkowskiego w ostatniej minucie za który dostał żółtą a Lech wolnego i był faul bez piłki na czerwoną Kamińskiego za który dostał tylko żółtą - brawo Musiał
            Karny za rękę Trałki ewidentny, nie wiem jak Musiał mógł to zinterpretować na korzyść Lecha bo widzieć to, nomen omen, musiał
            Czerwo dla Kamienia to chyba była by przesada. Nie było tam ani ewidentnego uderzenia ani wielkiego użycia siły. Poza tym Musiał przeważnie sędziuje "po gospodarsku", może za wyjątkiem meczów na Ł3. Ale to już raczej taka ogólna tendencja teraz.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
              Karny za rękę Trałki ewidentny, nie wiem jak Musiał mógł to zinterpretować na korzyść Lecha bo widzieć to, nomen omen, musiał
              Czerwo dla Kamienia to chyba była by przesada. Nie było tam ani ewidentnego uderzenia ani wielkiego użycia siły. Poza tym Musiał przeważnie sędziuje "po gospodarsku", może za wyjątkiem meczów na Ł3. Ale to już raczej taka ogólna tendencja teraz.
              Co do ręki to Musiał jeszcze może udawać że nie widział bo mu Trałka zasłaniał ale już liniowy się nijak nie broni, a Kamiński - nie ma ewidentnego uderzenia ? przebiegającego obok przeciwnika bez piłki kopnął kolanem w udo - czerwona tak jak od razu w komentarzu na c+ powiedzieli

Komentarz

• Może za wcześnie na dywagacje (choć Urban pierwszy zaczął), to po każdej wpadce warto przypominać:

- Ja bazuję przede wszystkim na zaufaniu - powiedział Urban. - Powiedziałem prezesowi Lecha, że jeśli szukacie trenera zamordysty, czy kata, to musicie znaleźć kogoś innego. Te metody idą już do lamusa, a ja taki nie jestem. Dzisiaj pracuje się zupełnie inaczej. Więcej wyciągnę od każdego zawodnika swoimi metodami, niż narzucając jakiś rygor władzy. Chcę zdobyć szacunek tych chłopaków, żeby oni mnie też szanowali - wyjaśnił.
                Znalazł się pierwszy krytyk Czerczesowa i gdyby chociaż był na tyle odważny nazwać rzeczy po imieniu, to nie, ucieka w jakieś opowiastki w stylu "są na świecie takie kluby gdzie na trenerów zatrudniają zamordystów". Mam nadzieje że do grudnia na bułgarskiej ziemia będzie już zaorana, a Jasiu będzie następny w kolejce do odstrzału, bo po remisie ze zdaje się wykartkowanym Ruchem nie ma co myśleć o progresie. Zwykły buraczany łeb.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                  Może za wcześnie na dywagacje (choć Urban pierwszy zaczął), to po każdej wpadce warto przypominać:

Znalazł się pierwszy krytyk Czerczesowa i gdyby chociaż był na tyle odważny nazwać rzeczy po imieniu, to nie, ucieka w jakieś opowiastki w stylu "są na świecie takie kluby gdzie na trenerów zatrudniają zamordystów". Mam nadzieje że do grudnia na bułgarskiej ziemia będzie już zaorana, a Jasiu będzie następny w kolejce do odstrzału, bo po remisie ze zdaje się wykartkowanym Ruchem nie ma co myśleć o progresie. Zwykły buraczany łeb.
                  No widać że facet jest totalnie zawiedziony, że ktoś nie chciał mu dać po raz drugi zabawić się w trenera Legii. Żal dupę mu ściska. Stąd te wszystkie pociski w naszą stronę, to pierdolenie o wdzięczności i zaszczycie prowadzenia "najlepszego polskiego klubu". Nie zna człowieka (mowa o Staśku) a pozwala sobie na takie aluzje.
                  Ostatnio edytowany przez r9robins; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                    No widać że facet jest totalnie zawiedziony, że ktoś nie chciał mu dać po raz drugi zabawić się w trenera Legii. Żal dupę mu ściska.
                    Stąd te wszystkie pociski w nasza stronę, to pierdolenie o wdzięczności i zaszczycie "najlepszego polskiego klubu". Nie zna człowieka (mowa o Staśku) a pozwala sobie na takie aluzje.
                    Trzeci.

Komentarz

• a tu sie jeden taki ze słoników wysmiewał ;-) a oni dalej swoje
                      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
                        Gdzie byłeś przy innych typach?

Wronieccy zwyciężyli, są zwycięzcami, tak jak po meczu z Cracovią, hajs się zgadza

Czołówka potknięcie, więc my jutro solidarnie jak zawsze...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                          Co do ręki to Musiał jeszcze może udawać że nie widział bo mu Trałka zasłaniał ale już liniowy się nijak nie broni
                          Przed chwilą na temat tej sytuacji wypowiedział się w C+ sędziowski guru, Pan Sławek. Otóż według niego karny się należał ale nie za rękę tylko za to, że Srałka sfaulował swoją głową kolano Stępińskiego

Nie drążę tematu bo mnie jakoś szczególnie interesuje ten mecz ale po tej interpretacji to ja już ni chvja nie rozumiem kiedy się powinno gwizdać karne za rękę w szesnastce a kiedy nie
                          Ostatnio edytowany przez r9robins; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Stępiński ma niezłą serię.Chyba we Wrocku zmiana trenera w poniedziałek.
                            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Najlepszy trener w Polsce, znowu baciki, jak tak dalej pójdzie to w zimie będzie roboty szukał, brawo Panie Probierz, oby tak dalej, jeszcze chwilka i będzie walka o utrzymanie, a nie opowiadanie o medalach , czego życzę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
                                Najlepszy trener w Polsce, znowu baciki, jak tak dalej pójdzie to w zimie będzie roboty szukał, brawo Panie Probierz, oby tak dalej, jeszcze chwilka i będzie walka o utrzymanie, a nie opowiadanie o medalach , czego życzę.
                                Z drugiej strony odeszło od nich sporo znaczących zawodników : Pazdan , Gajos , Dzalamidze , Piątkowski , Tuszyński. Jedynie Vassiliev doszedł z sensownych graczy.

Komentarz

Pracuję...
                                X