Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To poczytaj sobie swoje kolejne posty, w których skupiasz się już wyłącznie na Bełchatowie. Nie musisz już odpisywać. Chyba wszystko już sobie wyjaśniliśmy, a przynajmniej wyczerpaliśmy wszystkie argumenty, i w temacie wieśniaków i PGE.
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
      To precyzuj Tomeck,że chodzi Ci o finansowanie z publicznych pieniędzy.
      (...)
      Kibicowsko i sportowo zarówno GKS jak i Zagłębie żadną patologią nie są.
      Kibicowsko nie są patologią, nie jest winą kibica że ma klub w mieście sponsorowany z nieodpowiedniego - moim zdaniem - źródła. Sportowo, jeśli chodzi o Zagłębie to trochę jest to patologia, bo Zagłębie pewnie będzie mieć budżet w pierwszej piątce ekstraklasy, a wyniki znowu na granicy utrzymania.

Co zresztą potwierdza, że pakowanie publicznej kasy w sport zawodowy to patologia. Co innego, gdy samorządy czy nawet spółki inwestują w infrastrukturę sportową, typu stadiony, baseny itp (przywołano przykład Lecha czy Legii; na obu stadionach są również koncerty, mecze TVN-politycy - wydarzenia miejskie). Jest różnica pomiędzy dzierżawą, nawet nie do końca rynkową infrastruktury sportowej klubom, a pakowaniem forsy w pensje piłkarzoli. I żeby jeszcze ten GKS czy Zagłębie byli w czołówce, ale oni, tak jak napisałem - ze stosunkowo dużymi budżetami zawsze są na krawędzi utrzymania.

Komentarz

• Tak w ramach ciekawostki tabela aktualna dolnej części przed ostatnią kolejką:
        9. Cracovia 33 pkt
        10. Piast 28 pkt
        11. Podbeskidzie 27 pkt
        12. Ruch 27 pkt
        13. Korona 25 pkt
        14. Łęczna 24 pkt
        15. Zawisza 24 pkt
        16. Bełchatów 21 pkt

I tabela gdyby jednak punkty nie były dzielone :
        9. Cracovia 52 pkt
        10. Piast 48 pkt
        11. Podbeskidzie 47 pkt
        12. Korona 45 pkt
        13. Ruch 44 pkt
        14. Łęczna 41 pkt
        15. Zawisza 39 pkt
        16. Bełchatów 37 pkt

Nie licząc premii z ewentualnych miejsc na koniec sezonu pokrzywdzona jest i być może niesprawiedliwie spadnie Korona jako nie jedna z dwóch najgorszych drużyn. I to jedyna praktyczna roznica. Bez podziału do Bełchatowa dolaczylby Zawisza albo Łęczna, z podzialem punktow w strefie zagrożonej doszla dodatkowo Korona.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          A czy przypadkiem pizza nie ma dużo węglowodanów, które są tak potrzebne piłkarzom po meczu?

Zresztą nawet w Realu się nie zajadają a to chyba profesjonalny klub

http://www.ciacha.net/ciacha/1,11147...po_meczu_.html
          i widać jakie są tego efekty
          Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Nie można mówić, że niesprawiedliwie skoro zasady były znane przed startem rozgrywek
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Chodziło o fakt , że może nie spaść drużyna , która uzbierała najmniej punktów.
              Kiedyś na pytanie za dzieciaka kto będzie mistrzem słyszałem , że ten kto zdobędzie najwięcej punktów. , a mecz wygra ten kto strzeli więcej bramek. Druga kwestia pozostała niezmienna, pierwsza niekoniecznie

Komentarz

• Mistrzostwo świata w piłce czy 1 miejsce w NBA też może zdobyć drużyna która nie zdobyła największej ilości punktów.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                  Mistrzostwo świata w piłce czy 1 miejsce w NBA też może zdobyć drużyna która nie zdobyła największej ilości punktów.
                  filozoficznie rzecz biorąc, to zależy czy mówimy o punktach, czy o zdobyczy bramkowej. wszak gol punktem też być może
                  Ostatnio edytowany przez heretico; 67699.
                  ------------------------------------------------
                  Hey man, you know I'm really OK
                  The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
                    filozoficznie rzecz biorąc, to zależy czy mówimy o punktach czy o zdobyczy bramkowej. wszak gol punktem też być może
                    Dlatego może lepiej przestać już pierdolic o tym podziale.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                      Pisałem o tych klubach na czele w Termalicą per wieśniaki, bo tak ich postrzegam i *uj.
                      Po Twoich wypowiedziach wygląda na to że to kto inny jest wieśniakiem mieszkającym w mieście. I tak też Cię postrzegam. No przykro mi. Żal mi Cię trochę, bo pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo ograniczony jesteś. A żeby nie być gołosłownym to Ci to teraz uzmysłowie trochę inaczej...

Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                      Tak jak nikt normalny nie buduje gmachu opery na 5 tysięcy ludzi na wsi
                      Hoho chlapnął, niczym Pieńkowska
                      No to patrz:
                      http://penderecki-center.pl/centrum/kontakt/
                      Miejscowość: Lusławice
                      Liczba ludności: 965

A tu masz zdjęcie w lotu ptaka jakbyś czasem nie wierzył że na prawdę ktoś wybudował operę w polu na wsi
                      http://www.malopolska.pl/Lists/Galle...5/MAINFOTO.jpg

I co, zdziwiony?
                      Za przeproszeniem kupksko wiesz o południu Polski. Myślisz że tu tylko pijaczyny, a ty wielki warszawiak. Tymczasem kulturalni ludzie, wyjeżdżają z Warszawy do nas- wieśniaków z południa Polski, bo u siebie w mieście nie moga strawić taki błaznów, co to myślą że są pępkiem świata, który kończy się za znakiem końca Warszawy.

Na prawdę skończ już swoje wypowiedzi, bo coraz bardziej czuć... wiochę.
                      A zanim zaczniesz się wypowiadać na temat południa polski, jego zakompleksienia, czy swoich dziwnych wyobrażeń o ludziach tutejszych, to warto by było żebyś tu chociaż na chwilę przyjechał. Bo najwyraźniej Twoja wiedza oparta jest na utartych stereotypach i telewizorze, niczym wizje lemingów na temat kibiców. Dlatego Twoje uprzedzenia do małych klubów nie są juz mi dziwne.

Może zajmij się organizacją jakiegoś sparingu Widzew- Legia czy coś... Bo na ligowy mecz tych drużyn to sobie jeszcze poczekasz chwilę

Miałem już nic nie pisać, ale nie mogłem się powstrzymać przed wypunktowaniem Twojej ignorancji.
                      Ostatnio edytowany przez malopolanin; 98358.

Komentarz

• Czy do Ciebie naprawdę nie dociera , że Twoje zdanie ch** nas interesuje? Tak jak ktoś wspomniał może różnimy się poglądami co do tego czy w ogóle powinniście grać czy zlecieć z tej śmiercią naturalną co jednak nie zmienia faktu, że jesteście nie mile widziani.
                        Ale tak dla porównania zanim znowu zaczniesz trzepać do monitora jak to jesteście lepsi/najlepsi jak to w przyszłym sezonie zdobywanie MP, i jak to Widzew, Łks, GKS nie dorastają wam do pięt ,bo chwilowo mają problemy, i nie mają właściciela, który zrobił sobie chwilową zabawkę, taka mała ściągawka:
                        Widzew - 35 lat w Ekstraklasie, 1075 meczów , 4 MP, 425 zwycięstw
                        ŁKS - 65 lat w Ekstraklasie, 1720 meczów, 2 MP, 598 zwycięstw
                        GKS Katowice - 30 lat w Ekstraklasie, 894 mecze, 321 zwycięstw
                        Termalica - 0 lat w Ekstraklasie, 0 meczów, 0 zwycięstw

Komentarz

• Tylko nikt Was nie zamierza pytać o to czy możemy awansować, to raz, a dwa nikt nie zapyta czy możemy pozostać, to dwa, a trzy to to że nikt sie nie zamierza czyjąś opinią na nasz temat przejmować.
                          W niczym to nie pozwala nikogo obrażać, i traktować inne rejony kraju z góry, bo tutaj są tacy sami ludzie, czasem jak widać nieco lepiej poinformowani, po drugie, zasady awansu są jasne- awansuje drużyna z największą ilością punktów. Tych na dzień dzisiejszy ma najwięcej Zagłębie i Termalica. Lokalizacja nie ma tu nic do rzeczy. I nic mnie nie obchodzi że na wsi znajdą się na tyle kreatywne osoby, żeby zrobić stabilny klub, a w kilkumilionowych aglomeracjach takich ludzi brakuje. Ich problem, że przez 30 lat dorobili się jedynie gruzów, długów, i organizacyjnego burdelu. Tak jak opery nie są zarezerwowane jedynie dla miast, tak i piłka nożna nie jest. Im wcześniej się z tym pogodzicie, tym zdrowsi będziecie.
                          Reszta, jest milczeniem.
                          Ostatnio edytowany przez malopolanin; 98358.

Komentarz

• Zamieszczone przez malopolanin Zobacz posta
                            Hoho chlapnął, niczym Pieńkowska
                            No to patrz:
                            http://penderecki-center.pl/centrum/kontakt/
                            Miejscowość: Lusławice
                            Liczba ludności: 965

I co, zdziwiony?

(...) ale nie mogłem się powstrzymać przed wypunktowaniem Twojej ignorancji.
                            No popatrz.... Tak sie trząsleś z podniecenia, ze juz za chwileczkę mnie wypunktujesz, że nie zauważyłeś jednego zera.... Ta salka jest na 550 osob, a nie 5000 o czym ja pisałem.... Po drugie nie jest to opera, ale to mniej istotne. Po trzecie, przylazłeś tutaj reklamować swoj wiejski klubik, po którym śladu nie będzie za kilka lat, więc chyba nasze zdanie sie troszke dla ciebie liczy.... Moze z tym pępkiem swiata byc cos na rzeczy...
                            Ostatnio edytowany przez a-d-a-m; 15738.
                            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                              No popatrz.... Tak sie trząsleś z podniecenia, ze juz za chwileczkę mnie wypunktujesz, że nie zauważyłeś jednego zera.... Ta salka jest na 550 osob, a nie 5000 o czym ja pisałem.... Po drugie nie jest to opera, ale to mniej istotne. Po trzecie, przylazłeś tutaj reklamować swoj wiejski klubik, po którym śladu nie będzie za kilka lat, więc chyba nasze zdanie sie troszke dla ciebie liczy.... Moze z tym pępkiem swiata byc cos na rzeczy...
                              Wylogujesz się na 2 godziny na czas meczu czy dalej będziesz przeżywał tą Niecieczę?

Komentarz

• LOL nie powiedzieli młodemu, że Górnik bramek ma dzisiaj nie strzelać. Ale plan już wykonany.

Komentarz

Pracuję...
                                X