Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Tu cała akcja - http://ekstraklasa.tv/bramki/lech-go...decyzja/svtwn2
    Ja nie jestem taki pewny czy nie było karnego, co facet miał się spierdolić na ziemie jak worek kartofli? Musiał się jakoś podeprzeć
    Zasadniczo musiał... ale przecież nikt mu nie kazał rzucać się jak foka w ZOO, nikt go również nie popchnął - sam wybrał taki sposób interwencji - zatem musiał także liczyć się z konsekwencjami.
    "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Komentarz

• szkoda, że bramkarze nie wiedzą, że muszą się jakoś podeprzeć po interwencji A przy tym jego podparciu było mu bliżej do złamania ręki aniżeli bezpiecznego wylądowania imo.

A prawda jest taka, że przepisy są tak idiotycznie skonstruowane, że pewny karny jest tylko wtedy, gdy piłkarz z pola złapie piłkę w polu karnym bądź od razu pójdzie do sędziego z oświadczeniem o celowości swojego zagrania.

Komentarz

• Co za brednie, przecież widać wyraźnie jak koleś najpierw składa ręce za siebie, a za chwilę jedną rękę wyciąga, żeby (jak to się teraz eksperci wyrażają) "zwiększyć obrys swojego ciała". Poza tym co zawsze powtarza Pan Sławek, że według niego jeżeli ręka jest bezwładna/nieusztywniona przy uderzeniu w nią piłką to ok można wnioskować, że przypadek, w tej sytuacji ręka jest sztywna!

W ogóle się teraz pop.ierdoliło z tymi rękami, kiedyś ręka to ręka i karny, a teraz miliard interpretacji i co sezon ten International Board miesza i miesza.
        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Jak widzicie dziś mecz z Termalica? Wygrana gładko i wysoko czy Berg nas zaskoczy?
          Tylko Legia Warszawa!
          Jestem młody zdolny bezrobotny ale kocham LEGIE!

Komentarz

• Sugerujesz, że gładkie i wysokie zwycięstwo nie będzie zaskoczeniem?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
              Jakby ktoś nie wiedział, to tak wygląda typowy piłkarz Lecha, w swojej naturalnej pozycji

Najpierw w czwartek pijaczyna z Bródna przy metrowym spalonym Nazario twierdzi, że nie ma bo mu się na pierwszy rzut oka wydawało, że nie ma, teraz ten drugi błazen opowiada jakieś głupoty...eksperty.
              Jak ***** można taką paradę bramkarską nazywać 'kontrowersją' ? banda debili

Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
                Się podniecacie ustawiana ligą, na wiosnę Piast zacznie moczyć aż miło, a debile będą mówić o zmeczeniu sezonem. Zobaczycie jak Lech i Górnik Zabrze pomaszeruja na górę tabeli.

W weekend radość w Szczecinie.

Komentarz

• W 2 połowie Lechia strzeli brameczke i 3 pkt pojadą do Gdańska.
                  W mediach będą mówić, że Jagiellonia kryzys, a Lechia gra to co dawno miała grać.

Komentarz

• mmm chyba trzeba cię zabrać do najbliższego punktu bukmacherskiego, prorok jakiś czy co. Vasiliev słynący z atomowego uderzenia powinien zerwać siatkę przy rzucie karnym.

Komentarz

• Jak słyszę Probierza że piłkarze są przemęczeni to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Ja napiszę, że tak to jest gdy przygotowuje się piłkarzy na jeden mecz w rundzie ( z Legią) .

Komentarz

• *****, mecze są ustawiane, a nie ***** zmęczenie!

Dzisiejszy mecz to idealny przykład, jesteści(kibice) waleni w kakao przez prezesów i pseudo sportowców od wielu lat

W 2 rundzie Lech wygra nawet 8 meczów z rzędu
                        Ostatnio edytowany przez mmm; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez mmm Zobacz posta
                            *****, mecze są ustawiane, a nie ***** zmęczenie!

Dzisiejszy mecz to idealny przykład, jesteści(kibice) waleni w kakao przez prezesów i pseudo sportowców od wielu lat
                            No to mówię sprawdzam:
                            Dziś mamy trzy spotkania, poproszę o wskazanie wyników(1x2).

Wskażesz poprawnie wypłacam Ci 500 zł, wskażesz niepoprawnie kończysz to pieprzenie
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                              No to mówię sprawdzam:
                              Dziś mamy trzy spotkania, poproszę o wskazanie wyników(1x2).

Wskażesz poprawnie wypłacam Ci 500 zł, wskażesz niepoprawnie kończysz to pieprzenie
                              Ja też daję 500 .

Komentarz

• mmm - zapewne tyle zarabia na bukmacherach, że pogardzi waszymi pieniędzmi. , nie dacie mu tyle ile on zarobi na zakładach, mając taką wiedze w temacie ustawionej ligi
                                Ale ja mam pytanie do mmm, kogo w tym roku ustawiona liga wytypowała do MP ? Mamy co liczyć na Legię, czy sobie darować, bo jest przesądzone i wiadomo że nie Legia.
                                Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X