Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chodziło mi raczej o ostatnie kompromitacje od czasu tego legendarnego sezonu z MC, Juve i Red Bullem.

E: Zresztą wynika, to z całości mojego posta, bo nie zauważyłem, żeby dalej grał tam Stilić, Arboleda, czy Rudnevs, także nie wiem czemu ma służyć wyciąganie akurat tego fragmentu z kontekstu.
    Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• jednego mniej .

Maciej Gajos przenosi się do Lecha.

Temat tego transferu pojawił się już przed tygodniem, ale w ostatnich dniach bardzo ucichł. Jeszcze dziś rano do walki o pomocnika włączyła się ponoć Legia, która po raz kolejny miała pokrzyżować plany największego rywala, ale ostatecznie do niczego nie doszło. 24-latek podpisał czteroletnią umowę, o czym klub z Poznania poinformował swych karnetowiczów za pośrednictwem SMS.

Kwota transakcji powinna wynieść około dwóch milionów złotych. Początkowo sugerowano, że kluczowy piłkarz Jagiellonii trafi na Bułgarską w miejsce Karola Linettego, ale ten ostatecznie zostaje w zespole. Razem mają stanowić więc o sile drugiej linii drużyny prowadzonej przez Macieja Skorżę, która ostatnio nie spisuje się najlepiej.
      ------------------------------------------------
      Hey man, you know I'm really OK
      The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
        Chodziło mi raczej o ostatnie kompromitacje od czasu tego legendarnego sezonu z MC, Juve i Red Bullem.

E: Zresztą wynika, to z całości mojego posta, bo nie zauważyłem, żeby dalej grał tam Stilić, Arboleda, czy Rudnevs, także nie wiem czemu ma służyć wyciąganie akurat tego fragmentu z kontekstu.
        To jeden legendarny sezon? Ja widzę dwa. Tyle co Legia. Z całego twojego posta wynikało, że Lech był i jest cały czas beznadziejny, w swojej bajce walnąłeś nawet taki tekst, który pogrubiłem. Ja też nie widzę, żeby u was grał np. Ljuboja i nie ma tu nic do rzeczy w temacie "nic nie osiągnęli w europucharach przez kilkanaście lat".

Komentarz

• i dalej - ponoć Peszko o podpis od gry w Gdańsku .
          ------------------------------------------------
          Hey man, you know I'm really OK
          The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
            To jeden legendarny sezon? Ja widzę dwa. Tyle co Legia. Z całego twojego posta wynikało, że Lech był i jest cały czas beznadziejny, w swojej bajce walnąłeś nawet taki tekst, który pogrubiłem. Ja też nie widzę, żeby u was grał np. Ljuboja i nie ma tu nic do rzeczy w temacie "nic nie osiągnęli w europucharach przez kilkanaście lat".
            Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            Przecież to jest ten sam zespół, który regularnie kompromitował się w Pucharze Polski (w tamtym sezonie byli o włos) i od kilkunastu lat nie potrafił nic zagrać w pucharach.
            Przecież wyraźnie napisałem "ten zespół", a nie "ten klub"... jest chyba różnica między Lechem z sezonów, które wymieniłeś, a tym który odpadał z kompromitującym stylu z Pucharu Polski, czy klubem z Litwy, lub Islandi prawda?

Przeczytaj sobie jeszcze raz na spokojnie, bo "z tego całego twojego posta wynika", że nie za bardzo zrozumiałeś.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• I jak możesz winić TEN ZESPÓŁ, że nie potrafił nic ugrać przez kilkanaście lat w europucharach, jeśli według Ciebie TEN ZESPÓŁ istnieje ze trzy latka?

Edit: Tak w ogóle, to TEN KLUB istnieje 9 latek
              Ostatnio edytowany przez Peace; 4401.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                I jak możesz winić TEN ZESPÓŁ, że nie potrafił nic ugrać przez kilkanaście lat w europucharach, jeśli według Ciebie TEN ZESPÓŁ istnieje ze trzy latka?
                Bo właśnie o ten okres mi chodzi, co wyraźnie zaznaczyłem w kolejnym poście. Ale fakt, że przez nieuwagę popełniłem błąd i zamiast "kilku", napisałem "kilkunastu". Sprawa jest już jasna?

E:
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Komentarz

• Można się było tego spodziewać...

http://ofensywni.przegladsportowy.pl...lechii-gdansk/
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Peszko w Gdańsku ,szkoda można było o niego powalczyć ,na rok przed Euro piłkarze chętnie wracają.
                      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                        Peszko w Gdańsku ,szkoda można było o niego powalczyć ,na rok przed Euro piłkarze chętnie wracają.
                        Może kiedyś, jak będę wracał z emigracji. W tej chwili jednego tylko jestem pewien: nigdy nie będę grał w Legii - mówi Sławomir Peszko w rozmowie z katowickim ''Sportem''.
                        Nom, coś jeszcze?
                        A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• A po za tym to *ujowy zawodnik.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W Gdańsku gawiedź przekonana że bez parodysty Brzęczka teraz wciągną ligę nosem z tym ich nowym treneiro z Niemiec, a ja życzę im na koniec tradycyjnego pierdolnięcia balonika. Jakie mistrzostwo, jakie puchary? Nie dla psa kiełbasa.

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                              W Gdańsku gawiedź przekonana że bez parodysty Brzęczka teraz wciągną ligę nosem z tym ich nowym treneiro z Niemiec, a ja życzę im na koniec tradycyjnego pierdolnięcia balonika. Jakie mistrzostwo, jakie puchary? Nie dla psa kiełbasa.
                              Treneiro , który ostatni sukces osiagnał w 1999 roku. Od tamtej pory przeżyna wszystko niemiłosiernie. Ale fajny jest, bo taki zagramaniczny.

Komentarz

• W tym Gdańsku są mistrzami. Mają pieniądze na milion zawodników, ściągają całkiem znane nazwiska, a na solidnego trenera skąpią.

Komentarz

Pracuję...
                                X