Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A może wypowie się na temat spalonego Walskiego z 87 minuty ?
    q[-_-]p

Komentarz

• Maciuś narazie dalej będzie motorniczym Poznańskiego Parowozu przynajmniej taki poszedł przekaz w świat
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Myślę, że to dobra decyzja. Przy Skorży, zdobycze punktowe na razie Lechowi nie grożą

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
          Maciuś narazie dalej będzie motorniczym Poznańskiego Parowozu przynajmniej taki poszedł przekaz w świat
          I wywali do rezerw bramkarza, co zagrał 2 mecze w lidze a te wszystkie Kamińskie i Kownackie mają się dobrze.
          Ta decyzja na pewno wstrząśnie szatnią.
          Poznańskie eldorado Macieja S. zdaje się nie mieć końca.
          Legia to życie

Komentarz

• Istnieje szansa, że to my zwolnimy Maćka - Lech po kadrze ma mecz z wykartkowanym Ruchem, który Lech powinien wygrać, następnie pewnie kalkulowany wpierdolik w malowniczej Florencji i wizyta w Warszawie, która może zakończyć przygodę Maćka S.
            To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...zwanie-lechowi

Komentarz

• Rutkowski przemówił . W swoim liście wspomina o trzech wielkich klubach no i o Lechu .

Szanowni Państwo, Kibice Lecha,

W ostatnich dniach otrzymałem wiele maili i listów w tym także od prezesa Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań od ludzi zatroskanych zajmowanym przez Kolejorza ostatnim miejscem w tabeli Ekstraklasy. Od kibiców, którzy Lecha mają w sercu i dla których Klub często jest największym sensem życia.

W ostatnich dniach otrzymałem wiele maili i listów w tym także od prezesa Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań €“ od ludzi zatroskanych zajmowanym przez Kolejorza ostatnim miejscem w tabeli Ekstraklasy. Od kibiców, którzy Lecha mają w sercu i dla których Klub często jest największym sensem życia.

Duża część tej korespondencji wyraża solidarność z klubem, zawodnikami i sztabem trenerskim. W mailach zawarte są wyrazy otuchy i zachęty do przetrwania ciężkiego okresu, do poszukiwania niełatwych rozwiązań, bo jak pokazują przykłady klubów, które znalazły się w podobnej sytuacji prostych recept nie ma. Pojawiają się też wyrazy rozczarowania, rozgoryczenia, a nawet wściekłości. Są też wyzwiska i groźby bojkotu.

Wszystkie reakcje, zarówno pozytywne, jak i te pełne zarzutów i pretensji do klubu, są zrozumiale. Każdy zadaje sobie pytanie i chciałby przecież zrozumieć, co się stało z zespołem, który kilkanaście tygodni temu zdobył Mistrzostwo Polski, ośmieszył w Superpucharze Legię, a kilka tygodni temu wszedł do fazy grupowej rozgrywek Ligi Europejskiej. Każdy z nas, kibiców Lecha, chciałby zrozumieć tę fatalną metamorfozę!

Ja odpowiedzi na te pytania nie znam. Jestem normalnym kibicem z kilkudziesięcioletnim stażem. Jestem też menadżerem zarządzającym tysiącami ludzi. I z tego punktu widzenia daję kredyt zaufania zarządowi, który działa w kierunku rozwiązania sytuacji kryzysowej.

Jesteśmy w kontakcie z Borussią Dortmund, która kończyła w ubiegłym sezonie rundę jesienną na ostatnim miejscu. Podczas kończącego rundę meczu, w grudniu, 80 tysięcy kibiców Borussii stało murem za drużyną, która także z niewiadomych powodów zamykała tabelę. Konfrontujemy swoje doświadczenia i pomysły z Chelsea i innymi klubami, z którymi współpracujemy. Pracujemy z doświadczonymi ludźmi piłki nożnej.

Wiemy, że problem leży w sferze psychicznej, gdyż zawodnicy, z których wielu jest reprezentantami swoich krajów nie zapomniało z dnia na dzień gry w piłkę. Do tej pory jednak nie znaleźliśmy rozwiązania, które by nas zadowalało. Zarząd Lecha musi je jednak znaleźć. I znajdzie. Zarząd będzie się intensywnie spotykał z kibicami. Jest otwarty na każdą propozycję, ideę czy sugestię, która pomoże nam rozwiązać kryzysową sytuacje. Moje doświadczenie życiowe mi podpowiada: ten zły czas minie! Lech, ten wspaniały klub z serca Wielkopolski, znowu będzie Mistrzem.

Jacek Rutkowski
                Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Co to za lanie wody?

Komentarz

• Borussia, Chelsea - aż wstyd i szkoda piąć się w tabeli w górę.
                    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                    Up the Anchor!

Komentarz

• Jesteśmy w kontakcie z Borussią Dortmund, która kończyła w ubiegłym sezonie rundę jesienną na ostatnim miejscu. Podczas kończącego rundę meczu, w grudniu, 80 tysięcy kibiców Borussii stało murem za drużyną, która także z niewiadomych powodów zamykała tabelę.
                      "lekki" prztyczek w stronę kibiców biorąc pod uwagę niską frekwencję i brak współpracy stowarzyszenia z klubem

Komentarz

• Jeśli ceną tego cyrku, który się tam aktualnie odbywa, była "ośmieszenie w Superpucharze", to z tego miejsca śmiało można powiedzieć... warto było.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ale że o sędziach nic nie wspomniał

Komentarz

• Podobno w Lechu Urban ma zastąpić Skorżę.
                            ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                            Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
                              Podobno w Lechu Urban ma zastąpić Skorżę.
                              Jakby co, już o tym jest dyskusja: http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1395399

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                                Rutkowski przemówił . W swoim liście wspomina o trzech wielkich klubach no i o Lechu .
                                Przemówienie w stylu dygmitarza komunistycznego

Komentarz

Pracuję...
                                X