Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem co za debi.l tworzył ten ranking, ale Eredivisie ma średnią bramek koło 3.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      Nie wiem co za debi.l tworzył ten ranking, ale Eredivisie ma średnią bramek koło 3.
      Ten ranking obejmuje tylko topowe ligi.

Komentarz

• Portugalia jest w rankingu wyżej, niż Francja. Zresztą, bez znaczenia. Nie wiem po co wrzucać takie gówno tutaj.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
          Zawsze mnie zastanawiaj oczekiwania prezesów w takich klubach, macie realną szanse na pierwsza ósemkę wiec czego chcieć więcej? Rozumiem słabszą formę w ostatnich meczach ale z całym szacunkiem to tylko Bełchatów, o co myślicie ze powinniście grać?
          Z taką grą to my nie mamy żadnej szansy na pierwszą ósemkę, co najwyżej na spadek. Przez pierwsze 14 kolejek zdobyliśmy 25 punktów, przez następne 10 dołożyliśmy 5 oczek. Gramy najgorszy i najbrzydszy futbol w lidze. Tego się oglądać nie da. Zresztą za Kieresia to nigdy się nie da oglądać meczów GKS. Jedyna taktyka "strzelić bramkę i się bronić". Na początku to się udawało, bo Malarz był w świetnej formie, obrona robiła dobre zasieki oraz mieliśmy dużo szczęścia. Później nas rozpracowano i jest jak jest.

Komentarz

• Ciężko mi dokladnie powiedzieć bo faktycznie dawno nie widziałem żadnego spotkania Gksu ale wydaje się że początek mieliście lekko ponad stan teraz jest troche gorzej ale zostawilbym Kieresia do czasu aż pierwsza ósemka nie zostanie zaprzepaszczona, bo jakoś w efekt nowej miotły w Eklapie nie chce mi się wierzyć. Mecz z Pogonią sporo pokaże obie drużyny w kryzysie zobaczymy kto lepiej się zaprezentuje.
            Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Rzeczywiście w piątek wiele się wyjaśni.

Komentarz

• Czech Radoslav Látal został nowym trenerem Piasta Gliwice. Z klubem podpisał kontrakt do końca czerwca z opcją przedłużenia o kolejny rok. Na stanowisku zastąpił Ángela Péreza Garcíę.

45-letni Radoslav Látal w trakcie kariery zawodniczej był pomocnikiem i występował w Sigmie Ołomuniec, Dukli Praga, niemieckim FC Schalke 04 i Baníku Ostrawa. Z klubem z Gelsenkirchen w sezonie 1996/97 wywalczył Puchar UEFA. Ma na swoim koncie 58 meczów i trzy bramki w reprezentacji Czechosłowacji i Czech - w 1996 roku zdobył wicemistrzostwo Europy.

Trenerską karierę zaczynał w Fotbal Frýdek-Místek. Później prowadził m.in. Slezský FC Opawa, FK Baník Sokolov i FC Baník Ostrawa. Ostatnio pracował na Słowacji, gdzie trenował MFK Ko¹ice, z którym w poprzednim sezonie wywalczył Puchar Słowacji.
                90minut
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Bary89, widziałeś?

Komentarz

• Brama dla Łęcznian coś pięknego.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                      Z taką grą to my nie mamy żadnej szansy na pierwszą ósemkę, co najwyżej na spadek.
                      Właśnie dziś puściłem taką długoterminową tasiemkę i wrzuciłem tam spadek Bełchatowa po kursie 4. Patrząc jak grają drużyny z dołu to GKS wypada moim zdaniem bardzo blado. Oczywiście wszystko jeszcze się może 3 razy pozmieniać, jak to w naszej lidze, ale biorąc pod uwagę potencjał ludzki i obecną formę to za ciekawie to nie wygląda.
                      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                        Brama dla Łęcznian coś pięknego.
                        Nieźle sobie Wrąbel wrąbał tą brameczkę

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                          Właśnie dziś puściłem taką długoterminową tasiemkę i wrzuciłem tam spadek Bełchatowa po kursie 4. Patrząc jak grają drużyny z dołu to GKS wypada moim zdaniem bardzo blado. Oczywiście wszystko jeszcze się może 3 razy pozmieniać, jak to w naszej lidze, ale biorąc pod uwagę potencjał ludzki i obecną formę to za ciekawie to nie wygląda.

.... i jakoś braci Maków już nikt do Legii sprowadzać nie chce.
                          "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Kamil Kiereś nie jest już trenerem GKS-u Bełchatów. " Wśród następców Kieresia wymienia się m.in. Marka Zuba, Czesława Michniewicza i Dariusza Wdowczyka"

Komentarz

• Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
                              Kamil Kiereś nie jest już trenerem GKS-u Bełchatów.
                              Słuszna, spóźniona decyzja.

Komentarz

• Podobno Zub. A tak btw. to Michniewicz chyba nie znajdzie roboty już nigdy...

Komentarz

Pracuję...
                                X