Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Patrząc na wyniki pierwszych 2 kolejek wygląda na to, że w tym sezonie chcąc się liczyć w walce o tytuł - w przeciwieństwie do poprzedniego - nie będzie można pozwolić sobie na straty punktowe nie tylko w meczach ze słabeuszami, ale także średniakami.
    Może powtórzyć się casus z sezonu 1995/1996, gdzie czołówka tłukła wszystkich jak leci, tylko tym razem z udziałem nie dwóch, lecz trzech drużyn.
    dwa zespoły , które mogą "tłuc wszystkich jak leci" to ja widzę, ale trzeciego niestety nie za bardzo
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta
      dwa zespoły , które mogą "tłuc wszystkich jak leci" to ja widzę, ale trzeciego niestety nie za bardzo
      No jak to? A Lechia Gdańsk hehe?
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• jeszcze sie zdziwicie heheheh Lechia Gdańsk mistrz Polski 2009/2010 a tak poważnie to narazie Lech narzucił mocne tempo, ciekawe ile je sami wytrzymają
          Wielka Lechia Naszych marzeń

Komentarz

• Były reprezentant Polski, srebrny medalista IO z Barcelony, Piotr Świerczewski pojawił się dziś rano w Lubinie. Doświadczony piłkarz rozpoczął treningi z zespołem Zagłębia, a w tym tygodniu być może podpisze roczną umowę - informuje oficjalna strona Zagłębia Lubin.
            W klubie wszyscy są zgodni – doświadczony "Świr" może w tym momencie "Miedziowym" bardzo pomóc. Po raz ostatni w Lubinie Świerczewski grywał jeszcze w barwach Lecha Poznań.

– Nowego stadionu Dialog Arena jeszcze nie widziałem. Gdy teraz mam okazję, przyznaję, że robi wrażenie. Choć wygląda na większy niż wskazuje pojemność - powiedział Świerczewski.

Bardzo dobre zdanie o Świerczewskim ma szkoleniowiec Zagłębia - Andrzej Lesiak. - Młodzi zawodnicy muszą się uczyć tej walki. W tym elemencie Wisła przeważała, oprócz tego, że piłkarsko są lepszymi zawodnikami – argumentował konieczność sprowadzenia Świerczewskiego trener Lesiak. Piłkarz, mimo swoich 37-lat kipi energią. Przekonaliśmy się także, jakie ciężkie boje muszą toczyć z nim rywale, gdy podczas rozmowy Świerczewski, gestykulując i demonstrując jedną z boiskowych sytuacji, lekko pchnął nas barkiem. Trzeba przyznać, że ma chłop krzepę - dodał szkoleniowiec.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Świerczewski może wystąpić już w najbliższym spotkaniu Zagłębia z Piastem w Gliwicach. Doświadczony piłkarz ostatnio reprezentował barwy ŁKS-u Łódź.

Źródło: zaglebie-lubin.pl
            Nie sądzę żeby Świerczewski okazał się zbawcą Zagłębia.
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
              A gdzies on był zbawca? W momencie kiedy odszedł w OM skonczyła się jego kariera, potem juz same takie "dozynki".

Biega po tym boisku, czasem powie cos smiesznego w tv, napierdoli sie w Mielnie i tyle jego.
              Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
                Dorabia sobie facet do coraz bliższej emerytury... z drugiej strony Zagłębie w tym sezonie zdaje się być tak słabe, że napewno mu Świr nie zaszkodzi

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mirosław Okoński
                  Czuje się pan przywiązany do dzisiejszego Lecha?

- Tak szczerze? To nie jest już Lech. To jest Amica! Obserwuję, ale stoję z boku. Szanuję obecnych działaczy, lecz nie powinni sprzedawać ikon klubu. To one napędzają tłumy na trybuny. Lewandowski to najlepszy przykład, dobry chłopak. Liczę, że go jeszcze rozwinie obecność Andrzeja Juskowiaka w sztabie szkoleniowym. On musi zostać, żeby wypełnić Bułgarską, tak jak w latach 80. ściągnięto mnie. Trochę jestem sfrustrowany, że odszedł Rafał Murawski. Kto jeszcze odejdzie? Nie ma młodych piłkarzy, sami Jugole.

Normalnie wymiękkam
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Orest Lenczyk został trenerem Craxy. Będzie wesoło.

Komentarz

• Zamieszczone przez Shin-Ski Zobacz posta
                      Orest Lenczyk został trenerem Craxy. Będzie wesoło.
                      jezeli to sie potwierdzi to bede mocno zdziwiony, Lenczyk od paru lat ma wyrazny problem z głowa. chociaz jak zostanie tym trenerem to mozliwe ze na miejsce Cabaja bedzie chcial sciagnac mojego ulubienca Piotrka Lecha co gwarantuje jeszcze wieksze emocje w czasie meczow
                      O RETY! O RETY!

Komentarz

• No no stary wiślak w Cracovii ciekawe... dla nas nie jest to raczej dobry news bo tak byłem przekonany,że z Cracovią Płatka gładko wygramy tak teraz sądzę, że czeka nas przeprawa... Co jak co ale Lenczyk zmotywuje ich na pewno... chyba że dostaną szybko ze 2 bramki wtedy będzie pozamiatane.
                        Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez MARCIN-PL Zobacz posta
                          No no stary wiślak w Cracovii ciekawe... dla nas nie jest to raczej dobry news bo tak byłem przekonany,że z Cracovią Płatka gładko wygramy tak teraz sądzę, że czeka nas przeprawa... Co jak co a Lenczyk zmotywuje ich na pewno... chyba że dostaną szybko ze 2 bramki wtedy będzie pozamiatane.
                          No jeśli my będziemy mieć jakieś problemy z Cracovią w sobotę to Urban out, bo widać że przynajmniej na początku sezonu to oni bedą chłopcami do bicia.

Co do Lenczyk to pierwszy mecz trafia mu się tam gdzie go podobno bardzo nie lubią
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                            No jeśli my będziemy mieć jakieś problemy z Cracovią w sobotę to Urban out, bo widać że przynajmniej na początku sezonu to oni bedą chłopcami do bicia.

Co do Lenczyk to pierwszy mecz trafia mu się tam gdzie go podobno bardzo nie lubią
                            A wtedy za Urbana kogo pan e(L)egion proponuje??
                            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Najtańszy będzie Trzeciak.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                                A wtedy za Urbana kogo pan e(L)egion proponuje??
                                W Polsce jest ich dwóch obaj pracuja w innych klubach.

Trzeba chciec poszukac za granica i trzeba chciec wylozyc takiemu na pensje kosztem pensji na takich Arruów, Titów...
                                Vukovic jazda z kurvvwami!

Komentarz

Pracuję...
                                X