Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nic tylko wypada pogratulować im kolejnego już wicemistrzostwa

edit: sorry, no tak... jeszcze nie jest pewne
    Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Komentarz

• Pod względem dramaturgii reforma trafiła w dychę .We wtorek i sobotę dwie pasjonujące Multiligi . Na koniec najgorsze drużyny w lidze spotkają się między sobą w meczach bez stawki . Pasjonujące .

Komentarz

• W Lechu mocno rozczarowani, bo to przecież Rumakeiro miał być tym objawieniem trenerskim młodego pokolenia spoza "układu", który miał narzucić nową jakość gry w tej naszej ślamazarnej polskiej lidze i ogólnie ją zdominować... a tu hvj, Norweg go pobił. Wszedł do ekstraklapy i w kilka miesięcy zdobył pierwszy trenerski tytuł w swojej karierze.

Komentarz

• patrzac z boku reforma ma sens- nie gralismy już z zakompleksionymi gamoniami
          tak myślę o wks-ie
          ale z drugiej strony podział ligi to [email protected]
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
            patrzac z boku reforma ma sens- nie gralismy już z zakompleksionymi gamoniami
            tak myślę o wks-ie
            ale z drugiej strony podział ligi to [email protected]
            Podział ligi może i do dupy pomysł, ale gdyby nie to to nie zobaczył bym 5 z nożownikami.
            Gamoni też miło by było dmuchnąć w zad jak w zeszłym roku, ale może wystarczy powtórzyć to z wałachem i jego koziołkami.

My tu sraty taty, a Czas Świętować kiedy pijemy?)
            "Większość z nas ma silnie rozwiniętą jedną z dwóch cech – jest albo ślepa, albo tchórzliwa."

Komentarz

• Zamieszczone przez Lukasz-001 Zobacz posta

My tu sraty taty, a Czas Świętować kiedy pijemy?)
              Wujek Artysta pije jutro, braciszku
              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                Wujek Artysta pije jutro, braciszku
                Ja bardziej myślałem o zapasach na trawie, gubieniu dzieci i ogólnym darciu ryja ... sorry taki mamy klimat
                "Większość z nas ma silnie rozwiniętą jedną z dwóch cech – jest albo ślepa, albo tchórzliwa."

Komentarz

• takie tam
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Już oficjalnie Łęczna w ekstraklapie. Chodzą pogłoski że będzie rozgrywać mecze na nowiutkim stadionie w Lublinie.

Komentarz

• Tylko hitowe mecze, jak z nami, Wisłą czy Lechem.

Komentarz

• Decyzje Komisji ds. Licencji Klubowych:

1. W stosunku do Wisły Kraków oraz Ruchu Chorzów, w związku z przedstawionymi przez kluby dokumentami i złożonymi wyjaśnieniami, postanowiła zmienić decyzję Komisji ds. Licencji Klubowych w pkt. 2 w ten sposób, że przyznała klubom licencję na grę w rozgrywkach klubowych UEFA w sezonie 2014/2015.
                        Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Górnik przed ostatnią kolejką z szansami na brąz. Niepodrabialna liga.

Komentarz

• Po sezonie Nakoulma odchodzi z Górnika

Komentarz

• Nie wiem jakie sa przepisy ale czy druga bramka dla Lecha nie powinna byc uznana? Analogia do sytuacji w meczu z Podbeskidziem kiedy Ojaama strzelił a Vrdoljak uniemożliwił bramkarzowi interwencje.

Komentarz

• spalony. w multilidze + potwierdzili. dwie bramki ze spalonych.
                                My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się!

Komentarz

Pracuję...
                                X