Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Serbski obrońca testowany przez Lechię
    20 lipca 2015, 16:46:01, Źródło: 90minut.pl, Autor: Kornel Lizurej
    28-letni lewy obrońca Neven Marković przyjechał na testy do Lechii Gdańsk - poinformował na Twitterze dziennikarz Kuba Staszkiewicz.

Serbski piłkarz występował ostatnio w szwajcarskim Servette FC Genewa.
    w ost. 2 latach regularne występy w Szwajcarii , lecz wcześniej bardzo blado pod tym względem

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      Zgoda, ale niech sobie grają w LE.
      Mnie to mało interesuje gdzie oni grają, ale tak serio - to jest zawodowy sport, czy jakieś półprofesjonalne rozgrywki dla upośledzonych? Nawet jeśli mistrzowie z landów kwitnących bulw awansowaliby do "piłkarskiego raju", to po prostu zawieszają nam wyżej poprzeczkę. Tak i tak chcemy umieć skakać tak wysoko.

PS - w tym sezonie LM to najprawdopodobniej im nie grozi...

Komentarz

• http://ekstraklasa.tv/kontrowersja-c...oshiego/fnsvf1
        Gramy dalej, faulu nie ma
        Swoją drogą czy dyskwalifikacja na podstawie zapisu wideo możliwa jest tylko przy uderzeniu/opluciu etc.? Bo małpa powinna na dobre 10 meczów wylecieć.

Komentarz

• Jakość realizacji na eurosporcie jest naprawdę marna. Znowu przepraszają, że nie rozpoznają zawodników, ale mają strasznie słabą jakość obrazu.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
            http://ekstraklasa.tv/kontrowersja-c...oshiego/fnsvf1
            Gramy dalej, faulu nie ma
            Swoją drogą czy dyskwalifikacja na podstawie zapisu wideo możliwa jest tylko przy uderzeniu/opluciu etc.? Bo małpa powinna na dobre 10 meczów wylecieć.
            Że to nie trzasło jak zapałka... duży ten Mudżina.

Komentarz

• japoniec może nie zagrać przez pół roku

Akahoshi ma luźne kolano. Niewykluczone więc, że ma zerwane więzadła krzyżowe. Jeżeli ta diagnoza się potwierdzi, czeka go pół roku przerwy w grze. W poniedziałek Takafumi Akahoshi przejdzie dokładne badania przy użyciu rezonansu.
              http://www.pogononline.pl/index.php/news/15186

Komentarz

• Powinien pauzować tyle samo co Akahoshi. Nie pamiętam kiedy widziałem takie skurwysyńskie zagranie u nas w lidze ostatnio.
                Ostatnio edytowany przez Robert E. Lee; 58249.

Komentarz

• a sędzia jaką notę dostał ?

Komentarz

• A Komisja Ligi na to...

Czesław Michniewicz ‏@czesmich 5 min.5 minut temu

Komisja Ligi ma zająć się "minutą" dosłownie spóźnienia przy wyjściu Pogoni z szatni przed meczem z Lechem. Ciekawe
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Aka dziś przechodzi badania - zobaczymy... oby nic poważnego, bo okres przygotowawczy cały przepracował, koncepcja gry opiera się na nim hmm.. jeszcze się okaże, że Janotę z rezerw będą ściągać, którego wystawili na listę transferową.

Komisja Ligi będzie się zajmować takimi pierdołami, bo "pokazują" że są potrzebni.
                      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Najpierw ten karaluch a teraz młokos z Jagi

Trener Probierz powiedział, że ta sytuacja w oczach skautów wzmocniła twój wizerunek, bo pokazałeś się jako gość, który nie potrafi podchodzić do meczu obojętnie.

Przeżywam każdy mecz, a z Legią… Wychowałem się w Białymstoku, jestem wychowankiem Jagiellonii i nie chcę mówić, że pomiędzy tymi klubami panuje jakaś nienawiść, ale te starcia zawsze były dla mnie ważne. W juniorach kości tak trzeszczały, że momentami szkoda było nóg. Wślizgi szły na wysokości kolan. Nie wiadomo, co się robiło w tych meczach. Wiem też, że cokolwiek się stanie, nie pójdę grać w Legii.

Łatwo ci mówić, bo nie będziesz miał okazji.

Nie! Zupełnie nie o to chodzi. Dla mnie to sprawa honorowa. „Pazdek” miał łatwiej. Dostał dobrą ofertę, chciał wskoczyć na wyższy poziom sportowy i finansowy, więc przeniósł się do Warszawy. Nie zgadzam się z kibicami, którzy twierdzą, że jest zdrajcą. To transfer jak każdy inny. Lewandowski też poszedł z Borussii do Bayernu i co? Grał do końca, strzelał bramki i wszyscy się cieszyli. Moja sytuacja jest zupełnie inna.

Masz w sobie coś z kibola.

Może troszeczkę.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• "Komisja Ligi na dzisiejszym posiedzeniu zapoznała się między innymi ze sprawą starcia pomiędzy zawodnikiem Lecha Poznań Abdulem Azizem Tettehem a piłkarzem Pogoni Szczecin Takafumim Akahoshim w meczu pierwszej kolejki Ekstraklasy. Sytuacja ta była szeroko dyskutowana publicznie bezpośrednio po meczu oraz w ostatnich dniach.

W związku z tym zdarzeniem chciałbym przypomnieć, że zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym PZPN Komisja Ligi ma możliwość nałożenia kary dyskwalifikacji na zawodnika wyłącznie w przypadku, gdy zdarzenie znajdowało się poza polem widzenia zespołu sędziowskiego. Komisja Ligi uzupełnia działania sędziów tam, gdzie nie mogą oni podjąć decyzji, bo nie widzieli sytuacji. Ponadto Komisja jedynie we wskazanych w Regulaminie Dyscyplinarnym przypadkach rozpoznaje odwołania od decyzji sędziowskich (jak upomnienie czy wykluczenie), a i to tylko przy pozytywnej co do odwołania opinii Kolegium Sędziów PZPN.

W sprawie starcia z udziałem zawodników Lecha i Pogoni Komisja zwróciła się do Kolegium Sędziów PZPN. W przesłanej odpowiedzi Przewodniczący KS PZPN potwierdził, że sędzia widział zdarzenie, w którym brali udział zawodnicy Tetteh i Akahoshi".
                          I teraz w powyższym tekście podmieniamy Lech na Legia, Tetteh na Jodłowiec i wyobrażamy sobie co by się działo

Komentarz

• czym mierzy się pole widzenia sędziów wg tego punktu regulaminu ?

Komentarz

• Pewnie w dioptriach z badań lekarskich

Komentarz

• No patrz a Pan Sławek tłumaczył sędziego, że ten nie widział calej sytuacji.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X