Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ogląda tu ktoś może Widzew z Piastem ? Przyznam się szczerze, że chciałem podpatrzeć jak radzi sobie Mikita, a tutaj - jeżeli dobrze widzę ... na bandach reklamowych wokół boiska co jakiś czas tekst "Nie jesteśmy kibicami Legii Warszawa"

Komentarz

• Ja oglądam ale głównie dlatego, że nie mogę oderwać oczu od Rabioli. Jest coś niemal mistycznego w tym jaki z tego "piłkarza" jest ogór.

Mikita w sumie niezły mecz rozgrywa, dużo walczy, ale, tak jak było w meczach dla nas, brakuje precyzji.

e: Szeliga piętką z metra po ładnym zgraniu klatą przez obrońcę. Ja pi*****ę, takie bramy tylko w Polsce.

Poprzeczka z asystą, Szumski ładuje samobója plecami. Co ja oglądam.
      Ostatnio edytowany przez mbr; 68122.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jules_Winfield Zobacz posta
        na bandach reklamowych wokół boiska co jakiś czas tekst "Nie jesteśmy kibicami Legii Warszawa"
        W łódzkiej telewizji też ciągle leci ta sama reklama..

Mikita średnio, kilka razy źle podawał..ale tak jak na 90 minutowy występ nie było źle...szkoda, że Szumi wbił sobie plecami samobója
        "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
        PamiętaMY !

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
          Mówiłem że jak co to mnie poprawcie.
          Takich bzdur i jak Arczi napisał blablabla nie ma co poprawiać ale jak się interesujesz tym co się dzieję wokół ekstraklapy od czasu rejestracji na forum to nie ma się co dziwić że głupoty wypisujesz.
          Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez met(L) Zobacz posta
            Takich bzdur i jak Arczi napisał blablabla nie ma co poprawiać ale jak się interesujesz tym co się dzieję wokół ekstraklapy od czasu rejestracji na forum to nie ma się co dziwić że głupoty wypisujesz.
            10 lat temu miałem 15 lat więc wolno mi nie pamiętać, w tym wieku nie każdy jest jeszcze świadomy piłkarskiego światka. Właśnie wtedy wkręciłem się w ekstraklapę więc nowicjuszem nie jestem, mimo że zarejestrowany jestem od ponad roku.
            Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; 63828.

Komentarz

• Korona póki co głową w mur. Zagłębie po błędzie prowadzi i tylko na kontry czekają, dobry ten Abwo cały, przy Lenczyku odżył.
              Zegary odmierzają chwile już zużyte
              Od razu stare, choć dopiero przeżyte
              Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
              Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Zamieszczone przez nict Zobacz posta
                przy Lenczyku odżył.
                Nie bral udzialu w jego przygotowaniach to odzyl! Brawo Lenczyk!

Komentarz

• Chyba już wiem co po zakończeniu kariery piłkarskiej będzie robił Golański - ewidentnie przygotowuje się do kariery aktorskiej. Widać, że mocno i z powodzeniem pracuje nad elementami gry (aktorskiej) - zarówno tydzień temu z nami, jak i dziś w ocenie sędziów był wiarygodny
                  "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Komentarz

• Wisła w sumie dosyć pewnie puknęła Cracovię. 3-1, w pierwszej połowie z dużą pewnością i na luzie, w drugiej trochę na stojąco ale bez ciśnienia. Cracovia jak zwykle mnóstwo bezproduktywnego posiadania piłki, oprócz jednej ładnej bramki, standardowo bez obrony. Rutynowe zwycięstwo. Co by o nim nie mówić, Smuda umie budować skład na wynik. Trzeba będzie uważać, żeby nie nadrobili do nas dystansu...

Ogólnie to po tej kolejce dosyć wyraźnie zaczyna się krystalizować co i jak w tabeli będzie na koniec.
                    Ostatnio edytowany przez mbr; 68122.

Komentarz

• Jakiego dystansu?

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
                        Jakiego dystansu?
                        Dystansu 6 punktów przewagi (3 po podziale punktów) który Legia ma nad Wisłą w tabeli Polskiej Ekstraklasy w piłce nożnej, sezon 2013/2014, stan na 23 lutego 2014.

Komentarz

• Piszesz zeby nie zlapali dystansu. To wedlug Ciebie te 3 pkt to jakas mega przewaga czy jak?

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
                            Piszesz zeby nie zlapali dystansu. To wedlug Ciebie te 3 pkt to jakas mega przewaga czy jak?
                            Przewaga to przewaga, nigdzie nie napisałem, że jest "mega".

Komentarz

• Nie wiem abo Ty nie rozumiesz co piszesz albo ja co czytam.

Komentarz

• Trzeba będzie uważać, żeby nie złapali do nas dystansu...
                                Przecież to zdanie nie ma sensu z pkt widzenia języka polskiego. Ty wiesz jakie znaczenie ma słowo dystans?

Komentarz

Pracuję...
                                X