Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Podobnie jak Zwoliński. Zdziwię się jak po tym sezonie zostanie w Pogonii.
    okienko jeszcze się nie zamkneło, czyli do końca sierpnia jeszcze może się dużo zmienić.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zorro , 3 mecze i 3 gole ,nieźle ,za to czas Jurka Brzęczka w Gdańsku dobiega końca ,ponoć nadciąga Janek Urban ze swoim hiszpańskim desantem.
      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Niech ten Lech jak najdłużej gra w Lidze Europy
        Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Ten niesamowity Tamás Kádár to chyba taki przypadek jak u nas Kne¾ević swego czasu
          "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
          PamiętaMY !

Komentarz

• Zamieszczone przez OskarLegionista Zobacz posta
            Ten niesamowity Tamás Kádár to chyba taki przypadek jak u nas Kne¾ević swego czasu
            Bardziej jak Suler, czyli też reprezentant swojego kraju.

Komentarz

• Kierując się teoriami mmm, leszki muszą zapłacić frycowe za ostatni mecz z Wisłą w którym Brożek "niemiłosiernie pudłował", czyż tak?

Komentarz

• Dobry poziom jak na mecz Ekstraklapy. Wisła naprawde świetny mecz, szczególnie obrona bardzo mocna. Lech, oby tak dalej!
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Super wynik, jutro trzeba wygrać i odskakiwać wszystkim jak najszybciej i na jak największą odległość punktową.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                    Dobry poziom jak na mecz Ekstraklapy. Wisła naprawde świetny mecz, szczególnie obrona bardzo mocna. Lech, oby tak dalej!
                    Dokładnie Wisła dziś zdecydowanie na plus. Jak widać wystarczy grać tylko agresywnie i na dupie ,a Lech traci koncepcje ofensywne. Ten Kadar to na ten moment ładny ogór. W środe zapewne tez w plecak i w Poznaniu zacznie się szukanie winnych ;-)
                    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Ojojoj Maciuś zaraz usiądzie na gorącym krzesełku Najlepszy przykład jak ciężko pogodzić ligę z pucharami
                      „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Tam mają takie bogactwo w ataku, że Sadajew, który w Ekstraklasie strzelił raptem 8 bramek (w dwóch klubach) wyrasta na przenapadziora.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Co by nie mowic, start maja atomowy. Ale poczekam na riposte naszych zuchow.

Komentarz

• Widać że w tym sezonie Lech priorytetowo traktuje Ligę Mistrzów, której planuje ostro namieszać.

Komentarz

• W tym momencie jeszcze ciekawsze staje się ich zwycięstwo w superpucharze 3:1. Który Lech jest prawdziwy?

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                                Tam mają takie bogactwo w ataku, że Sadajew, który w Ekstraklasie strzelił raptem 8 bramek (w dwóch klubach) wyrasta na przenapadziora.
                                Sadajew to kompletnie inny rodzaj napastnika. Strzela mało goli, ale z tego co zaobserwowałem, to dużo swojej drużynie daje poprzez ściąganie na siebie 2-3 zawodników. Nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale uważam, że w Legii ktoś taki mocno by się przydał.

Komentarz

Pracuję...
                                X