Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Milo to bedzie jak ten przestoj Lecha wykorzystaja nasi gwiazdorzy. Ale co prawda to prawda, wynik do przerwy cieszy

Komentarz

• "Lech Poznań może mówić o prawdziwym pechu i pladze kontuzji. Przed meczem z Zagłębiem Lubin z urazami zmagało się aż sześciu zawodników Kolejorza. Niestety w trakcie spotkania na Dolnym Śląsku kontuzji nabawił się kolejny - Gergo Lovrencsics. "
      Przed meczem w Lubinie z urazami zmagało się aż sześciu graczy Kolejorza. Wyłączeni z gry byli: Kasper Hamalainen, Barry Douglas, Szymon Pawłowski, Darko Jevtić, Karol Linetty i Paulus Arajuuri.

Gra co 3 dni ich wykończyła..
      "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
      PamiętaMY !

Komentarz

• Najniższy wymiar kary. Oby Videoton zlitował się nad ekipą Maciusia i przerwał im to granie co 3 dni.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
          Najniższy wymiar kary. Oby Videoton zlitował się nad ekipą Maciusia i przerwał im to granie co 3 dni.
          Videoton w większym gównie jest jak Leszek Przeczuwam karne

Komentarz

• Mistrz Polski który po 5. kolejce może znaleźć się w strefie spadkowej.

Komentarz

• Mają farta, że trafili chyba najlepiej jak mogli. Gdyby to oni mieli Ukraińców to byłyby dwa wpierdole.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Skorżyzm w pełnym rozkwicie. Atak na alibi, obrona na alibi, ale ważne, że mają odpowiedni procent posiadania piłki.
                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                Up the Anchor!

Komentarz

• Wynik doskonały, teraz tego nie zmarnować, w Gliwicach tylko zwycięstwo.

Komentarz

• Videoton po sprzedaży Niko zachowuje się tak jak my po sprzedaży Rado.
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Gra Lecha istnieje tylko teoretycznie. Ciężko ich widzę w meczu z Videotonem,.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciuś Zobacz posta
                        - Pierwsza połowa była bardzo zła w naszym wykonaniu, fatalna w każdym aspekcie. Straciliśmy dwie bardzo łatwe bramki i do tego Gergo. Próbowaliśmy w drugiej połowie odwrócić wynik, zmienić obraz gry, to nam się udało, ale byliśmy niedokładni i za mało skuteczni w polu karnym. Jestem przerażony, że powtarza się historia z Krakowa i po kilku minutach gry tracimy bramkę, nie wiem co siedzi w głowach zawodników. Niestety, na chwilę obecną ewidentnie nie potrafimy sobie poradzić z grą na dwa fronty - powiedział trener Lecha Poznań, Maciej Skorża po porażce w Lubinie.

- To był nasz jedenasty mecz w tym sezonie. Wprawdzie tylko Marcin Kamiński zagrał we wszystkich, ale po niektórych zawodnikach widać brak świeżości i dynamiki. Dziś duży ciężar spoczywał na piłkarzach nowych i młodych i widać było, że co innego być elementem w sprawnie działającej maszynce, a co innego, gdy na nich gra się opiera. Wiedzieliśmy już w poprzednim sezonie, że mamy tak naprawdę 12-13 zawodników, których trudno zastąpić i jak większa grupa wypadała to mieliśmy problemy - dodał.

- W takich tarapatach jako trener chyba jeszcze w żadnym klubie nie byłem. Okoliczności są dosyć specyficzne i uczymy się dopiero nowej rzeczywistości dla nas. Nikt nie zakładał, że będzie to tak bolesna nauka. Trzeba liczyć, że będziemy potrafili się pozbierać, ale też myślę jak to będzie wyglądało, gdy uda się awansować do Ligi Europy. Jeśli tak jak teraz to idąc dalej w tym kierunku, możemy mieć bardzo duże kłopoty. Sytuacja wygląda bardzo źle, to co zrobiliśmy w tych pięciu meczach przechodzi najgorsze wyobrażenia - nie ukrywa.
                        Szok i niedowierzanie. To tak w ramach podsumowania obecnej sytuacji wielkiego mistrza.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
                          Mistrz Polski który po 5. kolejce może znaleźć się w strefie spadkowej.

Gdyby nie brama w 90-ej minucie z Lechią to w takowej by już byli heh.

Biedny Maciuś
                          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Od 2 okienek widać ile tak naprawdę znaczy ten sławny "scouting" Lecha. Wszystkie transfery niewypaliły, żaden zawodnik sprowadzony w ciągu 2 okienek nie stanowi wsparcia dla 1 składu. Niektórych ogórków już nie ma - Djoum, Keita, Claasen, niektórzy udają że są - Holman, Wilusz, a ci którzy grają obecnie pokazują ile są warci - Tetteh, Thomalla, Kadar, Robak. Wartość drużyny zamiast rosnąć spada.

Ostatni udany transfer to Jevtic, a media i tak będą powtarząc legendy o wybitnym scoutingu Lecha. To juz chyba Jóźwiak miał lepszą skuteczność, niż obecni włodzarze Lecha.
                            Janusz z Południowej

Komentarz

• Ojrzyński po meczu miał minę z gatunku "w co ja się najlepszego wpakowałem?". Czyszczenie tej zabrzańskiej stajni Augiasza będzie nie lada wyzwaniem. Oby mu się to nie udało i zlecieli z hukiem.

Gratulacje dla Termalici. Dziwny zespół. Czasem mam wrażenie, że potykają się o własne nogi, ale też potrafią zaprezentować przyjemne dla oka akcje. Kilka naprawdę bardzo ciekawych stałych fragmentów gry. Ogólnie, oglądając ten mecz w pewnym momencie pojawiło mi się pytanie: czy za dwa tygodnie Lech może tam stracić punkty? Czy Termalica potrafi być aż tak bezczelna? Bardzo jestem ciekaw na co stać ich przede wszystkim mentalnie przeciw, bądź co bądź, Mistrzowi Polski 2015.

Komentarz

• W Zabrzu powinni zacząć od wymiany działaczy gdzie prezesem najpierw był koleś od biathlonu, a teraz jest od koszykówki. W zarządzie koledzy pani prezydent, którzy nie mają pojęcia o piłce. Potem wzmocnić zespół, a na końcu myśleć o zmianie trenera, który mimo dużo gorszej kadry niż Nawałka zrobił takie same wyniki. Ale w Polsce jak to w Polsce wszystkiemu trener winny.
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X