Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Maciuś to Maciuś! O co kopie kruszyć Panowie?! Coś czuję, że szybko tam poleci- szybciej niż poprzednik. A tak co do Ekstraklapy. Oglądam Pogoń z Lechią i jakoś mi ten obraz nie pasuje. Rumiany z Wizirem zbijają piąteczki i walą przytulaski z "Waldusiem" Milą po golu, za którego wchodzi Łukasik. Wiem, że taka jest piłka ale to strasznie chvjowato wygląda !
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• na kogo wczoraj w Szczecinie krzyczano z trybun ty kvrwo? Z perspektywy pubu było niewyraźnie słychać

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
        Maciuś to Maciuś! O co kopie kruszyć Panowie?! Coś czuję, że szybko tam poleci- szybciej niż poprzednik. A tak co do Ekstraklapy. Oglądam Pogoń z Lechią i jakoś mi ten obraz nie pasuje. Rumiany z Wizirem zbijają piąteczki i walą przytulaski z "Waldusiem" Milą po golu, za którego wchodzi Łukasik. Wiem, że taka jest piłka ale to strasznie chvjowato wygląda !

A co mieli zrobić? Wyj...bać mu, bo grał kiedyś w Śląsku i strzelił gola byłej zgodzie Legii, w której oni grali...? Nie przestaje mnie zadziwiać to forum (właściwie, to niektórzy użytkownicy)
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• On jest z Warszawy? Z Warszawy jest ten sędzia?

Stołeczny spisek zatrzymał domowego mistrza Polski. Teraz tylko ograć Wisłę, pukamy słowików za tydzień i kończymy zabawę.
          Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ilu DM wystawił Maciek?

Komentarz

• Postawi człowiek na remis zdając sobie sprawę z wyjazdowego kabaretu poznaniaków(3 wyjazdowe zwycięstwa w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach!!!) to oczywiście najmniejporażkowy Mistrz Polski musiał przepierdolić.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                On jest z Warszawy? Z Warszawy jest ten sędzia?

Stołeczny spisek zatrzymał domowego mistrza Polski. Teraz tylko ograć Wisłę, pukamy słowików za tydzień i kończymy zabawę.
                Dopóki nie podzielisz punktów przez 2
                q[-_-]p

Komentarz

• Co ten Zawisza odpie4dala to się w pale nie mieści, przypomina się sytuacja z Groclinem ale to były złote czasy Fryzjera i spółki.Ciekawe co teraz czują Ultrasi z Bydgoszczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                    Dopóki nie podzielisz punktów przez 2
                    Tak ale 6 punktów przewagi i korzystny terminarz stawia nas w bardzo dobrej sytuacji.

E: Wiosna nasza.
                    Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zawisza na wiosnę jeszcze bramki nie stracił. W 5 spotkaniach zdobyli 11 punktów i 4 bramki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Tak ale 6 punktów przewagi i korzystny terminarz stawia nas w bardzo dobrej sytuacji.

E: Wiosna nasza.
                        No racja, 6 pkt, 7 meczy.
                        Ale ja cały czas pamiętam 2012, Gdańsk i koseckiego w szatni

Ale w tym roku nie ma z kim konkurować
                        q[-_-]p

Komentarz

• Wygrana dziś i za tydzień i możemy otwierać szampany bo zamrożone już są.

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                            No racja, 6 pkt, 7 meczy.
                            Ale ja cały czas pamiętam 2012, Gdańsk i koseckiego w szatni

Ale w tym roku nie ma z kim konkurować
                            Coś jeszcze stracimy, oni też dupsko umoczą.. drugi raz nie da się tak tego spierdolić. Chyba, że mielibyśmy Maciusia i Ogbuke na ławce.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ge(L)o Zobacz posta
                              Wygrana dziś i za tydzień i możemy otwierać szampany bo zamrożone już są.
                              Porażka jutro i za tydzień i można oczekiwać zwrotów kasy za bilety

Komentarz

• Zamieszczone przez Ge(L)o Zobacz posta
                                Wygrana dziś i za tydzień i możemy otwierać szampany bo zamrożone już są.
                                Tekst godny 3 ostatnich kolejek, a tu jeszcze 14 do rozegrania + podziałka.

Komentarz

Pracuję...
                                X