Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Uważasz to za normalne ?
    Zamieszczone przez kamzik Zobacz posta
    To, że w profesjonalnym sporcie nie może być o tym mowy?
    A czy przypadkiem pizza nie ma dużo węglowodanów, które są tak potrzebne piłkarzom po meczu?

Zresztą nawet w Realu się nie zajadają a to chyba profesjonalny klub

http://www.ciacha.net/ciacha/1,11147...po_meczu_.html
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
      Uwielbiam obrazki z szatni polskich ekip i stosy kartonów po pizzy
      W którymś z wywiadów Wojciech Zep mówił, że u nas po meczu serwują im pierogi bo muszą uzupełnić zapas węglowodanów po takim wysiłku.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        Odpisałeś tak (...) że nie chcesz wieśniaków z Chojniczanki Chojnice i drużyny Dolcanu Ząbki w ekstraklasie (...)
        Dokładnie tak.
        "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

Dwa razy pisałem wypracowanie, i dwa razy kasowałem.
          Ja się naprawdę nie chcę dopierdalać do GKSu Bełchatów. Tylko jak możesz powiedzieć że to nie uszczupla mojego budżetu. Rachunek za prąd od PGE uszczupla. I c.h.u.j. Stwierdź że nie. W tym całym miliardzie "zysku" (co to za zysk? na Albańczykach jakichś?, a gdyby prąd sprzedać taniej o ten miliard, a miliard pobrać w podatkach to co? mniej uczciwie?) jakiś promil to mój hajs, w tych kilku milionach ten sam promil, czyli jakieś kilka groszy poszło ode mnie na GKS. Ale z całym szacunkiem, wyjebane mam na GKS i inne kluby, ja chcę gumę kulkę. Gdyby PGE była prywatna, mógłbym tylko kupić prąd od kogoś innego, a tak domagam się żeby wszystkie kluby w Polsce dostawały po równo redystrybucje.
          PGE wydaje część pieniędzy na marketing i wiele innych dziedzin, koszty związane ze sponsoringiem GKSu są w obrębie spółki. Idąc twoim tokiem rozumowania każdy koszt jest twoimi pieniędzmi, za chwile zaczniesz pisać, że woda mineralna pita przez pracowników elektrowni to za twoje ciężko zarobione pieniądze.. Rozbraja mnie również ta chęć zabierania wszystkich pieniędzy z danego ośrodka, który generuje duże zyski i redystrybuowanie jej po równo na cały kraj. Takie to czerwone, no ale cóż, jak kto woli. Nie dogadamy się, więc kończę (no chyba, że będzie powód do odpisywania). Pozdrawiam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            A czy przypadkiem pizza nie ma dużo węglowodanów, które są tak potrzebne piłkarzom po meczu?

Zresztą nawet w Realu się nie zajadają a to chyba profesjonalny klub

http://www.ciacha.net/ciacha/1,11147...po_meczu_.html
            Są węglowodany i "węglowodany"

Komentarz

• @adam
              Nie wiem w zasadzie po co jest Twój post. Ja jestem tego świadomy co piszesz i nie potrzebuję potwierdzenia. Jeśli chcesz, żebym to rozwinął to proszę: ja Ci w związku z tym co piszesz zarzucam hipokryzję. Relatywistyczne podejście na zasadzie prawa Kalego. Bezzasadne obrażanie drużyny z Chojnic które są o 1/3 większe od Ząbek pod względem liczby mieszkańców, a na ich wspólnych meczach w tym sezonie w Chojnicach było 1400 widzów, a w Ząbkach 520. Pytałem wcześniej po czym oceniasz czyjeś wieśniactwo i nie-wieśniactwo i odpisałeś tylko tyle, że nie zamierzasz obrażać fan clubów Legii. Dlatego resztę Twoich poglądów oceniam przez pryzmat tego, że jesteś hipokrytą.

@Peace
              późna edyta, nie zdążyłem
              1) Inwestor budując elektrownie ryzykował kredyt na siebie, zabierał tylko z Twojego regionu czy wszystkim po równo, łącznie z moimi dziadkami?
              2) Doskonale wiesz, że rozdawanie komukolwiek to są Twoje kategorie, a ja (pierwsza szabla Korwina itd.) sprzedałbym to, byle państwo tym nie zarządzało i wtedy dopiero naprawdę nie ma problemu. Wtedy to może sobie nawet miliard zainwestować w GKS.

edit @ adam
              Żeby już nie rozmywać to zedytuję. Podaję, bo staram się dowieść i uzmysłowić Ci, że Twoja granica wieśniactwa i nie-wieśniactwa polega tylko na tym czy obrazisz tym stwierdzeniem jakiegoś legionistę czy nie. A że masz w podpisie legionista i ja też, to taki Twój obraz hipokryty rzutuje też i na mnie. Myślałem, że może Ci jakoś pomogę w zrozumieniu swojego błędu... No ale chyba daremne żale, próżny trud...
              Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• No trudno, co zrobić... Tak postrzegam te kluby i pewnie się nie zmienię.

e: i nie wiem po co mi podajesz statystyczne porównania frekwencji w Chojnicach i Ząbkach jak ja Ci pisze któryś tam raz, że obydwu tych klubów nie chcę w ekstraklasie
                Ostatnio edytowany przez a-d-a-m; 15738.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Komentarz

1) Inwestor budując elektrownie ryzykował kredyt na siebie, zabierał tylko z Twojego regionu czy wszystkim po równo, łącznie z moimi dziadkami?
                  Mam Ci pisać o odbudowywaniu Warszawy? Chyba nie opłaca się wchodzić w takie kategorie żenady, nie uważasz?

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                  2) Doskonale wiesz, że rozdawanie komukolwiek to są Twoje kategorie, a ja (pierwsza szabla Korwina itd.) sprzedałbym to, byle państwo tym nie zarządzało i wtedy dopiero naprawdę nie ma problemu. Wtedy to może sobie nawet miliard zainwestować w GKS.
                  A jakoś w tym momencie chcesz rozdzielać, jako pierwsza szabla Korwina chyba powinieneś pisać o tym w stylu "sprzedać i już, a jak jest to nieistotne", rozkminianie co teraz robić w ramach socjalizmu jest chyba nieKorwinowskie

Komentarz

Gdyby PGE była prywatna, mógłbym tylko kupić prąd od kogoś innego, a tak domagam się żeby wszystkie kluby w Polsce dostawały po równo redystrybucje.
                    Zasadniczo to możesz sobie kupić prąd od kogoś innego
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                      Dokładnie. A PGE i tak ma kasę w funduszu reklamowym więc ja osobiście wolę żeby ją wydawali na sport niż na jakieś szopki platformersów. Zresztą czepianie się PGE, że sponsoruje lokalne kluby (w dość wąskim zakresie trzeba przyznać) i pomijając np. ile kasy poszło z pieniędzy podatników na stadiony czy udziały w klubach sportowych w innych miastach zalatuje mi hipokryzją...

Komentarz

• Dobrze, to zostawiam Korwina w spokoju

Komentarz

Dlatego resztę Twoich poglądów oceniam przez pryzmat tego, że jesteś hipokrytą.
                          Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                          w klubach sportowych w innych miastach zalatuje mi hipokryzją...
                          I tak od dwóch dni
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                            Mam Ci pisać o odbudowywaniu Warszawy? Chyba nie opłaca się wchodzić w takie kategorie żenady, nie uważasz?

A jakoś w tym momencie chcesz rozdzielać, jako pierwsza szabla Korwina chyba powinieneś pisać o tym w stylu "sprzedać i już, a jak jest to nieistotne", rozkminianie co teraz robić w ramach socjalizmu jest chyba nieKorwinowskie
                            Ja z Warszawy nie pochodzę. Sokołowa Podlaskiego nie zniszczono w takim stopniu jak Warszawę. (Poza tym państwo chyba powinno za zniszczenia wystawić rachunek.) Powstały zakłady mięsne, które potem sprywatyzowano w popularny wtedy sposób. Dziś sponsorują Lecha Poznań. Ta dyskusja będzie się toczyć dopóki będą istnieć spółki państwowe.

Nie chcę rozdzielać, tylko napisałem tak, żeby być może trafić w Twoje socjalne gusta, bo jestem świadomy, że sprzedaż nie mieści się w Twojej socjalistycznej głowie. Nie pisz mi co jest korwinowskie, tak jak Wyborcza niech nie pisze w którą stronę ma iść Kościół Katolicki bo co ich to gówno obchodzi.

Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                            Zasadniczo to tak.

Oho...

@adam

Czytaj uważnie: nie pomijam. Po prostu dyskusja toczy się o GKSie. A jest to pojebane w każdym takim przypadku. Nawet jeśli to Legia. Co pewnie dla Ciebie byłoby myślową abstrakcją, traktować Legię w takich samych kategoriach jak inne kluby.
                            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

@adam

Czytaj uważnie: nie pomijam. Po prostu dyskusja toczy się o GKSie. A jest to pojebane w każdym takim przypadku. Nawet jeśli to Legia. Co pewnie dla Ciebie byłoby myślową abstrakcją, traktować Legię w takich samych kategoriach jak inne kluby.
                              No dyskusja toczy się wyłącznie o GKS bo tak ją prowadzisz. Jedziesz po nich nic nie wspominając przy okazji o stadionie Legii. Dlaczego nie napiszesz, że w całym kraju tak to wygląda i w związku z tym nie ma co się czepaić Bełchatowa? Hipokryzja jak *uj.

A traktowanie Legii w takich samych kategoriach jak inne kluby jest dla mnie zupełną abstrakcją.
                              Ostatnio edytowany przez a-d-a-m; 15738.

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                                No dyskusja toczy się wyłącznie o GKS bo tak ją prowadzisz. Jedziesz po nich nic nie wspominając przy okazji o stadionie Legii. Dlaczego nie napiszesz, że w całym kraju tak to wygląda i w związku z tym nie ma co się czepaić Bełchatowa? Hipokryzja jak *uj.
                                To był mój pierwszy post w stronę Peace'a:

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                                Jeśli naprawdę nie wiesz ile to wyobraź sobie że PGE nie daje tej całej forsy na klub, tylko do budżetu, a Rząd w przypływie szaleństwa obniża VAT o tyle, żeby ta nadwyżka bilansowała budżet.

Co nie zmienia faktu, że jest jak pisze mort.

a tutaj post morta:

Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                                To precyzuj Tomeck,że chodzi Ci o finansowanie z publicznych pieniędzy.

A następnie wywal z ligi też Korone, Lechię, Ruch, Śląsk itp. itd.

Potem rozlicz budowy stadionów i zasady ich dzierżawy i wywal też nas, Lecha, Wisłę i kto tam jeszcze ocaleje po pierwszej fali czystek....

Tak w Polsce po prostu jest i nie jest to patologia a norma - czy słuszna czy nie to temat na dyskusję polityczno-gospodarczą a nie sportową.

Kibicowsko i sportowo zarówno GKS jak i Zagłębie żadną patologią nie są.
                                No cóż, jeśli dyskutujemy na temat zasad obowiązujących wszystkich, a Ty zamierzasz Legię traktować lepiej to spoko. W moim pojęciu honoru i uczciwości się to nie mieści.

edit: wybacz że nie zrobiłem zestawienia całego finansowania klubów piłkarskich przez budżet państwa. Rozumiem, że możesz mieć do mnie jakiś żal, ale chociaż trzymaj poziom tych niby-argumentów.
                                Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X