Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To raczej do Kibolskiego światka. Gdzies czytałem, ze coś tam pisali o Legijności Bednarza. Ktoś, coś?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Komentarz

• Zamieszczone przez Grochu Zobacz posta
      Gdzies czytałem, ze coś tam pisali o Legijności Bednarza. Ktoś, coś?
      Po prawej:
      http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/5...2_21399169.jpg
      "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
      Up the Anchor!

Komentarz

• w dzisiejszym PS skarb kibica.
        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• No to mamy pierwszą brameczkę w ekstraklapowym sezonie...

Komentarz

• No i zaczeło się zgodnie z oczekiwaniami. Pierwszy mecz w Bielsku Białej pełen emocji, 5 efektownych bramek, nieoczekiwany zwrot akcji w końcówce i zwycięski gol, niecodziennej urody, w doliczonym czasie. Ekstaraklasowe dinozaury (Sokołowski, Pietrasiak, Iwański) wciąż trzymają poziom. Poziom gry mundialowy niczym pianka w kieszeni sędziego Musiała !

P.S. Jako ciekawostka.... w wyjściowym składzie Wisły Stillic jest jedynym obcokrajowcem. Sprawdziłem poprzednie sezony i w meczu otwarcia poprzedniego sezonu było czterech obcokrajowców a w meczu otwarcia sezonu 2012/2013 ośmiu! Ciekawa tendencja
            Ostatnio edytowany przez Zohan; 49833.
            "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Wisła będzie w tym sezonie stawiać na młodych polaków, nie ma po prostu wyjścia, taka tam sytuacja kadrowa. W sumie to będzie bardzo ciekawe bo Smuda to pragmatyk który jest znany z tego, że zawsze ma swoich faworytów, nie lubi grać gołowąsami bez doświadczenia. Kilka kontuzji, kartki, i trzeba kombinować. Będę z uwagą patrzył na ich mecze, jest szansa, że w tym sezonie wypromują kilku małolatów.

Tak w ogóle to jestem lekko zszokowany podejściem Górnika z Łęcznej do tego meczu. Wysoki, agresywny pressing, szybkie ataki, zero respektu przed utytułowanym rywalem. Trochę więcej farta czy umiejętności i byłyby łatwe trzy punkty, Wisła powinna się cieszyć, że wyrwała remis. Trzeba będzie na nich uważać.

Komentarz

• Szybko Lechia zostaje sprowadzona na ziemię i to przez gracza, którego nie chciała.
                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                  Szybko Lechia zostaje sprowadzona na ziemię i to przez gracza, którego nie chciała.

Oni chociaż się wzmocnili Neymarem

Komentarz

• Mamy akcenty z Mundialu - Brazuka i pianki w sprayu. Jednak Ekstraklasa jest trochę innowacyjna, brakuje jedynie goal line.

Komentarz

• ja bym zaczął od tego, że brakuje przede wszystkim piłkarzy. Ale rozumiem, z braku laku i goal line by wystarczył

Komentarz

• Amica 2:0... Piast Gliwice-dziewice znowu pewnie będzie wydymany 4:0 jak w zeszłym sezonie, jak nie wyżej... Nie wiem jak przeżyję patrząc na tabelę i widząc na czele tych niebieskich pionków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Xevatiz Zobacz posta
                          Amica 2:0... Piast Gliwice-dziewice znowu pewnie będzie wydymany 4:0 jak w zeszłym sezonie, jak nie wyżej... Nie wiem jak przeżyję patrząc na tabelę i widząc na czele tych niebieskich pionków.
                          To idź się potnij. Takich wpisów tu na forum nie potrzeba...
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dawid Janczyk podpisał półroczny kontrakt z Piastem Gliwice.

Komentarz

• Pępek świata
                              http://www.prw.pl/articles/view/3662...m-razem-od-MCS

Komentarz

• – Mój plan? Chcę pójść drogą Roberta Lewandowskiego i wyjechać z kraju jako mistrz Polski i król strzelców ekstraklasy – jasno stawia sprawę Kownacki
                                Mam nadzieję że ambitny plan chłopaka zostanie pokrzyżowany raz na zawsze.

Komentarz

Pracuję...
                                X