Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
    Są dochodowe - jeszcze tego brakuje, żeby niedochodowe spółki bawiły się w piłkę. Nie przekonuje mnie jednak, że spółki Skarbu Państwa (w szczególności tego typu) powinny sponsorować ligową piłkę. Czemu to służy? Czy dzięki temu, że przyjeżdża GKS na Łazienkowską to kupisz prąd akurat od nich?
    Powtórzę pytanie ile straciłeś pieniędzy na tym, że istnieje kopalnia i elektrownia w Bełchatowie?

Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    może jestem zwolennikiem niepopularnej opcji, aleee
    byłem u Was na stadionie 5-6 razy plus Puchar PP
    strasznie mi odpowiadał ten mały stadionik, no ale, nic mi do tego
    obyscie jak najszybciej wrócili - tak od serca - Gieksiarze.
    Dzięki, doceniam

Komentarz

• Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
      może jestem zwolennikiem niepopularnej opcji, aleee
      byłem u Was na stadionie 5-6 razy plus Puchar PP
      strasznie mi odpowiadał ten mały stadionik, no ale, nic mi do tego
      obyscie jak najszybciej wrócili - tak od serca - Gieksiarze.
      Broń Boże.
      Płock, Lublin, Łódź, Katowice, Gdynia
      q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
        Powtórzę pytanie ile straciłeś pieniędzy na tym, że istnieje kopalnia i elektrownia w Bełchatowie?
        Uważasz, że istnieją i są dochodowe dlatego, że sponsorują kopaninę? Że niby załoga kopalni by się oflagowała bez tego?

Komentarz

• To precyzuj Tomeck,że chodzi Ci o finansowanie z publicznych pieniędzy.

A następnie wywal z ligi też Korone, Lechię, Ruch, Śląsk itp. itd.

Potem rozlicz budowy stadionów i zasady ich dzierżawy i wywal też nas, Lecha, Wisłę i kto tam jeszcze ocaleje po pierwszej fali czystek....

Tak w Polsce po prostu jest i nie jest to patologia a norma - czy słuszna czy nie to temat na dyskusję polityczno-gospodarczą a nie sportową.

Kibicowsko i sportowo zarówno GKS jak i Zagłębie żadną patologią nie są.
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Mimo ,że Bełchatów miał patent na nas ,to zdecydowanie lepiej jakby spadł Osuch club i Podbeskidzie ,przypominam ,że w Bełchatowie mimo zakazu bardzo często nas wpuszczano. Jednak mam nadzieję ,że w piątek na Cichej kolejnym spadkowiczem okaże się klub z Bydgoszczy.
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Jeśli naprawdę nie wiesz ile to wyobraź sobie że PGE nie daje tej całej forsy na klub, tylko do budżetu, a Rząd w przypływie szaleństwa obniża VAT o tyle, żeby ta nadwyżka bilansowała budżet.

Co nie zmienia faktu, że jest jak pisze mort.
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                Jeśli naprawdę nie wiesz ile to wyobraź sobie że PGE nie daje tej całej forsy na klub, tylko do budżetu, a Rząd w przypływie szaleństwa obniża VAT o tyle, żeby ta nadwyżka bilansowała budżet.
                Ależ trudno aby wszystko szło na klub jeśli zyski Elektrowni Bełchatów to rok rocznie około 1 mld złotych, a na klub idzie kilka milionów. Jak sam widzisz fakt istnienia kopalni i elektrowni w Bełchatowie nie uszczuplił twojego budżetu ani o złotówkę, wręcz przeciwnie, bo Bełchatów co roku finansuje inne, nierentowne sektory gospodarki, a sam dla siebie bierze grosze i jest znienawidzony "bo cała Polska sponsoruje GieKSe".

Komentarz

• Peace – miałem się nie odzywać, bo w takim dniu nie powinno się kopać leżącego (spadającego). Szczególnie, że sam też trzymałem kciuki żeby inne kluby poleciały i gol na 2-1 bardzo mnie ucieszył.
                  Ale to co piszesz ma sens gdyby istnienie kopalni i elektrowni było uzależnione od istnienia i sponsorowania klubu, a nie na odwrót. Na zasadzie: ciesz się Polsko, bo elektrownia daje ci miliard zysku, a za tylko np. 10 mln daje na klub, więc jesteś Polsko 990 milionów do przodu.
                  Tymczasem elektrownia istniałaby i przynosiła podobny zysk (wg mnie) niezależnie od tego czy sponsorowałaby klub czy nie. Więc z punktu widzenia budżetu państwa to nie jest opcja: 990 mln albo nic tylko 990 mln albo miliard (czyli budżet jest uszczuplony).

Co nie zmienia faktu, że to o czym pisał mort jest również prawdą.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tak samo Warszawa istniałaby bez Legii, Poznań bez Lecha, Gdańsk bez Lechii itd. To co napisałeś jest prawdą.. i to co ja napisałem również jest prawdą.

Edit & PS. Warto w tym kontekście zauważyć redystrybucję środków, a tutaj panuje bardzo ciekawe przeświadczenie, że wszystkie środki muszą być natychmiastowo przesyłane do budżetu państwa, bez jakiegokolwiek strumyczka w miejscu gdzie te środki zostały zarobione.
                    Ostatnio edytowany przez Peace; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
                      Chcesz się założyć, że finał LM Legia - Stjarnan przyniósłby milionowe zyski dla LM, stadion wypełniby się po brzegi , a kolejne miliony oglądałyby przed TV?

Oglądałby. Jak zrozumiesz marketingowy diamencik jakim jest LM to dojdziesz do wniosku, że tak.
                      Panowie, zejdźmy na ziemie, są dziesiątki zespołów pokroju Legii w tej cześci Europy, setka w całej Europie, ponadto multum klubów z budżetem wyższym od Legii i wszyscy mają odwieczne marzenie zagrania w LM, że o zajściu do finału nie wspomnę. Jednak raz na jakiś czas uda się odnieść spektakularny sukces zaledwie kilku zespołom po czym zostaną rosprzedane i popadną w zapomnienie, a taka Barca, Bayern, MU... będą w niej zawsze, tak jak Legia, Wisła, Lech będą w Ekstraklasie, a Nieciecza tylko na chwilę.
                      Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                        Uwielbiam obrazki z szatni polskich ekip i stosy kartonów po pizzy
                        a co w tym dziwnego, że tak zapytam?

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
                          Uważasz to za normalne ?
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                            Ad. Wieśniak
                            Mnie tylko bawi to, że ktoś nazywa wieśniakami ludzi z miejscowości gdzie nie ma FC Legii, a tam gdzie mieszkają Legioniści to są sympatyczne miasteczka. Ot, taka hipokryzja - w sumie gdyby jej nie było w postach adama, to bym pewnie w ogóle na temat Termaliki się nie odzywał. To nie dla mnie pochodzenie ma znaczenie.
                            To pokaż mi w których postach odnosiłem się do pochodzenia ludzi z tych miasteczek i wsi, w których ich obrażałem? Pisałem o tych klubach na czele w Termalicą per wieśniaki, bo tak ich postrzegam i *uj. I nie chcę takich klubików w ekstraklasie, bo chcę tu co tydzień oglądać widowiska z kibicami w dobrej atmosferze, a nie snopowiązałkami za płotem rodem z LZS-ów.

I cały czas się odniosłem tylko i wyłącznie do piłki, twierdząc, że Pruszkowa, Ząbek i Nowego Dworu też bym nie chciał oglądać w ekstraklasie. Tak jak nikt normalny nie buduje gmachu opery na 5 tysięcy ludzi na wsi, gdzie mieszka tysiąc osób tak samo jest z piłką na poziomie ekstraklasowym. O innych argumentach możesz poczytać w moich licznych postach oraz kilku innych użytkowników, których interesuje coś więcej niż dobra techniczna pika w wykonaniu naszych ligowców.
                            Ostatnio edytowany przez a-d-a-m; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez uho Zobacz posta
                              To, że w profesjonalnym sporcie nie może być o tym mowy?

Komentarz

Ależ trudno aby wszystko szło na klub jeśli zyski Elektrowni Bełchatów to rok rocznie około 1 mld złotych, a na klub idzie kilka milionów. Jak sam widzisz fakt istnienia kopalni i elektrowni w Bełchatowie nie uszczuplił twojego budżetu ani o złotówkę, wręcz przeciwnie, bo Bełchatów co roku finansuje inne, nierentowne sektory gospodarki, a sam dla siebie bierze grosze i jest znienawidzony "bo cała Polska sponsoruje GieKSe".
                                Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                                Tak samo Warszawa istniałaby bez Legii, Poznań bez Lecha, Gdańsk bez Lechii itd. To co napisałeś jest prawdą.. i to co ja napisałem również jest prawdą.

Edit & PS. Warto w tym kontekście zauważyć redystrybucję środków, a tutaj panuje bardzo ciekawe przeświadczenie, że wszystkie środki muszą być natychmiastowo przesyłane do budżetu państwa, bez jakiegokolwiek strumyczka w miejscu gdzie te środki zostały zarobione.
                                Dwa razy pisałem wypracowanie, i dwa razy kasowałem.
                                Ja się naprawdę nie chcę dopierdalać do GKSu Bełchatów. Tylko jak możesz powiedzieć że to nie uszczupla mojego budżetu. Rachunek za prąd od PGE uszczupla. I c.h.u.j. Stwierdź że nie. W tym całym miliardzie "zysku" (co to za zysk? na Albańczykach jakichś?, a gdyby prąd sprzedać taniej o ten miliard, a miliard pobrać w podatkach to co? mniej uczciwie?) jakiś promil to mój hajs, w tych kilku milionach ten sam promil, czyli jakieś kilka groszy poszło ode mnie na GKS. Ale z całym szacunkiem, wyjebane mam na GKS i inne kluby, ja chcę gumę kulkę. Gdyby PGE była prywatna, mógłbym tylko kupić prąd od kogoś innego, a tak domagam się żeby wszystkie kluby w Polsce dostawały po równo redystrybucje.

edit: nie po to Gierek i spólka wyzyskiwali cały Naród, żeby teraz "zyski" zostawiać w Bełchatowie.

Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                                To pokaż mi w których postach odnosiłem się do pochodzenia ludzi z tych miasteczek i wsi, w których ich obrażałem? Pisałem o tych klubach na czele w Termalicą per wieśniaki, bo tak ich postrzegam i *uj. I nie chcę takich klubików w ekstraklasie, bo chcę tu co tydzień oglądać widowiska z kibicami w dobrej atmosferze, a nie snopowiązałkami za płotem rodem z LZS-ów.

I cały czas się odniosłem tylko i wyłącznie do piłki, twierdząc, że Pruszkowa, Ząbek i Nowego Dworu też bym nie chciał oglądać w ekstraklasie. Tak jak nikt normalny nie buduje gmachu opery na 5 tysięcy ludzi na wsi, gdzie mieszka tysiąc osób tak samo jest z piłką na poziomie ekstraklasowym. O innych argumentach możesz poczytać w moich licznych postach oraz kilku innych użytkowników, których interesuje coś więcej niż dobra techniczna pika w wykonaniu naszych ligowców.
                                Najmocniej przepraszam. Korekta
                                Ad. Wieśniak
                                Mnie tylko bawi to, że ktoś nazywa wieśniakami drużyny z miejscowości gdzie nie ma FC Legii, a tam gdzie mieszkają Legioniści to są drużyny z sympatycznych miasteczek. Ot, taka hipokryzja - w sumie gdyby jej nie było w postach adama, to bym pewnie w ogóle na temat Termaliki się nie odzywał. To nie dla mnie pochodzenie ma znaczenie.

Odpisałeś tak jakby pisanie że nie chcesz wieśniaków z Chojniczanki Chojnice i drużyny Dolcanu Ząbki w ekstraklasie to już nie była hipokryzja
                                Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X