Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
    Pisałem już 2 razy. Skorża. Ma doświadczenie w finiszowaniu ;]
    Mimo wszystko Skorża może wpisać w CV dużo więcej trofeów i trochę w naszej lidze osiągnął. Ja tam się cieszę, że Brożek pieprzył dziś setkę za setką i Wisła nie wygrała z 5-1 bo jeszcze serio by Rumak poleciał. Tak we czwartek wygra 3-0 z rybakami i wszystko będzie po staremu .
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
      Akurat karny to się im należał więc szczęście nie ma nic do tego. Ale z całokształtu ich gry można się cieszyć
      W żadnym wypadku nie neguję decyzji sędziego, bo jak najbardziej się należał, ale wiesz...gdyby doszedł przelew z Warszawy, to karnego by nie było.

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
        W żadnym wypadku nie neguję decyzji sędziego, bo jak najbardziej się należał, ale wiesz...gdyby doszedł przelew z Warszawy, to karnego by nie było.
        Przelew tym razem poszedł wyżej, stąd sędzia z Warszawy. Jednak widząc co się dzieje na boisku stwierdził, że tu nie potrzeba ingerencji "sił wyższych" bo i bez tego Lech meczu nie wygra.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
          nie w tym meczu, to w następnym

Komentarz

• Taka ciekawostka za kkslech.c**

Wczoraj Lech Poznań zmierzył się kontrolnie z Wisłą Kraków podczas gdy piłkarze Stjarnanu Gardabaer mieli wolne i mogli nabrać sił, bowiem ostatnio rywalizują tylko co trzy dni.
            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Żeby dzień [email protected]@ć do końca - Rumak out, oficjalne ogłoszenie we wtorek. Dodając do tego że LE Lech ma już z głowy, możliwe że w ekstraklasie trzeba będzie bardziej uważać na punkty.

Komentarz

• W Poznaniu taki wkurw na Rumaka, że nawet bilety za złotówkę by tym razem nie kupiły kibiców. Ciekawe czy w takim razie pojedzie do Gdańska w niedzielę.

Komentarz

• Patrząc na skład Lechii, czyli Łukasika, Grzelczaka, Możdżenia czy Trelę to się zastanawiam, czy cały ten hałas w okół gdańszczan był uzasadniony. Osobiście mając do wyboru skład Lecha, czy skład Lechii nie wahałbym się długo.
                  Jako, że Rumak lubi uciekać spod topora może być dobry mecz

Komentarz

• Lechia chyba też przelewa pieniądze w odpowiednie miejsce.
                    Biedny ten Lech, wszyscy przeciwko nim.

Komentarz

• Zawisza totalnie nic nie gra ale po wielbłądzie PBB, niesasłużenie prowadzi. A co do Lechii to oglądając na kompie mam wrażenie że Sadajew sobie dłużej odpocznie, odepchnięcie kamerzysty, dyskusje z sędzią, itd,..

Komentarz

• Mariusz - zostajesz.

Komentarz

• Nigdy nie zginie, Rumaczek nigdy nie zginie

Komentarz

• Patrząc na oba mecze, przegrywają drużyny które pierwsze objęły prowadzenie i potem grają na utrzymanie wyniku; przegrywają... dobrze się stało bo ani na broniącą Zawiszę ani Lechię (bardziej) nie dało się patrzeć

Komentarz

• Zamieszczone przez KOMAN Zobacz posta
                              Patrząc na oba mecze, przegrywają drużyny które pierwsze objęły prowadzenie i potem grają na utrzymanie wyniku; przegrywają... dobrze się stało bo ani na broniącą Zawiszę ani Lechię (bardziej) nie dało się patrzeć
                              Chyba Lechia nie zagrozi nam w tym sezonie i przede wszystkim trzeba będzie uważać na człapiącego Lecha. Mecz pokazał dobitnie, że największą, o dziwo, słabością Gdańszczan jest trener, który podejmuje decyzje - co najmniej - dziwne. Nie trzeba też zapominać o psychicznie chorym brodaczu, który pomimo sprowadzenia przed sezonem aż trzech napastników (z czego okazuje się, że dwójka to przysłowiowe ogórki) jest ciągle pierwszym wyborem.
                              Na pewno Lechia jest drużyną lepszą niż przed rokiem , ale to ciągle o wiele za mało, żeby choć realnie podchodzić do walki o mistrza.

Po drugie, Lech wygrał na farcie i mam nadzieje, że trener Rumak uratuje swoją posadę - choćby do grudnia
                              Niby widać w graczach potencjał, ale z tak dysponowaną obroną i umiejętnościami poszczególnych graczy, nie ma szans, żeby regularnie punktował w lidze.

Komentarz

• Efir właśnie strzelił Wiśle gola na 1-2.

Komentarz

Pracuję...
                                X