Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• pojawił sie juz terminarz, nakombinowali z jakimis wariantami ale wydaje sie ze mamy całkiem spokojny poczatek sezonu i nawet zakładajac ze bedziemy bez formy powinnismy wygrac wiekszosc spotkan.

jakby ktos jeszcze nie widział:

http://www.legialive.pl/news/30986_T...009//2010.html

EDIT: zostałem uprzedzony widze ze nie tylko ja siedze przed kompem czekajac na nowe informacje o wspaniałych transferach hehe
    O RETY! O RETY!

Komentarz

• Klub A, B, C lub D
      Takie rzeczy to tylko w PZPN.
      Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Powisle Zobacz posta
        nawet zakładajac ze bedziemy bez formy powinnismy wygrac wiekszosc spotkan
        Czy ja wiem, pierwszy mecz i juz Lubin, napewno to nie bedzie druzyna ktora bedzie sie bronic przed spadkiem a pewny jestem ze beda w gornej czesci tabeli, pozniej najprawdopodobniej Arka w Gdyni, gdzie zawsze sie nam trudno gralo, w 3 kolejce nie powinno byc problemów, a 4 to na niezatapialna Odra... wiec w gruncie rzeczy na papierze powinnismy ich popchnac bez mniejszego problemu, ale obawiam sie ze tak rozowo nie bedzie... obym sie mylił.
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• w Gdyni faktycznie latwo sie nie gralo ale ostatnio tam wygrywalismy i w tym sezonie tez jakies wymeczone 1:0 bedzie,gorzej z tym Zaglebiem na nich raczej nie powinno sie patrzec jak na beniaminka to dosc poukladana ekipa i na dodatek gramy z nimi juz pierwszy mecz,a nie sadze zeby Legia byla przez Szula dobrze przygotowna fizycznie juz na starcie rozgrywek.

Kiedy bedzie juz ostatnecznie widomo kto zagra w tej calej Ekstraklasie?
          Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Skandal na tle seksualno-religijnym w norweskim futbolu. Piłkarz Sandefjord Football Espen Nystuen udawał, że gwałci swojego kolegę z zespołu Fenana Salcinović po tym, jak ten modlił się dziękując za bramkę dla drużyny. Wypożyczony do norweskiego klubu z Lecha Poznań Bośniak był wściekły na kolegę.

Całe zdarzenie miało miejsce w czasie wyjazdowego meczu Sandefjord ze Stromsgodset IF. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Gola dla ekipy gości zdobył Rascić. Celebrując strzelenie bramki piłkarz z Bośni, jak większość obywateli tego kraju wyznawca Islamu, pobiegł za linię boczną, uklęknął i zaczął się modlić.

Do Rascicia po chwili dołączył Salcinović, którego zimą wraz z Gordanem Golikiem, Jasminem Buriciem i Harisem Handziciem kupił Lech, ale od razu wypożyczył go do Sandefjord. Drugi z Bośniaków uklęknął obok kolegi i także zaczął się modlić. W tym czasie do Salcinovicia podszedł Espen Nystuen i przez moment udawał, że go gwałci.

Cała sytuacja została zarejestrowana przez telewizyjne kamery. Gdy bardzo religijny Salcinović zobaczył to w szatni, wściekł się. - To były nasze islamskie modły za bramkę, tymczasem Espen zachował się w idiotyczny sposób - powiedział piłkarz Lecha, który rzucił się na kolegę. Nieomal doszło do rękoczynów, na szczęście krewkiego Bośniaka w porę uspokojono.

Nystuen tłumaczy się na łamach norweskiej prasy, że jest heteroseksualny i jego zachowanie było tylko żartem. Klub postanowił nie interweniować i pozwolić zawodnikom załatwić sprawę między sobą.
            hmmm widac ze nie tylko u nas sie ładnie bawia

EDIT: swoja droga wg weszlo Lech na na tych trzech grajkow wydal 1.2 miliona euro, to chyba nawet wiecej niz my na hiszpanski zaciag wydalismy...jakos w gazetach nie ma na nich specjalnej nagonki - dziwne.
            Ostatnio edytowany przez Powiśle; 3238.
            O RETY! O RETY!

Komentarz

• "Gazeta Wyborcza" informuje, że być może polska ekstraklasa kolejny raz stanie na głowie. Będzie tak, jeśli się okaże, że nieuprawniony do gry w Jagiellonii Białystok był Michał Fidziukiewicz, który wystąpił w kilku spotkaniach drużyny z Podlasia. Jeśli "Jaga" zostałaby ukarana walkowerami, w lidze utrzymałby się Górnik Zabrze.
              http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Komentarz

• Kabaretu ciąg dalszy.
                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• co najlepsze mamy wtedy tyle samo.pkt co Wisła
                  i oczywiscie nie mamy majstra
                  Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
                    co najlepsze mamy wtedy tyle samo.pkt co Wisła
                    i oczywiscie nie mamy majstra
                    Że Górnika będą ratowali wszystkimi możliwymi sposobami to było pewne. Zdziwiony jestem tylko tym, że tyle czasu im to zajęło.
                    Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• A ja jestem ciekaw co by zrobili, gdybysmy mieli jeden punkt wiecej, i co? Zmiana Mistrza Polski? to sie jeszcze da zrobic, ale kto by mial w takim razie zagrac w eliminacjach Ligi Mistrzow

Nie no, mi ta sprawa smierdzi na kilometr, za wszelka cene chce zaboli utrzymac i tyle...ale jednak szkoda jednego punktu, ktorego nie mamy. Juz widze lament wislakow jakby im odebrali tytul

Ale w gruncie rzeczy dobrze ze mistrza nie maja jak zmeinic bo pozniej znow byloby na 20 lat ze pzpn pod nas dziala i w ogole.
                      Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.

Komentarz

• Mi też ta sprawa śmierdzi na kilometr, choć nie będę zaskoczony już żadną decyzją, wypływającą z PZPN-u.Poza tym nie chciałbym takiego majstra/utrzymania.STOP decyzjom przy zielonym stoliku!

Komentarz

• killzone: a co wam po jednym punkcie, jak na koniec sezonu mieliście do nas 3 punkty straty i jeszcze przegraną w bezpośrednich pojedynkach? No chyba że myślisz o zweryfikowaniu meczu Wisła - Legia jako remis

Co do lamentu - wy oczywiście nie lamentowaliście, jak wam odebrali MP w '93, co?

BTW: Jeszcze parę tygodni i Cracovia okaże się Mistrzem Polski, a Górnik zagra w europejskich pucharach

Komentarz

• Zamieszczone przez fijut Zobacz posta
                            killzone: a co wam po jednym punkcie, jak na koniec sezonu mieliście do nas 3 punkty straty i jeszcze przegraną w bezpośrednich pojedynkach? No chyba że myślisz o zweryfikowaniu meczu Wisła - Legia jako remis

Co do lamentu - wy oczywiście nie lamentowaliście, jak wam odebrali MP w '93, co?

BTW: Jeszcze parę tygodni i Cracovia okaże się Mistrzem Polski, a Górnik zagra w europejskich pucharach
                            Czytaj ze zrozumieniem.Chodziło mu o to, że gdybyśmy teraz mieli 1 pkt więcej (2pkt straty do was), i wtedy jakaś pezetpeenowska komisja przyznała walkowery w plecy Jadze.W Białymstoku przegraliśmy, więc mielibyśmy 1 pkt więcej od was.

Komentarz

• Otoz tyle ze gdyby nam dodali te trzy punkty ze niby walkower z Jaga to my bysmy byli na 1. miejsu

Zamieszczone przez fijut Zobacz posta
                              Ale Wam to wychodzi najlepiej

Ale tak jak mowie, dobrze ze nie maja jak Wam odebrac tytulu. Tytul zdobywa sie na boisku a nie przy stoliku.

Komentarz

• W porządku, nie pomyślałem o tym w tym kontekście.

BTW. które dokładnie mecze są "zagrożone" walkowerem? Bo w sumie to może to narobić sporego zamieszania w tabeli.

Komentarz

Pracuję...
                                X