Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zaczynam mieć deja vu. Duch Skorży unosi się nad Warszawą, na razie jeszcze nie nad głową Berga na szczęście.
  Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

  Komentarz


  • Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
   Wyścig żółwi po mistrza idzie pełną parą.
   One tak ziuuuuu, ziuuuuu


   [znaczy się, że pędzą ]

   Komentarz


   • Czy zielony wynik meczu z Jagiellonią wpisał nam się w statystykę bramki zdobyte - bramki strzelone?
    Czy hvjozy włochate w kompuetrach przepisali tylko punkty?

    Komentarz


    • Piast włącza się w walkę o tytuł:
     http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...ideo,id,t.html

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Lawy Zobacz posta
      Piast włącza się w walkę o tytuł:
      http://www.dziennikzachodni.pl/artyk...ideo,id,t.html
      po pięciu minutach wyłączania reklam na tej stronie poddałem się - może ktoś wkleić tekst ?

      Komentarz


      • "Na piątkowej konferencji prasowej klub poinformował, że nowym dyrektorem Piasta zostanie Zdzisław Kręcina. Do jego obowiązków będzie należeć wsparcie Zarządu we wszystkich sprawach. To doskonale znany piłkarski działacz. Urodził się w Żywcu, ma 60 lat, posiada tytuł doktora Akademii Wychowania Fizycznego. "

       Komentarz


       • "Prawdopodobnie w czerwcu zostanie podjęta decyzja, czy w nowym sezonie piłkarskiej ekstraklasy znów będzie obowiązywał system podziału drużyn na dwie grupy po 30 kolejkach i z siedmioma dodatkowymi seriami meczów.

        Na razie nie ma możliwości pełnej oceny nowego systemu, gdyż runda finałowa dopiero przed nami. Zarząd Ekstraklasy SA i prezesi klubów ustalili, że na pierwsze podsumowanie przyjdzie czas bliżej końca sezonu - powiedział PAP Waldemar Gojtowski z biura prasowego Ekstraklasy SA.

        Wszystko więc wskazuje na to, że decyzja może zapaść na przełomie maja i czerwca, a ostatecznie regulamin zostanie zatwierdzony przez zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej w czerwcu (dokładna data obrad zarządu związku ma być ustalona w maju).

        Decydujący wpływ na ewentualne utrzymanie nowego systemu rozgrywek, zwanego ESA 37 (od liczby kolejek), będzie miało kilka czynników. Przede wszystkim spełnienie celów sportowych, wizerunkowych i biznesowych, ale także opinia akcjonariuszy; w mniejszym stopniu również wyniki oglądalności.

        W poprzednich sezonach 30. kolejka była ostatnią w najwyższej klasie rozgrywek. Obecnie piłkarze ekstraklasy grają jednak według nowych zasad.

        Po trzydziestu kolejkach, czyli 12 kwietnia, drużyny utworzą dwie ośmiozespołowe grupy - mistrzowską (A) i spadkową (B), a ich dotychczasowy dorobek zostanie podzielony na pół i w razie nieparzystej sumy zaokrąglony do góry.

        Wówczas nastąpi dwutygodniowa przerwa, po której każdy z zespołów zagra jeszcze siedem meczów w swoich grupach - po jednym z każdym z rywali. Ekipy z miejsc 1-4 oraz 9-12 cztery razy wystąpią przed własną publicznością, natomiast zespoły z miejsc 5-8 oraz 13-16 - trzykrotnie."

        Czyli decyzja co z tą obecną formułą rozgrywek bedzie w czerwcu.

        Źródło: Ekstraklasa.net
        "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
        Wiedźmin

        Komentarz


        • Zamieszczone przez paether Zobacz posta
         Ja to nie wiem, za mistrza jest jakaś kara finansowa czy co? Czy konieczność jazdy na eliminacje LM gdzieś do Azji tak skutecznie odstrasza od próby gry o mistrza? Ciekawe co zrobi Lech, Ruch i w poniedziałek nasze gwiazdy....

         Komentarz


         • Tym bardziej szkoda tych straconych punktów tydzień temu, w poniedziałek mogłoby być już po zawodach... No i Wisła z fantastycznym bilansem 2 pkt na 12 możliwych w 4 ostatnich meczach, która jest uważana jako Nasz główny przeciwnik... Potwierdza się że Legia może tego mistrza przegrać tylko sama ze sobą. Oby nie!

          Komentarz


          • Wisła po serii 12 meczów bez porażki w Ekstraklasie na własnym stadionie teraz 2 porażki z rzędu. Wyścig ślimaków trwa w najlepsze
           "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Tomekkk Zobacz posta
            Potwierdza się że Legia może tego mistrza przegrać tylko sama ze sobą. Oby nie!
            Wszystko możliwe. 2 lata temu przegrała sama z sobą.

            Komentarz


            • Trzeba przyznać, że Wdowczyk potrafi zbudować zespół. Drużyna trzyma się razem, są umotywowani przez pełne 90 minut i widać walkę na każdym metrze boiska. Fajnie to wszystko wygląda.
             A Melanż Trwa...

             Komentarz


             • Zgadza siefajnie naprawde towygladachłopaki są ambitni walczą do końca.Do tego zostali im słabsi rywale Korona,Piast i Widzew.

              Komentarz


              • Taka wizja mi się zrodziła:

               jeśli Wisła zajmie w sezonie zasadniczym 3. miejsce (bardzo prawdopodobne) a Cracovia 7. (możliwe), to 1. dnia czerwca dojdzie do ciekawego wydarzenia - o tej samej godzinie, w praktycznie tym samym miejscu (stadion KSC leży tuż koło TSW) swoje mecze zagrają oba krakowskie kluby. Wspólne parkingi, wspólne piwka w osiedlowych spożywczakach, razem tramwajem przed i po zawodach… Niech no jeszcze będą mieli ciekawych rywali (np. Wisła-Ruch, Cracovia-Górnik) i chce zobaczyć jak sobie z tym poradzą mundurowi…

               Mądre głowy z ESA-37 chyba o takim scenariuszu nie pomyślały. A ja kibicuje mu –temu scenariuszowi.

               Komentarz


               • Niko, przecież ostatnimi czasy jest jeden najprostszy sposób radzenia sobie ze wszystkimi problemami. Ja nie mam wątpliwości, że w razie takiej ewentualności, któryś z tych stadionów zostanie prewencyjnie zamknięty i po sprawie.

                Komentarz

                Pracuję...
                X