Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Levy jak przegrywał z nami seriami mówił że zawsze byli lepsi, Lech dostaje w dupę od każdego i wg Urbana są najlepsi, Piechniczek kiedyś też się porażkami chwalił, Majewski rzutami rożnymi... może jakaś choroba zawodowa

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
      Jasio to mówi to, co inni chcą usłyszeć.
      Pierdolnie Karolkowi i Kownasiowi siatkonogę i wszystko się odmieni
      Słaby trener, który dostał w prezencie Legię, coś tam zrobił dobrego i tyle.
      W żadnym innym klubie mu nie wyszło.
      No cóż, Urban okazał się zwykłym najemnikiem i sam straciłem do niego jakieś resztki szacunki, ale mówić, że zdobycie mistrzostwa po 7 latach, a dubletu po 18, to takie "coś tam", jest po prostu hmm słabe.
      A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Nie jest słabe. Zdobył owszem dublet . Nie wiem czy widziałeś ile było ładowane w Legię. Nie mówię że to jakieś niewyobrażalne pieniądze, ale na poziom tej ligi to było sporo. Wisła dogorywała, Lech miał swoje problemy, Śląsk był po prostu śmieszny a o reszcie nie będę pisał by się nie znęcać.
        Wystarczyło to poukładać i nie spierdolić, tylko i aż tyle.
        Porównując go z takim Skorżą mimo wszystko wygląda blado. Owszem Maciuś swoje wtopił, ale Amikę wyciągał, z Wisłą swoje zrobił. Urban miał tylko Legię, później Zagłębie które gówno grało, Osasunę, która zaczęła grać jak Janka pogonili.
        Swoje zrobił ale cała reszta wypowiedzi się liczy - Jest gównianym trenerem.
        Pierdolnie im siatkonogę, będzie mieć problem z drużynami, które zaczną murować pole karne i tyle z tego będzie. Dodatkowo czekam na "postępy" w przygotowaniu fizycznym
        http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Oczywiście Urban zdobył mistrzostwo po 7 latach, smakowało wybornie.

Ale w tym miejscu chciałbym przypomnieć kadrę z przerwy zimowej pierwszego mistrzowskiego sezonu Jasia 2012/13:

http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...=1&id_klub=171

Zobaczymy teraz jaki z niego fachowiec.
          Legia to życie

Komentarz

• Najlepsza możliwa odpowiedź na słowa Urbana :

Czołówka tabeli Ekstraklasy w XXI w.:

1.Legia Warszawa – 450 meczów – 873 punkty

2.Wisła Kraków - 450 meczów – 844 punkty

3.Lech Poznań – 407 meczów – 675 punktów

4.Górnik Zabrze - 420 meczów – 521 punktów

5.Zagłębie Lubin – 357 meczów – 482 punkty

6.Ruch Chorzów – 338 meczów – 456 punktów

7.Korona Kielce - 295 meczów – 408 punktów

8.Polonia Warszawa – 305 meczów – 404 punkty

9.Śląsk Wrocław – 278 meczów – 403 punkty

10.Cracovia – 321 meczów – 396 punktów
            http://legia.com/aktualnosci/legia-n...xi-wieku-48603

Przepaść jednym słowem, o tabeli wszech czasów ilości zdobytych trofeów nie ma co nawet wspominać .

Komentarz

• Odnośnie Skorży i Urbana.
              Abstrahując od ich osiągnięć czysto sportowych i tego co który z nich zrobił dla naszego klubu, obaj mentalnie okazali się zwykłymi miękkimi fiutami. Jeden drąc japę o sędziego z Warszawy a drugi swoimi mądrościami najpierw o Górniku a teraz o Lechu. Tak źle obaj u nas mieli, czegoś im brakowało? Dla mnie ich zachowanie jest mega słabe.
              No kvrwa, żeby nie wiem co nie sra się we własne gniazdo.

Moim zdaniem z obydwu wylazło zwykłe prowincjonalne buractwo.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
                Odnośnie Skorży i Urbana.
                Abstrahując od ich osiągnięć czysto sportowych i tego co który z nich zrobił dla naszego klubu, obaj mentalnie okazali się zwykłymi miękkimi fiutami. Jeden drąc japę o sędziego z Warszawy a drugi swoimi mądrościami najpierw o Górniku a teraz o Lechu. Tak źle obaj u nas mieli, czegoś im brakowało? Dla mnie ich zachowanie jest mega słabe.
                No kvrwa, żeby nie wiem co nie sra się we własne gniazdo.

Moim zdaniem z obydwu wylazło zwykłe prowincjonalne buractwo.
                1916 % racji, najlepsze podsumowanie tych dwóch byłych trenerów, którzy liczę na to że już u nas trenerami nie będą za mojego życia, ponieważ okazali się mentalnymi karłami.
                Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
                  Najlepsza możliwa odpowiedź na słowa Urbana :
                  Zamieszczone przez Andrzej10 Zobacz posta
                  1916 % racji, najlepsze podsumowanie tych dwóch byłych trenerów
                  zdecyduj się

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                    zdecyduj się
                    Ale po co ? Klub świetnie odpowiedział na słowa Urbana, a r9robins świetnie podsumował całą dyskusje w temacie Urbana oraz Skorży. Po co mam się decydować ?
                    Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• masz tyle samo najlepszych odpowiedzi na to samo co bokserskich walk stulecia w XXI wieku

Komentarz

• Kolejny mądry człowiek się odezwał :
                        - Złe były zmiany trenerów w Legii i Lechu. Patrząc z perspektywy trenera ci szkoleniowcy przez europejskie puchary mieli spory problem z przygotowaniem zespołów. Potwierdza się to, o czym mówiłem jakiś czas temu – europejskie puchary są dla polskich trenerów jak pocałunek śmierci. Pierwsze czy drugie miejsce i już trenera nie ma, teraz ponoć czas na trzecich i czwartych‌ Przez to piłka w Polsce jest tak trudna, brakuje nam cierpliwości - tak Michał Probierz skomentował ostatnie zmiany w sztabie szkoleniowym Lecha Poznań i Legii Warszawa.

- Szukamy trenerów zaglądając w różne części Europy. Niestety ani Czerczesow w Legii, ani Urban w Lechu, nie nauczą nagle piłkarzy fruwać. Nie ma takiej szansy i opcji. Oczywiście na początku atmosfera i otoczka jest trochę inna. Dziś wszyscy się cieszą z katorżniczych treningów, a za chwilę będzie się mówić, że trener jest katem, a piłkarze nie mają sił. Podchodzę do tego wszystkiego spokojnie, często nawet humorystycznie - dodał Probierz.
                        Jego wypowiedź, mi wygląda na kolejną z cyklu:
                        "Ja, ja ja !!!! Tutaj jestem w Białymstoku ! Halo!!! Ja jestem najlepszym trenerem, mnie zatrudnijcie. Jestem najlepszy, powinienem trenować najlepsze kluby w kraju. Dlaczego znowu mnie pomijacie ? Nie lubię was."

P.S. Mini błysnąłeś jak razem wzięci:Urban na konferencji, Skorża przy linii autowej w czasie meczu pytający o sędziego oraz Probierz wypowiadający się w mediach. Z mojej strony tyle, żegnam wylewnie.

Komentarz

• Przez to piłka w Polsce jest tak trudna, brakuje nam cierpliwości - tak Michał Probierz skomentował ostatnie zmiany w sztabie szkoleniowym Lecha Poznań i Legii Warszawa.
                          A to nie on niedawno coś pier...olił, że Legia wychowuje komuś trenera, bo jeszcze go nie zwolniła? Schizofrenik.
                          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Probierz miał szansę w Wiśle, miał szansę w Lechii więc niech nie narzeka.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• - Ja bazuję przede wszystkim na zaufaniu - powiedział Urban. - Powiedziałem prezesowi Lecha, że jeśli szukacie trenera zamordysty, czy kata, to musicie znaleźć kogoś innego. Te metody idą już do lamusa, a ja taki nie jestem. Dzisiaj pracuje się zupełnie inaczej. Więcej wyciągnę od każdego zawodnika swoimi metodami, niż narzucając jakiś rygor władzy. Chcę zdobyć szacunek tych chłopaków, żeby oni mnie też szanowali - wyjaśnił.
                              Aluzja w stronę Staśka. Widać że chłopina żyje tym co się w Legii dzieje i ma żal do Leśnego. No cóż, zobaczymy która filozofia wygra, ta "europejska" Urbana czy "azjatycka" Czerczesowa. Najbliższa do tego okazja w ten weekend, a Leszki jako pierwsi grają.

Komentarz

• Najlepszy klub w Polsce.

Komentarz

Pracuję...
                                X