Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odnośnie sędziowania. To Lech za taki delikatny faul dostał karnego, a Podbeskidzie już nie (chodzi o sytuację Górkiewicza).

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
      Odnośnie sędziowania. To Lech za taki delikatny faul dostał karnego, a Podbeskidzie już nie (chodzi o sytuację Górkiewicza).
      Spokojnie Pan Przesmycki wszystko uzasadni, nawet to, że gówno to ambrozja i je często jada, bo zdrowe.
      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Jak podyktowali im tego wolnego, to miałem właśnie przeczucie że skończy się jak Legia z Cracovią po wolnym Iwańskiego, nie pomyliłem się.

Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
        Jeśli po remisie zwolniliby Rumaka to lepiej, że wcisnęli w końcówce
        O to to Aczkolwiek wątpię, aby poznańskie skąpstwo pozwoliło działaczom Lecha na to posunięcie, pewnie by doturlali się z nim do końca i sezonu i zmiana ewentualnie wtedy by nastąpiła, a tak to stratą punktów najpoważniejszego(moim zdaniem, bo raz, że jest tam na bezpośrednią rywalizację z Legią największa napinka, a dwa, mają zwyczajnie po Legii najmocniejszą szeroką kadrę) kandydata obok Legii do mistrzostwa nigdy człowiek nie pogardzi.

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Lech jest na 4 miejscu wiec z nim gramu na wyjeździe.

Grupa A:
        31 kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7 31
        32 kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3 32
        33 kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6 33
        34 kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6 34
        35 kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8 35
        36 kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5 36
        37 kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8 37

Nie ma dla mnie to żadnego sensu, dlaczego czwarta drużyna ma przywilej, którego nie ma piąta? Naprawdę? Jeśli ten system utrzyma się na następny sezon, będę w pełni zaskoczony.
        Ostatnio edytowany przez Breados; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Gdzie Lech nie może,tam sędzia dopomoże ?

Komentarz

• Zamieszczone przez marsu2 Zobacz posta
            Gdzie Lech nie może,tam sędzia dopomoże ?
            Lech od 70 minuty cisnął Podbeskidzie, tak że praktycznie nie wychodziło z własnej połowy. Szczęscie sprzyja lepszemu.

Poza tym, cieszy mnie to zwycięstwo "Kuchenkorzy", bo dzięki temu dłużej trenerem będzie ten parodysta Rumak. Choć też patrzę z odrobiną zazdrości, bo pierwsze skrzypce zagrali tam dzisiaj wychowankowie : Linetty, Formella i Kownacki.
            Trzeba miec jednak na uwadzę, że grają tam tylko dlatego, bo Lech w chwili obecnej, ma masakrycznie słaby skład.

Komentarz

• Żaden z wymienionej trójki nie jest wychowankiem Lecha.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                Nie ma dla mnie to żadnego sensu, dlaczego czwarta drużyna ma przywilej, którego nie ma piąta? Naprawdę? Jeśli ten system utrzyma się na następny sezon, będę w pełni zaskoczony.
                A czy ekstraklasa jakiś czas temu nie klepnęła tego na przyszły sezon ? Gdzieś coś mi się obiło o uszy.
                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                  Żaden z wymienionej trójki nie jest wychowankiem Lecha.
                  Linetty w Lechu od 8lat(ma 19l).
                  Kownacki od 9lat(ma 17l)
                  Kamiński od 8lat(ma 22l)
                  Możdżeń od 7lat(ma 23l)

Formella jedynie kupiony.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lord Zobacz posta
                    Pietruszka, pogoniony od nas w przerwie zimowej, bo rzekomo za słaby na ekstraklasę
                    Nie rzekomo, tylko on faktycznie już nie jest tak dobry jak kiedyś i dobrze, że go pogoniono. Kiedy on zagrał ostatni jakiś dobry mecz w Pogoni?

To że wczoraj wyszło mu kopnięcie życia o niczym nie świadczy.
                    Ostatnio edytowany przez kraroryfer; [ARG:4 UNDEFINED].
                    "Najdroższy i cenny od lat
                    To właśnie twój ojczysty kraj
                    Dla niego przelewasz swą krew
                    dla niego urodziłeś się
                    Twój honor to bronić tych barw
                    Ich mocą zyć każdego dnia
                    Niezłomny wśród ruin i kłamstw
                    To właśnie twój ojczysty kraj"

Komentarz

• Co by nie mówić to Możdżeń uratował pewnie co poniektórym kupon
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Co by nie mówić to Możdżeń uratował pewnie co poniektórym kupon
                        Mi właśnie zjebał singla na X. Ale być może uratował Rumaka. A kibice za trenerem murem - prawda Panowie ?
                        Lech grał nieźle, ale to tylko PBB. Mam wrażenie, że kogo nie kupią ( m. in. Hamalainen, Classen, Lovrencics) cofa się w rozwoju. Linetty, Kamiński również wyhamowali. Kownacki mocno pracuje na odkrycie rundy/sezonu.

Komentarz

• Zgodnie z zasadami sędziowskimi to ten mecz powinien się skończyć w 90 minucie. Ale dalej będzie wałkowane że to Legii tylko i wyłącznie pomagają sędziowie.

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...odbeskidzie-wi

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                            Wydaje mi się, że doliczył 3 min. (relacja live), a tu się okazuje, że strzelają w 5 min. To jak to się ma do wytycznej Bońka (wypowiadał się o tym w ostatniej Lidze + Ekstra), że sędzia ma kończyć mecz, gdy tylko upłynie doliczony czas (ma nie brać po uwagę, że ktoś się turlał, że zmiany i inne duperele)??...Chyba ten drukarz i nieudacznik Lyczmański znowu sobie odpocznie, a dla nas dobry wynik, bo im dłużej Rumak na stanowisku tym bardziej jesteśmy bezpieczni.
                            Boniek w Lidze + Ekstra wyrażnie zaznaczył że sędzia może przedłużyć doliczony czas gry jeśli mamy jakąś dłuższą przerwę. A leżenie na boisku i udzielanie pomocy koło 1,5 minuty czy dwóch przy trzech doliczonych to już chyba znacząca przerwa? no ale i tak powinien skończyć równo w 95 a nie czekać na wykonanie rzutu wolnego (i to by było zgodnie z wykładnią Bońka).
                            Ale i tak PBB za leżenie to powinni karne 3 pkt dać. To piłka a nie upadki na trawę. Jeszcze jak to byłby ich pierwszy mecz w takim stylu ale mam wrażenie że jak piłkarzy PBB zadowala remis to od 80 minuty strasznie dużo czasu na murawie spędzają

Komentarz

• Ruch zatrzymany ehh polska liga.
                              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Wyścig żółwi po mistrza idzie pełną parą.
                                One tak ziuuuuu, ziuuuuu

[znaczy się, że pędzą ]
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X