Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wilczkowi daję pół sezonu w lidze zagranicznej, obojętnie jakiej. Podkuli ogon i wróci do jakiejś Niecieczy albo Łęcznej.

Komentarz

• Lechia Gdańsk szykuje wielkie transfery w letnim okienku. Do klubu przymierzani są wicemistrz świata z 2006 roku oraz triumfator Ligi Mistrzów z Liverpool FC.

Było jasne, że po tym, jak w Lechii pracę zaczął Marek Jóźwiak, gdański klub będzie szukał wzmocnień na francuskim rynku. A ze sporymi możliwościami finansowymi właścicieli należało się spodziewać spektakularnych ruchów.

Według informacji krążących w Gdańsku Lechia zaproponowała kontraktu Djibrillowi Cisse oraz Florentowi Maloudzie.

Pierwszy w sezonie 2014-15 grał w Bastii. Umowa obowiązywała tylko przez rok, więc były król strzelców Ligue 1 i greckiej Super League może trafić do Lechii za darmo. 34-letni napastnik w Bastii zdobył 2 gole w 21 meczach. Dużo skuteczniejszy był kilka sezonów temu w Panathinaikosie Ateny, Liverpool FC, Olympique Marsylia i Auxerre.

Z kolei Malouda reprezentował w sezonie 2014-15 barwy Metz. W 27 spotkaniach zdobył 3 gole. 34-letni skrzydłowy, który z Francją został wicemistrzem świata w 2006 roku, jest tak jak Cisse do pozyskania za darmo.
      futbol.pl

mają rozmach...

Komentarz

• Ciekawy ruch. Malouda w Trabzonie w meczach z nami dawał radę, ale z jakiegoś powodu go odpalili.
        Z kolei Cisse ostatni dobry sezon (wiecej niż 10 goli). państw 2010/11. Wieki temu...

Jak im sie będzie chciało mogą wymiatac w polskiej lidze. Z drugiej strony Capo aż takiej jakości jak Ljubo nie wniósł. No zobaczymy czy uda sie ich zakontraktować.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
          Ciekawy ruch. Malouda w Trabzonie w meczach z nami dawał radę, ale z jakiegoś powodu go odpalili.
          Z kolei Cisse ostatni dobry sezon (wiecej niż 10 goli). państw 2010/11. Wieki temu...
          Ljuboja jak przychodził do Legii to też nie powalał swoimi statystykami
          A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez Ljubo-jad Zobacz posta
            Wilczkowi daję pół sezonu w lidze zagranicznej, obojętnie jakiej. Podkuli ogon i wróci do jakiejś Niecieczy albo Łęcznej.
            Jak podpisze na 3-4 lata to nigdzie nie wróci bo mu się to zwyczajnie nie zepnie finansowo.
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
              Ljuboja jak przychodził do Legii to też nie powalał swoimi statystykami
              Ljubo w sezonie 2009/10 w Grenoble sieknął 10 bramek, a w 2011 już biegał u nas. Więc w zasadzie podobne staty jak Cisse tylko "trochę" wcześniej do nas trafił, niż Cisse ma szansę do Lechii

Komentarz

Jak im sie będzie chciało mogą wymiatac w polskiej lidze. Z drugiej strony Capo aż takiej jakości jak Ljubo nie wniósł. No zobaczymy czy uda sie ich zakontraktować.
                Granie graniem. Marketingowo ruchy pierwsza klasa.

Komentarz

• Trochę to przerażające. Jedynymi zespołami jakie w XXI wieku grały non-stop w I lidze jest Legia i Wisła.
                  Wszystkie pozostałe zespołu choć przez jeden sezon spędziły w II lidze (włącznie z Lechem, Górnikiem i Pogonią, co było dla mnie lekkim zaskoczeniem).
                  Ostatnio edytowany przez crolick; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kiedy odbędzie się mecz o superpuchar?

Komentarz

• Kiedy pani ministra wybierze kluby

11 lipca w Poznaniu

Komentarz

• Wisła jest jaka jest ,ale dziś chciała powalczyć o komplet punktów.
                        Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                          Wisła jest jaka jest ,ale dziś chciała powalczyć o komplet punktów.
                          Czy ja wiem? Bardziej wyglądało jakby chciała nie przegrać. Nie sprawiali wrażenia żądnych w pierwszej kolejności zwycięstwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
                            Czy ja wiem? Bardziej wyglądało jakby chciała nie przegrać. Nie sprawiali wrażenia żądnych w pierwszej kolejności zwycięstwa.
                            moim zdaniem robili co mogli - Brożek jest jaki jest cos ala Sagan.

Komentarz

Trochę to przerażające. Jedynymi zespołami jakie w XX wieku grały non-stop w I lidze jest Legia i Wisła.
                              Wszystkie pozostałe zespołu choć przez jeden sezon spędziły w II lidze (włącznie z Lechem, Górnikiem i Pogonią, co było dla mnie lekkim zaskoczeniem).
                              Ja pamiętam, że na Lechu bywała i frekwencja 700 osób na meczu, Górnik po spadku w 2009 roku zaczął akcję biletów za 5 zł i mieli tam istne tłumy na meczach I ligi. A Pogoń? Przecież my zaczynaliśmy od IV ligi co nie może być zaskoczeniem, jeśli idzie o naszą absencję w Ekstraklasie.
                              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• https://instagram.com/p/3pCrUPtTLj/ widze ,że słowiki w swoim stylu.

Komentarz

Pracuję...
                                X