Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Czy ktoś orientuje się, ile punktów starty miał do nas Lech w momencie przyjścia Macieja? Ewentualnie jaka była największa różnica punktowa w tym sezonie?
    Nie wiem ile mieliśmy przewagi jak Skorża przyszedł do Lecha ale przed meczem z Lechem w rundzie zasadniczej na Ł3 mieliśmy nad nimi 7 pkt przewagi. A przed ostatnim naszym meczem w 2014 roku z Łęczna było to 9 pkt.

Komentarz

• 9 pkt to największa przewaga.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Efekt nowej miotły w Bełchatowie

Komentarz

• 9 bramka Piecha w Ekstraklasie i GKS wygrywa w Chorzowie 2-1.

Komentarz

• piech już hat-tricka ustrzelił

Komentarz

• 10 goli Piecha w tym sezonie , dziś hattrick ,dać jemu i Arakowi szansę !
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Kiereś chyba dobrze zmotywował zawodników do gry.

Komentarz

• Wrzucił Arek i czwartą
                  q[-_-]p

Komentarz

• 4 piecha

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                      Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, aczkolwiek nawet gdyby podziału punktów nie było - przy takim wyniku jak w Gdańsku Lech dalej byłby pierwszy, zatem... ?
                      Nieprawda. Gdyby nie było podziału to obecnie Legia byłaby liderem mając identyczną liczbę punktów jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bono81 Zobacz posta
                        Nieprawda. Gdyby nie było podziału to obecnie Legia byłaby liderem mając identyczną liczbę punktów jak Lech.
                        Nieprawda. Gdyby nie było podziału to obecnie Legia byłaby druga za liderem mając identyczną liczbę punktów jak Lech, ale gorszy bezpośredni pojedynek.

Komentarz

• Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
                          Nieprawda. Gdyby nie było podziału to obecnie Legia byłaby druga za liderem mając identyczną liczbę punktów jak Lech, ale gorszy bezpośredni pojedynek.
                          Ale mówimy o podziale na dwie tabele czy o podziale pkt? Bo to różnica

Jeżeli byłby podział na dwie tabele bez zabierania połowy pkt to liderem byłaby Legia. Decyduje miejsce przed podziałem.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Ale mówimy o podziale na dwie tabele czy o podziale pkt? Bo to różnica

Jeżeli byłby podział na dwie tabele bez zabierania połowy pkt to liderem byłaby Legia. Decyduje miejsce przed podziałem.
                            Mi się zdaje dobrze albo źle, że prowadzi zespół po sezonie zasadniczym tylko dlatego, że były dzielone punkty i w praktyce ma ich więcej. Taką punkt regulaminu zrobili w ramach sprawiedliwej logiki.

Komentarz

• Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
                              Mi się zdaje dobrze albo źle, że prowadzi zespół po sezonie zasadniczym tylko dlatego, że były dzielone punkty i w praktyce ma ich więcej. Taką punkt regulaminu zrobili w ramach sprawiedliwej logiki.
                              Po sezonie zasadniczym Legia miała 2 pkt. przewagi nad Lechem. Jeżeli byłby podział na grupę mistrzowską i spadkową bez dzielenia punktów Legia byłaby liderem - to było tylko odniesienie do postu Bugiego. I tak by w istocie było. A decyduje pozycja po rundzie zasadniczej bo drużyny rozgrywają w sezonie między sobą 3 spotkanie więc trudno zastosować kryterium bezpośrednich meczy.

Komentarz

• Nie ma co pisać według mnie o tym że przeciw nam się spinają, a przeciw Lechowi nie, bo zaistniałą sytuacja jest winą tylko i wyłącznie Legii, wystarczyło wygrać z Lechem w pierwszy meczy fazy mistrzowskiej, było by 4 pkt przewagi. Ale jak u siebie się przegrywa z najgroźniejszym rywalem do MP, oczywiście przegrać można, ale po walce od 1 do 90 minuty, a każdy pamięta, że drużyna do straty 2 bramek człapała i zlekceważyła Lecha, zaczęli grać gdy już było za późno. DO tego doszedł mecz ze Śląskiem, gdzie znowu zmarnowały nasze gwiazdy szansę na odzyskanie lidera. Więc co tu pisać, to myśmy dali dup.y przede wszystkim, bo na nas zawsze wszyscy się spinają najbardziej i to wiadomo, wina piłkarz jest to, że nasi zlekceważyli rywali być może jedne raz za dużo w tym sezonie i na dodatek w meczu którego nie mieli prawa zlekceważyć.
                                Podsumowując w tej rundzie mistrzowskiej mieliśmy dwa mecze aby: a)utrzymać, b) odzyskać lidera, obie okazje zmarnowane zostały, oby było do trzech razy sztuka, trzeba liczyć że nadarzy się taka okazja jeszcze. Ale nie ma co pisać o tym kto komu odpuszcza, a na kogo się spina, bo napisze jeszcze raz: myśmy o jeden raz za dużo odpuścili rywalom lub jak kto woli o jeden raz za mało się spięliśmy na rywali. I nie ma co mieć pretensje do Wisły, Lechii że odpuszczają innym a nie nam, bo Jagiellonia Lechowi nie odpuściła i nie wykorzystaliśmy tego.
                                Ostatnio edytowany przez ; 94142.

Komentarz

Pracuję...
                                X