Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie no, jasne. Ustawiał w Polonii, ustawiał w Kielcach, ale w Legii dziewica.
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Tam musiał w Legii nie.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
        Nie no, jasne. Ustawiał w Polonii, ustawiał w Kielcach, ale w Legii dziewica.
        za KSP też chyba zarzutów nie miał z tego co mi wiadomo...
        "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
          Nie no, jasne. Ustawiał w Polonii, ustawiał w Kielcach, ale w Legii dziewica.
          No ok, ale są na to jakieś dowody? Miał za to zarzuty? Pojawiały się jakieś insynuacje na ten temat? Mi do głowy z tego sezonu przychodzi jedynie mecz z Łęczną. Przegraliśmy go 2-0. Po tym spotkaniu chodziły słuchy, że to "w rozliczeniu za Bronowickiego". Poza tym chyba ten mecz był też ujęty w zarzutach dla Górnika przy aferze fryzjera.
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Na podobnej zasadzie mozna przytoczyc 93-ci, Lechowi tez nic nie udowodniono, ale tylko naiwni moga sobie wmawiac ze polowa ligi wtedy nie handlowala

Komentarz

• To oficjalnie Michniewicz został trenerem Pogoni.
              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                To oficjalnie Michniewicz został trenerem Pogoni.

Szukali trenera, zgłosił się gość, który powiedział, że ma za darmo do wszystkich sieci to go wzięli...
                Za miesiąc znowu zmiana trenera na Wójcika i transfer Reissa z emerytury?

Zdziwię się jak kibice Pogoni nic z tym nie zrobią... dymanie kibiców trwa nadal.

Komentarz

• Ja nie wiem czemu w ogóle wcześniej zwalniali Wdowczyka, przecież to dobry trener był, drużyna grała w miarę nie źle.
                  ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                  Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Jaki jest kurs na drużynę Osucha za tydzień w meczu z nami? 4 bramki w Bełchatowie dziś..
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Korona znajac zycie te 2 sytuacje spowoduja ,ze Lech wygra .
                      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                        Jaki jest kurs na drużynę Osucha za tydzień w meczu z nami? 4 bramki w Bełchatowie dziś..
                        Nie stawiaj. Na forumce już było, że muszą nam się podłożyć w rozliczeniu za 800 tys. euro
                        Ostatnio edytowany przez Kucharz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
                          Nie stawiaj. Na forumce już było, że muszą nam się podłożyć w rozliczeniu za 700 tys. euro
                          Żeby nie było odwrotnie. W końcu Osuch oprócz kasy miał dostać różne bonusy dodatkowe
                          Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
                            Żeby nie było odwrotnie. W końcu Osuch oprócz kasy miał dostać różne bonusy dodatkowe
                            W takim przypadku przy porażce, biorąc pod uwagę formę naszych piłkarzy, nikt by tu się podtekstów nie doszukiwał

Komentarz

• Niech scyzoryki utrzymają ten wynik
                              "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
                              PamiętaMY !

Komentarz

• ufff
                                Lech dzisiaj bardzo słabo.

Komentarz

Pracuję...
                                X