Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
    Wiadomo że lepiej wygląda 8 MP

Grali z Panathinaikosem, więc mieli szanse się dostać w LM
    Przecież oni rozjebali ten Panathinaikos o ile pamiętam w proch i w pył...

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      Przecież oni rozjebali ten Panathinaikos o ile pamiętam w proch i w pył...
      4:1 dla Panaty, w pierwszym meczu 3:1 dla Wisły.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
        4:1 dla Panaty, w pierwszym meczu 3:1 dla Wisły.
        Wikipedia to nie wszystko, kolego. Ja oglądałem te mecze i pamiętam, jak sędziowie dymali Wisłę. Drugi mecz powinien się skończyć 2-2 (nieuznana prawidłowa bramka w 86 minucie dla Wisły, przy stanie 2-1 dla gospodarzy). Można Krakowian nie lubić, ale odrobina obiektywizmu by się przydała. W totalu 5-3 dla Wisły.

Komentarz

Wikipedia to nie wszystko, kolego. Ja oglądałem te mecze i pamiętam, jak sędziowie dymali Wisłę. Drugi mecz powinien się skończyć 2-2 (nieuznana prawidłowa bramka w 86 minucie dla Wisły, przy stanie 2-1 dla gospodarzy). Można Krakowian nie lubić, ale odrobina obiektywizmu by się przydała. W totalu 5-3 dla Wisły.
          Wyobraź sobie, że nie tylko ty oglądałeś ten mecz. To, że sędzia przekręcał nie ma tutaj większego znaczenia, wyniki były takie, jak pisałem wcześniej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
            Wyobraź sobie, że nie tylko ty oglądałeś ten mecz. To, że sędzia przekręcał nie ma tutaj większego znaczenia, wyniki były takie, jak pisałem wcześniej.
            Właśnie ma znaczenie zasadnicze, bo piszemy tu o indolencji Wisły w kontekście awansu do LM, a ja mówię, że oni go uczciwie na boisku wypracowali, tylko im sędzia ten awans odebrał. Oceniamy ich piłkarsko, a piłkarsko było, jak było, czyli bardzo dobrze, jak na polskie warunki.

Komentarz

ma znaczenie zasadnicze, bo piszemy tu o indolencji Wisły w kontekście awansu do LM.
              No wszystko pięknie, ale jak sie ma mecz Wisły w europejskich pucharach i do tego sprzed 10 lat do tematu Ekstraklasa?
              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                No wszystko pięknie, ale jak sie ma mecz Wisły w europejskich pucharach i do tego sprzed 10 lat do tematu Ekstraklasa?
                Temat wyszedł naturalnie, a propos ściągania najlepszych graczy ligi ze słabszych klubów do najlepszych klubów ligi i jak to się przekładało na jakość tych drużyn. Tak ciężko przeczytać kilka postów wstecz?

Komentarz

• A tak cieżko pisać we właściwym temacie? Wiem dokładnie skąd to się wzięło i z czego wynikało, ale w ten sposob rozwalamy kolejny temat. Za chwilę doszłoby do rozkminek jak to Widzew nie wykorzystał potencjału po wyeliminowaniu Liverpoolu. Chyba nie o to chodzi...
                  Ostatnio edytowany przez a-d-a-m; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                    A tak cieżko pisać we właściwym temacie?
                    Nie ja zacząłem ten temat, zresztą wszystko pisane w kontekście wzmocnień Lecha, więc IMO znajduje się we właściwym temacie.

Komentarz

• Błagam Was nie porównujcie Dudki Robaka itp do Żurawskiego, Kosowskiego Baszczyńskiego itp. Wisła ściągała Polski top który często stanowił o sile reprezentacji i byli to piłkarze młodzi w porównaniu do zakupów Lecha. W dzisiejszych czasach taka drużyna jak Wisła już się nie powtórzy bo piłkarze mają siano w głowach czego przykładem taki Linetty. Ledwo co skończył 20 lat i już mu spieszno za granicę. A szkoda bo jak by dobrzy Polscy piłkarze nie uciekali bez sensu za granicę a prezesi nie liczyli tylko milionów euro to może taka Wisła by się powtórzyła u nas albo w Lechu a tak to zostały nam tylko Robaki i inne pseudo piłkarze.
                      Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Do tego nikt w kraju nie wyłoży kasy jakiej żądają teraz kluby. Byle małolat kosztuje 1-2 mln euro, a za taką kwotę można kupić kilku Slowakow czy Serbów.

Komentarz

Ogłądałem ten mecz i z tego co pamiętam ze strony Wisły była ostra obrona Częstochowy , tym bardziej w drugiej połowie.

Próbowałem znaleźć dokładne statystyki z tego meczu , lecz bez skutku.

Komentarz

• Tarasiewicz odszedł z Korony

Komentarz

• Łukasz Sekulski nowym zawodnik Jagiellonii Białystok. Napastnik ze Stalowej Woli w tej rundzie w drugoligowych rozgrywkach zdobył 30 bramek i został najskuteczniejszym snajperem II ligi. Zobaczymy jak będzie zdobywał bramki w Ekstraklasie.

Komentarz

• No i Drągowski ukarany za "pokazy" na Legii:
                                Bartłomiej Drągowski z Jagiellonii Białystok, uznany Odkryciem i Bramkarzem Sezonu T-Mobile Ekstraklasy, został ukarany przez Komisję Ligi. Musi zapłacić 10 tys. zł za niesportowe zachowanie po meczu z Legią Warszawa.
                                http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...om,nId,1833234

Komentarz

Pracuję...
                                X