Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem jak to jest na zakompleksionym południu, ale w Warszawie "Polska" a co za tym idzie również Mistrz Polski piszemy z wielkiej litery.
    Trafiłeś koleżko na forum kibiców i w dupie mamy jak wspaniale poukładany jest Twój klubik. Między sobą mamy różnicę poglądów czy powinniście polecieć z ligi jak najszybciej osiągając marne wyniki czy w ogóle nie móc do niej awansować nie posiadając odpowiedniego stadionu, ale zgadzamy się co do jednego - każdy woli mecz z niewypłacalnym Widzewem, Gieksą czy ŁKSem niż z Niecieczą i jak bardzo byś się tu nie chwalił to tego nie zmienisz.

Z dobrych wieści - ścieżki rowerowe już leją asfaltem więc ilość zamówień na kostkę brukową powinna się zmniejszać

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
      Z dobrych wieści - ścieżki rowerowe już leją asfaltem więc ilość zamówień na kostkę brukową powinna się zmniejszać
      Ubiegłeś mnie, bo właśnie miałem pisać, że cała Polska objebana jest kostką brukową, więc niedługo eldorado Witkowskiego się skończy.

I co będzie dalej małopolanin?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
        Ubiegłeś mnie, bo właśnie miałem pisać, że cała Polska objebana jest kostką brukową, więc niedługo eldorado Witkowskiego się skończy.

I co będzie dalej małopolanin?
        Hmm... Niech zgadne. Skoncza sie pieniadze, nie bedzie na kontrakty , odejda zawodnicy i skoncza w IV lidze?

Komentarz

• Dobra wiadomość jest jedynie taka, że jak widać merytorycznych argumentów to Wam brak. Więc czepiacie się kostki brukowej, i wielkości liter.
          Kuchenki gazowe też już są we wszystkich domach, a Lech jakoś nie upada.
          Martwcie się lepiej co będzie jak sie kasa skończy waszym krawaciarzom. My na kredytach nie jedziemy.
          A woleć to sobie możecie, brutalna rzeczywistość jest taka że zagracie z nami, nie z zasłużonymi, z którymi jeszcze długo nie zagracie. No chyba że w PP.
          Ostatnio edytowany przez malopolanin; 98358.

Komentarz

• I tym sie roznicie od poważnych klubów, że po was ślad nie zostanie jak Witkowski sobie wymyśli sponsorowanie chóru kościelnego, a przywoływany przez Ciebie Lech będzie trwał nadal, bo stoją za nim tysiące kibiców.

A co do wpisu Piotrusia Pana "Większość osób raz czy drugi włączy telewizje żeby z czystej ciekawości sprawdzić jak wygląda ta Nieciecza" to oczywiście sie zgadzam i na tym sie skończy zainteresowanie tym tworem u większości ludzi.
            Ostatnio edytowany przez a-d-a-m; 15738.
            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez malopolanin Zobacz posta
              Nie żebym bronił Amiki, jednak kuchenki gazowe to już są na dalszym planie, bo jednak sporo kasy pompuje Juroszek i jego STS. Poza tym stadion generuje "nieco" większe przychody niż ten w Niecieczy. No i nie można zapominać o wiernych i fanatycznych pyrkach, którzy jednak sporo kasy generują dla budżetu.

Komentarz

• Zamieszczone przez malopolanin Zobacz posta
                Dobra wiadomość jest jedynie taka, że jak widać merytorycznych argumentów to Wam brak. Więc czepiacie się kostki brukowej, i wielkości liter.
                Martwcie się lepiej co będzie jak sie kasa skończy waszym krawaciarzom. My na kredytach nie jedziemy.
                A woleć to sobie możecie, brutalna rzeczywistość jest taka że zagracie z nami, nie z zasłużonymi, z którymi jeszcze długo nie zagracie. No chyba że w PP.
                jeżeli dla Ciebie nie ma różnicy w napisaniu polska albo Polska to *********** stąd czym prędzej
                a z brutalną rzeczywistością to mam nadzieję że się w ekstraklasie spotkasz

Komentarz

• Panowie jakieś argumenciki będą, czy już tylko inwektywy?
                  Co będzie za X lat, nie ma żadnego znaczenia w kontekście wyniku sportowego zdobytego na boisku, i to bez pomocy sędziów.

Komentarz

• Ale jakie chcesz argumenty. Macie w chwili obecnej piłkarzy, którzy zapewnili wam awans do TME, właściciela ktory sfinansował ten kaprys i nic poza tym. Na mecze będziecie jeździli do Nowej Huty w 35 osób dobrego składu. Potem pogracie trochę u siebie w otoczeniu kombajnów i snopowiązałek w dożynkowej atmosferze. Po kilku miesiącach zainteresowanie meczami Niecieczy w Polsce spadnie do zera, a potem i u Was ludzie wrócą do swoich codziennych rozrywek Co chcesz więcej przeczytać?
                    Ostatnio edytowany przez a-d-a-m; 15738.
                    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Komentarz

• Widzę Adam że dałeś się wciągnąć w długą dyskusję a że myślę że mamy takie same poglądy to po krótce się odniosę.
                      Pamiętajcie wierni obrońcy Niecieczy że to jest forum kibolskie a prawdziwy kibol uważa mecze wyjazdowe za sól kibicowania więc nie oczekujcie od osób które jeżdżą żeby się cieszyły z awansu takiego klubiku to e-klapy. Lubin też nie jest metropolią ale jakieś kibolstwo tam ma, dopingują,ultarasują a co najważniejsze wysyłają do Warszawy po 1000 biletów i oni niech sobie będą. Pytacie co z tym zrobić? Ano nic wywalczyli sobie awans uczciwie to niech grają ale nie czepiajcie się Adama czy mnie że niezbyt nam się to podoba. I o ile mógłbym zrozumieć takiego użytkownika jak Mario który raczej nie jeździ to o tyle nie wiem jak taki użytkownik jak bloniaq może być z tego zadowolony. Coś tam pisałeś bloniaq że na nc+oglądasz tylko Legie jak Cię nie ma na stadionie to mogę cię zapewnić że właśnie mecz Termalicka-Legia oglądniesz w tv jak Cię to cieszy to ja nie mam już nic do powiedzenia. A co do wieśniaków do których się odnosiłeś to ja osobiście uważam że jeśli twojego miasta nie ma na mapie na prognozie pogody to jesteś wieśniakiem. Mało tego za osobę z miasta uważam kogoś kogo rodzina żyje w mieście 3 pokolenia a ktoś kto urodził sie w Warszawie ale na groby jeździ 200km dla mnie nie jest prawdziwym Warszawiakiem tylko powiedz mi co z tego? Swoim postem chciałeś zasugerować że wieśniak to ktoś gorszy a mi się wydaje że miejsce urodzenia nie ma znaczenia bo ludzie albo są porządni albo nie bez względu na miejsce urodzenia. Więc nie pisz więcej takich rzeczy bo pomimo że urodziłeś się w 20000tys miejscowości to jesteś w porządku gość bo mieliśmy okazje się poznawać na jednym wyjeździe i nawet jak ktoś kiedyś z przekąsem nazwie cię wieśniakiem to nie ma sie raczej o co obrażać natomiast jeśli w drużynie z twojego miasta miałby grać nawet Ronaldo i Messi to i tak powiem ze w ekstraklasie nie ma miejsca na drużyny ze wsi i mam nadzieję że po tym poście nie weźmiesz tego do siebie. Pozdrawiam
                      Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Kto bogatemu zabroni być w ekstraklasie?
                        Trochę to zabawne, ale taki mamy klimat, ptfu, taką ligę.
                        Niecieczę traktuje jako ciekawostkę, nie wiem o co się spinać.
                        A o Witkowskiego się nie martwcie, hajs mu się za szybko nie skończy.
                        Ostatnio edytowany przez WhiteWarrior; 68649.

Komentarz

• To ja dodam od siebie, że zespół z Niecieczy będzie 80 klubem który zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej, jeśli wierzyć stronie 90minut - tabela wszech czasów -
                          http://www.90minut.pl/strona.php?id=rozgrywki_mp_tabela . Tak więc okrągła liczba, zapiszą się ww historii Polskiej piłki, więc za samo to należą się gratulacje . I mam nadzieje, że po sezonie przeskoczą kilka klubów w tabeli wszech czasów i przebiją się do 70 najlepszych klubów w historii, a trzeba zdobyć więcej niż 25 punktów . No i tyle, ode mnie . Jak napisał WhiteWarrior:
                          Niecieczę traktuje jako ciekawostkę, nie wiem o co się spinać.
                          No i to chyba najlepsze podsumowanie dyskusji .
                          Ostatnio edytowany przez ; 94142.

Komentarz

• "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.

Komentarz

• Skończcie już temat tych wieśniaków, awansowali sportowo ale nikt ich nie chce w ekstraklasie, koniec i kropka. Ile jeszcze stron najebiecie o tym badziewiu...
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Chyba jeszcze nigdy multiliga + nie była tak nudna jak dziś. 75 minuta i jak na razie ledwie 3 gole na 4 stadionach.
                                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

Pracuję...
                                X