Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sadajew się rozkręcił...

Komentarz

• Krwa, teraz zaczynam doceniać te 3 punkty sprzed 2 tygodni... Pyry mają spory problem

Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
      Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Komentarz

• Miałem to samo napisać co caleb,dopiero teraz widać jak ciężkim terenem jest Gdańsk i całe szczęście, że udało nam się tam wygrać.Co do meczu,przydałaby się jeszcze jakaś jedna udana kontra Lechii i jak wygramy w niedzielę to można mrozić szampany panowie.
        ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Czyli jednak typ cos umie. Lechowi trzeba przyznac ze ladnie przechodzi z obrony do ataku,aczkolwiek Lechia dzis ultraofensywnie gra o pelna pule i puchary.Jesli utrzymaja tempo i skutecznosc to nie sa bez szans. Pierwszy raz od niepamietnych czasow ogladam inny mecz niz Legii w polskiej ekstraklapie.Chyba nienajgorzej trafilem...

Komentarz

• Fajnie się ogląda ten mecz, szybkie tempo, sporo sytuacji. Jeśli Lechia dalej będzie z taką nonszalancją rozgrywać piłkę to Lech jeszcze coś strzeli. Ta bramka Lecha poszła właśnie po takiej frajerskiej kiwce przed własnym polem.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jak Lech to przegra, a my wygramy z Górnikiem, to z Ruchem wystarczy nam remis do przypięczętowania mistrza

Komentarz

• Wystarczy, że wygramy wszystko, jesteśmy Legia Warszawa
                Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez PeCe Zobacz posta
                  Wystarczy, że wygramy wszystko, jesteśmy Legia Warszawa
                  A nawet raz zremisujemy... Choc najlepiej dopiero z Lechem, niech maja
                  Tak patrze na slupkoflipera Teodorczyka - niech ta Lechia to dowiezie.

Komentarz

• Zajebiście! Teraz jeszcze wygrać w Zabrzu

Wysłane z mojego LT25i przy użyciu Tapatalka
                    Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Komentarz

• No i git Lechia - Lech 2:1

Komentarz

• Wystarczą 4 punkty w 4 meczach i pozamiatane

Komentarz

• ciekawe czy Rumak będzie coś trąbił o tym, że sędziował gość ze stolicy, czy po prostu przyzna, że Lechia była dzisiaj lepsza.
                          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Gdańsk - miasto które coraz częściej zabiera niektórym marzenia o mistrzostwie
                            "...Pierdykniesz ze dwie bramki to cie do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek."

Komentarz

• Pawela, Sadajew - Dziękujemy

Komentarz

• jedno jest pewne - możemy przegrać 3 mecze, ale wystarczy nam wygrana na koniec z Lechem do mistrzostwa

ciekawe komu dziś kibicował Roman erotoman- z jednej strony zgoda gra, a z drugiej porażka Lecha to prawie pewny mistrz dla nas

pewnie już spocony coś skrobie o spisku "warszafki"

Komentarz

Pracuję...
                                X