Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Czaruś Zobacz posta
    A kiedy startuje nasza wspaniała ekstraklasa?
    Koniec lipca - początek sierpnia.

Komentarz

• wie ktos kiedy bedzie znany terminarz?
      z tego co mowiono po sezonie to jakos na dniach...
      Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• 22 czerwca jest losowanie.
        UltrasiZLegii

Komentarz

• http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/0...8e0fe,GCN.html

Komentarz

• Zamieszczone przez Pablo84 Zobacz posta
            Gdyby w Atenach sędzia uznał mu prawidłowo strzelonego gola, to byłby bohaterem połowy Polski
            co tam, całej Polski ! I Afryki!

A co do terminarza. Jakim cudem oni chca zorganizować terminarz jak 6 drużyn nie wie czy zagra? Zamiast nazw będzie "drużyna A, drużyna B"?

Komentarz

• Lech płaci, ale nie wszystko

Trenerzy i piłkarze Lecha Poznań twierdzą, że klub zalega z częścią wypłat. - Bzdura. Nie mamy żadnych zaległości - zapewnia wiceprezes Arkadiusz Kasprzak.
              ZOBACZ TAKŻE

- Bzdura. Nie mamy w stosunku do piłkarzy żadnych zaległości - zapewnia wiceprezes Lecha Arkadiusz Kasprzak.

Gdy powtórzyliśmy jego słowa naszym informatorom, tylko się zaśmiali. Zadzwoniliśmy do Krzysztofa Markowicza z "Wiary Lecha" bo kibice mają w poznańskim klubie wiele do powiedzenia. - To dla mnie zupełnie nowy temat. Jestem na urlopie - powiedział nam "Litar".

Po kilku minutach skontaktował się z nami prominentny działacz Lecha: - Słyszałem, że piszecie tekst o kłopotach finansowych. Jeśli były opóźnienia w premiach, to już ich nie ma. Sprawa jest "dęta" przez kilku piłkarzy, którzy chcieliby odejść. Zadzwońcie do kompetentnych ludzi w klubie.

- Piłkarze dostają pensje zawsze w terminie - dodaje Karol Klimczak, członek zarządu Lecha. - Nie przypominam sobie, byśmy spóźnili się z płatnością nawet o 24 godziny. Premie za rundę wiosenną piłkarze dostali tydzień temu. Za rundę jesienną rozliczyliśmy się w grudniu i styczniu. Jeśli chcecie, doprowadzę do konfrontacji z piłkarzami i powiedzą wam to samo - mówi dyrektor sportowy Marek Pogorzelczyk, kierownik Amiki Wronki, gdy klubem trząsł Ryszard F. ps. "Fryzjer".

Gdy zamykało się wydanie "Gazety Wyborczej", w której miał się ukazać ten tekst, dwóch naszych informatorów jeszcze raz poprosiło, aby za żadne skarby nie ujawniać ich nazwisk.

Komentarz

• Napastnik Lecha Poznań, Robert Lewandowski stwierdził, że latem pragnie opuścić "Kolejorza" i przenieść się do Bundesligi.
                Wprawdzie Borussia zapewniła sobie niedawno usługi bułgarskiego napastnika, Dymitara Rangełowa, to jednak spekuluje się o odejściu z Dortmundu Mohameda Zidana. Egipcjaninem, który bardzo dobrze radzi sobie na Pucharze Konfederacji, zainteresowany jest ponoć Blackburn Rovers. Jeśli Zidan przeniesie się na Wyspy, Borussia będzie zmuszona sięgnąć po kolejnego napastnika.

Robert Lewandowski, który łączony był ostatnimi czasy z Borussią, przyznał, że chciałby znaleźć się w niemieckim klubie. - Podjąłem decyzję, pragnę odejść z Lecha Poznań. Moją karierę chcę kontynuować w Borussii Dortmund.
                jakos nie wydaje mi sie zeby sobie poradzil, jest niezłym graczem jak na polska lige ale zeby od razu po roku gry w ekstraklasie zapowiadac ze to ostatni sezon i sie przenosi do bundesligi to chyba troche za duzy przyplyw optymizmu.
                O RETY! O RETY!

Komentarz

• Kolejny wielki gwiazdor po Matusiaku i Sikorze, który za wszelką cenę chce wyjechać z kraju. Skończy jak w/w albo i gorzej, czego mu serdecznie życzę.
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                    Kolejny wielki gwiazdor po Matusiaku i Sikorze, który za wszelką cenę chce wyjechać z kraju. Skończy jak w/w albo i gorzej, czego mu serdecznie życzę.
                    No ja bym taki pewny nie był. Jak na moje to Lewy ma dużo więcej talentu niż Matusiak i Sikora... Ci dwaj wypłynęli na "salony" mając ok.25 lat , w wieku Lewandowskiego żaden z nich nie był czołową postacią ani w lidze a tym bardziej Reprezentacji. Poza tym wydaje mi się, że ma na pewno lepiej poukładane w głowie od Matusiaka a zarazem jest bardziej pewny siebie niż taki Sikora... poza tym w tym momencie nie widzę nikogo bardziej perspektywicznego w polskiej lidze (strzelał bramki w Lidze, PP, Reprezentacji, PU) Moim zdaniem w Borussii powinien sobie poradzić
                    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Już wielu było takich, którzy mieli sobie poradzić za granicą i jakoś nic z tego nie wynikało. Żeby nie było, nie bronie nikomu wyjazdu za granicę, ale na Boga czemu przy pierwszej nadażającej się okazji każdy wyróżniający się grajek w naszej lidze, a za takiego mam Lewandowskiego, ucieka za hajsiwem za granice. Często nie odgrywa tam większej roli i na tym kończy się jego wielka światowa kariera.
                      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                        Już wielu było takich, którzy mieli sobie poradzić za granicą i jakoś nic z tego nie wynikało. Żeby nie było, nie bronie nikomu wyjazdu za granicę, ale na Boga czemu przy pierwszej nadażającej się okazji każdy wyróżniający się grajek w naszej lidze, a za takiego mam Lewandowskiego, ucieka za hajsiwem za granice. Często nie odgrywa tam większej roli i na tym kończy się jego wielka światowa kariera.
                        No cóż na 10 wyjeżdżających z ligi może 1-2 robi jakąś tam karierę (czyt.zdobywa miejsce w składzie i dość regularnie gra (Błaszczykowski,Jeleń,Boruc). To, że meteory (gracze którzy błysnęli w jednej rundzie ba niekiedy w jednym meczu) wyjeżdżają wcale mnie nie dziwi... wiadomo kariera krótka, kontuzje złapać łatwo a często Ci uciekający z Polski są bardzo średnimi piłkarzami.Wydaje mi się, że ich myślenie ogranicza się do takiej formuły: Pojadę za granicę a co; może już mi się taki dobry sezon nie powtórzy,kasa większa, zwiedzę trochę świata, odłożę na życie, a jak się nie sprawdzę to zawsze mnie ktoś w Ekstraklasie weźmie...w końcu jestem Piłkarz przez duże P bo grałem za zagramanicą a nie jeździłem po pipidówach w polskiej lidze. Płytkie to myślenie ale zapewne dość powszechne wśród polskich ligowców.... zresztą to temat rzeka szkoda klawiatury
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Prawdę mówisz MARCINIE-PL.

Dla nie rozumiejących rychłych wyjazdów za chlebem:
                          Może gdybyśmy byli grajkami to myślelibyśmy w podobnych kategoriach. Z naszego punktu widzenia wolimy grać w Polsce, reprezentować przez cały czas jeden klub. Nie wyobrażamy sobie przejścia z Warszawy do Łodzi, następnie do Krakowa by skończyć swoją karierę w Zabrzu.

Patrząc z punktu widzenia grajków, tułających się po kilka lat w naszych klasach rozgrywkowych można ich po części zrozumieć. Mają pewnie dość tej całej gównianej otoczki – stadionów, działaczy, władz, tego zasranego klimatu związanego z futbolem itp. itd.
                          Taki Lewandowski – stwierdził, że nic więcej z Lechem nie osiągnie (może zdobędzie mistrza, może nie), może jest w konflikcie z władzami, tego nie wiemy do końca. Inny polski klub nie wchodzi w grę bo to dla niego będzie albo stagnacja albo cofanie się w rozwoju sportowym i próbuje szczęścia, gdzie indziej – jego rozumiem.

Niepojęte jest dla mnie postępowanie innych. Nasz Kochany Nędzolinio. W Polsce ostatnimi laty nic nie zwojował (Legia. Zagłębie) i wybył za granicę. Pytam się po kiego *****. Zatracił wszystko co miał najlepsze już kilka ładnych lat temu. Z czym on tam do ludzi ??? Wstyd jedynie sobie przyniósł.

Drugi to Dudek,(historia z goła odmienna) który od kilku lat ma pewna ławę w Realu. Na jego miejscu nigdy w życiu bym tam nie poszedł, nawet byłby się ten Twór zwał Real do potęgi trzeciej. Wolałbym grać w mniejszym klubie za mniejszą kasę, ale grać. Po tylu latach przebywania w Holandii i na wyspach ma $$ jak lodu. Więc po **** mu to było.

Tak jak pisałem wcześniej to jest spostrzeżenie sympatyka piłki kopanej, a nie skórokopka.

Jeśli jest któryś ambitny to będzie zapierdalał na treningach i walczy o miejsce w składzie - jeśli nie to przejdzie bezboleśnie do swojego zasłużonego miejsca na ławie lub krzesełka na trybunach i to go zadowoli. Jednych wolą jabłka, drudzy gruszki, a trzeci jak im stopy śmierdzą.

Komentarz

• trudno krytykować piłkarzy za to, że chcą zarabiać, doskonale rozumiem Lewandowskiego, w Lechu zarabia około 100 tysięcy euro rocznie i jeśli faktycznie jest jakaś oferta z Dortmundu, to nie powinien się zastanawiać. Gdyby nam ktoś zaproponował żebyśmy zamienili robote w Polsce za 500 euro miesięcznie, na robotę w Niemczech za 5 tysięcy euro to pewnie wielu z nas też pojechało by na zachód bez wahania, to jest ich zawód i to w dodatku zawód który można uprawiać około 15 lat więc nie dziwie się żadnemu zawodnikowi który wyjeżdza dla pieniędzy.
                            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Tu nie o to chodzi. Lewandowskiego obowiązuje kontrakt i do jego zakończenia jest uwiązany do Lecha jak pies chyba że Lech zdecyduje inaczej. A Lech na prawo nie być usatysfakcjonowany kwotą 2,5 miliona. Lewandowski powinien siedzieć na dupie i trzymać buzię na kłódkę a nie wyżalać się do prasy że musi się trzymać litery umowy którą dobrowolnie zawarł.

Ciekaw jestem jaki wpływ na żenujące zachowanie Lewandowskiego ma jego menago?

Z innej beki: Odbyło się w Sheratonie spotkanie Wielkiej Trójki (Cupiał, Walter, Rutkowski) pod egidą czyli w obecności Laty (prezes podobno się raz czy dwa razy odezwał) i porucznika Placzyńskiego vel Kafarskiego. Coś mi się wydaje, że Mistrz Polski 2010 jest już niektórym kręgom znany...
                              Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                                Coś mi się wydaje, że Mistrz Polski 2010 jest już niektórym kręgom znany...
                                Eeee, nie popadajmy w paranoje, kazdy widzi jak wyglada polska piłka, ale ze odrazu takie teorie snuć?

Zreszta kto by mialbyć tym Mistrzem? w glosach 2 dla Wisly(Morda nasza i Cupiał) i 1 dla Lecha.

Co do Lewego, widac ze sodowka uderza do lba maksymalnie, no coż widac ze chce sie jak najbardziej nachapać(dobrym kontraktem za granicą) dopoki jest o nim glosno, bo kto wie jak bedzie w przyszlym sezonie z nim i jego talentem.
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X